Автор Тема: Командир на Номадски казарми  (Прочетена 13905 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Командир на Номадски казарми
« Отговор #15 -: Април 19, 2011, 09:27:11 pm »
Друго, което ме интересува е дали % бонус към оръжието за дадения противник има файда в случая или не.
Имам две метални копия за стрелците с по 45% бонус към степен войн, 1 лък с 35% за стрелец степен войн.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Командир на Номадски казарми
« Отговор #16 -: Април 19, 2011, 09:28:12 pm »
Ми би трябвало да има файда ако го целят ;)

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Командир на Номадски казарми
« Отговор #17 -: Април 20, 2011, 11:30:14 am »
Goozila ти щом на първата битка ти пада наемника и ти работата е много зле
viruskiril свят-2

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Командир на Номадски казарми
« Отговор #18 -: Април 20, 2011, 11:33:55 am »
Пробвах се, обаче още на 1 стъпка ми уби героя + 1 наменик. Бях с 4 стрелци + 1 пазител. В този им вариант няма никакъв щанс да го мина, да не говорим, че нямам преследвачи с стелт, а стрелци с орлово и залп. Мистик също нямам за вцепеняване, болест и т.н. евентуално там да имам някакъв шанс.
Общо взето ми блокира героя още в началото на обсега, трябва да имам доста сила, че да ги ударя и ловкост да бягам после.
Това е не виждам смисъл за напред, макар че мина ли това ниво от приключението ще го изкарам докрай, понеже и базилиска и птеродактила съм ги бил вече. Хубаво беше ако може уви обаче не става.
Смятам да се пробвам последно при мамута, ако там стане нещо, малко при гигантския лъв понеже е малко стъпки да натрупам малко предмети ако пусне, че това е. Не знам в Етерния при следовника дали имам шанс и там какви наемници трябват за минаване, стигам до последна стъпка ама епика ме мачка.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Командир на Номадски казарми
« Отговор #19 -: Април 20, 2011, 11:38:35 am »
Gozila пробваи още 1 2 пъти на първата стъпка винаги е различно
viruskiril свят-2

Неактивен bogka

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 232
  • Karma: +30/-82
    • Профил
Re:Командир на Номадски казарми
« Отговор #20 -: Април 20, 2011, 11:54:39 am »
Същия проблем го имам и аз с тези казарми... не иска и не иска, и това е ... с айвън по същия начин... какви ли не тактики не пробвах, ем неще и неще... имам чуството че играта се подиграва понякога...  *xxx* *xxx*

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Командир на Номадски казарми
« Отговор #21 -: Април 20, 2011, 11:59:08 am »
goozila оправи си наемниците пък тогава го минавай.Какво само ревеш по форума че не можеш да го минеш а като си видиш наемниците как искаш да стане?
1-ви наемник - ловец няма орлово око кой знае с какъв арбалет/лък е щом има 420 щета.Та тази щета в 4та я правят.Отделно има 210 точност кой искаш да удари?И като гледам има блок ясна работата
2ри наемник - пазач - горе долу бива слаби са му пак уменията на нисък левел ама става,обаче за това приключение не ти трябва
3ти наемник - няма залп като цяло важен е.отново точността му куца има еднам 190,че това е почти базова точност при някои.И отново 420 щета с кво си ги екипирал тея ловци?
4ти наемник - единственият ловец който бива като умения,но до там.Малка щета,малка точност и с блок с какво е екипиран?
5ти наменик - преследвач тука поне бива той поне явно ти прави играта ама с тоя 1000 живот е точно на 1-2 удара.
И с това парти искаш да минеш този бос ли?Едно ще ти кажа няма да стигнеш до него даже освен ако не си приготвиш колби за 50диаманта ама и тогава не е сигурно последните стъпки сигурно ще ти изтрепят сичко.Така че забрави приключенията докато не си оправиш наемниците.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Командир на Номадски казарми
« Отговор #22 -: Април 20, 2011, 12:32:41 pm »
Ivolver много ти благодаря за ценните съвети, обаче нямам намерение да инвестирам в нови наемници за тази категория. Тези ги взех тогава това беше най доброто (между другото отделих доста време докато намеря и тези все пак). Лошото е е всички са с базова ловкост вместо точност, рядко се намира хем да имат добри показатели, хем да са с базова точност или сила.
Досега не съм давал пари за игра и занапред нямам намерение. Общо взето продавам и трупам кинти.
Все пак бихте ли казали този преподобен Айвън къв пич е?

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Командир на Номадски казарми
« Отговор #23 -: Април 20, 2011, 12:46:05 pm »
Все пак бихте ли казали този преподобен Айвън къв пич е?
За теб с тия наемници е корав  :D
Тва в кръга на шегата!
Едит:Чети сега кво ще ти кажа:Грешка правиш,че мислиш за това ниво да не избираш вече наемници.По-добре ги уволни тия които не стават и си намери читави,защото в шеста категория надницата за наемане е десетократно по скъпа (добър наемник в шеста струва 15-20 бона за цялото парти ще ти трябват 70-90к пари на удар) ,а не са по добри от тия в пета.Като си ги качиш от пета ще си биеш по зоните в шеста с максимум 10-12 бона на удар и ще ти остават прилично пари от дроп,иначе с наемници от шеста просто забрави да играеш без да продаваш диаманти или да имаш 4-5 мулета да работят за основния.
« Последна редакция: Април 20, 2011, 01:02:26 pm от Matros »

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Командир на Номадски казарми
« Отговор #24 -: Април 20, 2011, 12:56:06 pm »
Айвън дори да падне без лъва пак няма да го минеш с тея наемници.Ако не ти се инвестира в нови наемници просто няма смисъл да се занимаваш по нататък с теяп риключения

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Командир на Номадски казарми
« Отговор #25 -: Април 20, 2011, 12:56:37 pm »
Matros сега можеш да ми видиш наемниците и да ми кажеш да пробвам ли мамута, направил съм ги видими за всички и са с арбалети. Смятам 4 ловци + 1 преследвач, поне с тях убих лъва.
Мерси предварително.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Командир на Номадски казарми
« Отговор #26 -: Април 20, 2011, 12:58:45 pm »
Ivolver, той лъвът е в различна провинция от Айвън, ако не се лъжа. Просто исках да зная какво създание е този Айвън.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Командир на Номадски казарми
« Отговор #27 -: Април 20, 2011, 01:03:43 pm »
Айвън е следовник на мрака епичен с доста ловкост и точност с магииги и ако не ме лъже паметта към 190 блок.Върви комбина с няколко други следовника + в повечето случай към него има легендарен лъв с рев,гигант и т.н. и 16-20к кръв.Това е за Айвън.
Относно мамута мисля че даже с него ще имаш проблеми.Имаш прекалено малко обсег на тея 4 ловци и малко точност дори ще го пропускаш.А почне ли то да удря умрял си за 2-3 рунда.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Командир на Номадски казарми
« Отговор #28 -: Април 20, 2011, 01:08:51 pm »
Отново благодаря за отговора. Matros какво ще каже?

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Командир на Номадски казарми
« Отговор #29 -: Април 20, 2011, 01:15:40 pm »
с преследвач срещу мамута си слагаш доброволно главата на гилотината :D
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.