Автор Тема: занаят оръжейник  (Прочетена 9631 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:занаят оръжейник
« Отговор #30 -: Април 19, 2011, 01:42:31 pm »
Процентите са си супер , единственото , което трябва да се оправи/направи от екипа е бонусите на епичните предмети  наистина да бъдат епични , така както беше обещано преди въвеждането на промените в шанса за специална изработка.

В момента , особено при бижутерите , могат да се срещнат рядки и легендарни , които превъзхождат доста от прехвалените епични изработки.



« Последна редакция: Април 19, 2011, 02:15:11 pm от Driada »
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #31 -: Април 19, 2011, 01:43:47 pm »
Едно не до толкова нормално решение за всичко е да се пусне жълт свитък с анкета: ДА или НЕ да се върнат старите % за производство. Номера там бе ,че с кеф си давах реса и диамантите за изработки та и обработки.
Екипа ще реши след като знае вече каква е разликата от приходи.Мисля си ,че играта си я правим сами и ако едно дете не реве майка му няма да му даде. Дано не си остана само с мисленето :)
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #32 -: Април 19, 2011, 01:59:10 pm »
Едно не до толкова нормално решение за всичко е да се пусне жълт свитък с анкета: ДА или НЕ да се върнат старите % за производство. Номера там бе ,че с кеф си давах реса и диамантите за изработки та и обработки.
Екипа ще реши след като знае вече каква е разликата от приходи.Мисля си ,че играта си я правим сами и ако едно дете не реве майка му няма да му даде. Дано не си остана само с мисленето :)


Прав си колега, подкрепям те на 100%.Но е факт че от реване смисъл няма, поне до сега, не и по този въпрос..............
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #33 -: Април 19, 2011, 02:14:16 pm »
Като цяло процентите на мен не ми пречи да си остават обаче както каза колегата по-горе ЕПИЦИТЕ ДА СИ БЪДАТ ЕПИЦИ.Това е.А не да се вадят епици с толкова мъка и накрая да са пълна развалина и да не стават за нищо.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #34 -: Април 19, 2011, 02:17:34 pm »
Като взех епичен чук за Т6 как да пусна да правя нещо? ???
И аз подкрепям по-горе колегата! Нека да са епици ,а не лилави итеми и само толкова :(
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #35 -: Април 19, 2011, 02:29:31 pm »
Ами да аз взех клещи 2 броя в 5та за бижутер епични, тоест 10 удара.Праснах 10 бижута и какво да ви кажа 4 от тях стават другите нещо средно между превъзходен и рядък предмет с проценти и здраве.и тови ми било епик от легендарна рецепта.И друго нещо мисля,че легендарните рецепти за бижутерите трябва да се пооправят малко.Епичните също.Като цяло разликата им с редките е че дават проценти и това е.Нищо повече.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #36 -: Април 19, 2011, 02:46:29 pm »
Аз ще споделя моите наблюдения. Изводите си ги правете сами.

1.С всички екстри и работилница на макс, бижутерът ми вади поне 4-5 епика от чук, половината от които са уникални.
Продават се абсолютно всички изработени бижута, включително и превъзходните и в крайна сметка съм на печалба от занаята!

2.С всички екстри и работилница 12% майсторът на брони вади средно 2-3 епика от чук и си покрива донякъде разходите.
Превъзходните и повечето редки изработки или заминават в магазините директно или се продават на безценица !

3.С всички екстри и работилница на макс оръжейника я извади 1-2 епика я не. Наскоро имах случай чак на 95 опит ми даде епик и той беше по  лош и от дроп ! Превъзходните и редките е почти невъзможно да се продават дори и на базовата цена ! От петте епика направени с лилав чук само един стана уникален ! Тук съм на ПЪЛНА ЗАГУБА ОТ ЗАНАЯТА !

4.Резултатите в горните примери са в следствие на това , че сам си набавям всички основни ресурси ! Купувам само кости, дърва и кожи !

5.Вярно е, че на герой или наемник са нужни 3 бижута и само 1 оръжие но бижутата ще бъдат изработени поне 2 пъти по бързо и по евтино !

