Автор Тема: проблем с приключение  (Прочетена 1255 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен toshodt4

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
проблем с приключение
« -: Април 20, 2011, 12:23:19 pm »
toshodt4 от свят 3.
Преминах последното изпитание на "шампиона на сонория", а не мога да си веза наградата

Поздрави

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с приключение
« Отговор #1 -: Април 20, 2011, 01:47:30 pm »
Виждам, че сте 20-то ниво.
Отдолу под наградата пише:
*Ако приключите тази стъпка от приключението, без да преминавате в следващата категория, ще получите предметните награди от нея. В противен случай ще получите максималните количества злато, опит и диаманти, които са включени като награди на задачата.

Предполагам вече стре били 20-то ниво и затова не ви е дало предметната награда.

Поздрави и успех занапред.
Електрото

Неактивен Dionis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 99
  • Karma: +15/-132
    • Профил
Re:проблем с приключение
« Отговор #2 -: Април 25, 2011, 01:12:35 am »
Когато ми се отвори стъпка 11/12 на приключението "Войната на Лордовете", кат. 4 от Града на Императорите в раздела "Награда:", освен златото, диамантите и опита като предмет ми показваше жълта рецепта, но имаше и надпис Bows (лъкове) без да се визуализира какъвто и да е лък. След като преминах стъпката и си взех наградата в раницата ми се появи рецептата, а поради липса на място в нея, в склада ми се появи обикновен лък. Въпреки че го имаше само като надпис без да се показва като картинка лъка ми падна като награда, но се питам не е ли някакъв бъг това да ми дава от приключение напълно обикновен лък. Ако не се лъжа досега все легенди и епици дават за награди в приключенията. Същото преди време се случи и с другия ми герой (Dionis0, свят 2), само че тогава си показваше епичен лък с жълтата рецепта, но като ги получих лъка се беше "превърнал" в обикновен. Тогава не писах във форума, но сега моля за някакво обяснение и евентуално за отстраняване на проблема в сегашната ситуация при Dionis, свят 2.

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем с приключение
« Отговор #3 -: Април 26, 2011, 01:20:02 pm »
Да, много е възможно да ви е дало нормален лък (или нормален предмет като цяло). Това беше стара схема за генериране на предметни награди. Вече е премахната. Все още в играчите има недовършени задачи и приключения с тези награди.