6.Оръжието е НАЙ ВАЖНАТА ЧАСТ от екипировката а често има атрибути които са напълно излишни или не са според категорията!
За какво му е например на меч 4 категория поражения срещу вълчище ?????
Най малкото което трябва да се промени е бонусите за оръжия ! Дори тези от дроп. Падали са ми например мечове с засада но без крит.

7.Абсолютно подкрепям мнението, че сегашните епици с нищо не са по добри от предишните !




« Последна редакция: Април 19, 2011, 02:48:01 pm от Danchello »

pithtath

  • Гост
Re:занаят оръжейник
« Отговор #37 -: Април 19, 2011, 02:56:50 pm »
Всичко със занаятите е наред. Единственото нещо, което трябва да се направи е да се премахнат някои бонуси и да се заменят с други. Пример - +дух, +здраве, +дроп (злато предмет), контраатака на оръжия без блок, отвръщане на оръжия -20%, -30% ловкост и т.н. По този начин по-голямата бройка смислени бонуси при епичната изработка наистина ще дава добър резултат.

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #38 -: Април 19, 2011, 03:26:38 pm »
Да не забравяме и това, че за първите 2% за работилница в т7 иска 60м. Колко ще иска за макс дори не ми се мисли.  *WALL*

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #39 -: Април 19, 2011, 03:29:36 pm »
Да това също е кофти сичките цени нагоре скачат до небето,а от дроп не виждам да се печели кой знае колко повече

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #40 -: Април 19, 2011, 04:23:56 pm »
Хора,гледайте напълно реално за цялата игра и всички категории.Поста е сложен от човек в Т7 ,където ресурса се сещате какво чудо е да си го добиете.Сбор ресурс от Т4 и Т5(заедно) за 50 удара на чук и 50 удара от Т6 -ресурс мисля даже ,че от Т6 е ги минава двойно!
Наистина е трудно да изкараш нещо от горните категории :(
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Dilo

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +58/-79
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #41 -: Април 19, 2011, 07:12:18 pm »
Изключителна изработка Епичен: 1 пъти
Изключителна изработка Комплекти: 0 пъти
Изработен предмет: Елитна балиста
-----
Ниво - 64
Минимални поражения - 523
Максимални поражения - 805
Обсег - 5
Продажна цена - 80500
Минимални поражения +111
Критичен удар +23%
Поражения срещу str_criptid +37%
Горяща стрела +5

шанс за създаване:
Превъзходен %116.60
Рядък %40.33
Легендарен %16.57
Епичен %8.29


Ето ви епик т7 ...... това 1 за 1 чук. Сами си направете извода и открийте какво му липсва на арбалета и кога ще излезне арбалет като хората.Коментарите оставям на вас
« Последна редакция: Април 19, 2011, 07:14:17 pm от Dilo »

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:занаят оръжейник
« Отговор #42 -: Април 19, 2011, 07:20:01 pm »
като поражения изобщо не е лош,но с обсег 5 е за кофата за боклук:D Трябваше базово да е с обсег 6 в седма категория.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:занаят оръжейник
« Отговор #43 -: Април 19, 2011, 07:37:34 pm »
Аве дило кога се качи в т7 кога и епик направи бре  :D браво

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:занаят оръжейник
« Отговор #44 -: Април 19, 2011, 09:15:17 pm »
Броните и бижутата са си добре единствено оръвията страдат..  
Кое му е добрето?

Че вчера изпрасках цял чук за бижутера и паднаха 3 епика двата подобни на това тука.Това ли е добрето?Ти би ли купил това нещо?Или че оня ден ударих 2 епични клеци само с легендарни рецепти знаеш ли колко броя станаха 3-4 добри бижута другото трагедия.
Или пък това е добре?

Сигурно знаеш че е от епична рецепта и се предполага удар с епичен чук и накрая кво излиза?Леш отсякъде.А да вметна че са на макс щаб правени и двете.И сигурно още колко такива мога да покажа.Ама нали разбираш само оръжийниците са прецакани.Да разбирам че там е задължително един арбалет да има крит и обсег обаче се пак и останалите професии са доста зле от към някои неща.