Автор Тема: С един куршум - ТРИ заека!  (Прочетена 2896 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
С един куршум - ТРИ заека!
« -: Април 22, 2011, 12:31:08 pm »
Приключение „Ключът към кървавата земя”, категория 6, стъпка 2 – задача: Отиди в Базалтовото поле, Имперска Караганда и Убий 21 Птеродактил в Базалтовото поле, провинция Имперска Караганда, за да предизвикаш на двубой Сторгот – второто оцеляло Дете на Слънцето. Върни се в таверната на Вечно-белите краища за наградата си.

Приключение „Заговор срещу заговорниците”, категория 6, стъпка 11 – задача: Убий 42 врагове в Базалтовото поле, Имперска Караганда. Върни се в таверната Морско убежище за наградата си.

Приключение „Орденът на ловците на демони”, категория 6, стъпка 3 – задача: Убий 25 врагове в Базалтовото поле, Имперска Караганда. Върни се в таверната Морско убежище за наградата си.


Fat Jim отива в Базалтовото поле и разфасова 21 птеродактила, с което изпълнява задачата от стъпка 2 от „Ключът към кървавата земя”.
Но покрай птеродактилите под острието на меча му попадат и маса други твари – базилиски, вараниуми и даже Пирати главорези – стрелци, общо 35 на брой. 35+21=56. Т. е. убитите гадини са повече от 42, с  което се изпълнява задачата от стъпка 11 от „Заговор срещу заговорниците”. Но тъй като 42>25, в тази бройка попадат и онези 25 врагове от задачата на стъпка 3 от „Орденът на ловците на демони”.
След което Fat Jim се разходи по таверните и си прибра наградите.
С един екшън в Базалтовото поле – 3 стъпки от различни приключения.
 *BOAST*
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:С един куршум - ТРИ заека!
« Отговор #1 -: Април 26, 2011, 01:43:08 pm »
Супер. За това постижение трябва да измислиме бонус награда. :D

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:С един куршум - ТРИ заека!
« Отговор #2 -: Април 26, 2011, 03:44:50 pm »
лишаване от награда на едното  *hihi*

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:С един куршум - ТРИ заека!
« Отговор #3 -: Април 26, 2011, 06:52:55 pm »
Въпросът е другаде: стъпка в многостепенната зона "Атолът на сина" има в 2 приключения в 6-та категория. Но в единия случай трябва да убиеш гигантска костенурка, а в другия - морски демон.
Та какво би станало, ако герой стигне до тях и започне да ги изпълнява едновременно? Честно да си кажа - не се реших да опитам лично. Но дали има такива, които са опитвали? ???
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:С един куршум - ТРИ заека!
« Отговор #4 -: Април 26, 2011, 07:20:15 pm »
Въпросът е другаде: стъпка в многостепенната зона "Атолът на сина" има в 2 приключения в 6-та категория. Но в единия случай трябва да убиеш гигантска костенурка, а в другия - морски демон.
Та какво би станало, ако герой стигне до тях и започне да ги изпълнява едновременно? Честно да си кажа - не се реших да опитам лично. Но дали има такива, които са опитвали? ???

ще  излезат 2 демона и 2 костенурки и ще играят на белот а ти ще им записваш игрите :D

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:С един куршум - ТРИ заека!
« Отговор #5 -: Април 26, 2011, 07:24:31 pm »
Може би - но ако въведат епична писалка :)
Други предположения?
Или личен опит?
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:С един куршум - ТРИ заека!
« Отговор #6 -: Април 26, 2011, 07:34:55 pm »
Може би - но ако въведат епична писалка :)
Други предположения?
Или личен опит?

може и с перодръжка ако си свикнал няма да пробираш

Неактивен fa1th

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 57
  • Karma: +7/-6
    • Профил
Re:С един куршум - ТРИ заека!
« Отговор #7 -: Юни 14, 2011, 08:17:39 pm »
Вади само 1 костенурка. Така беше при мен. Аз ги имах и двете и не знаех какво ще ми се случи. Но когато стигнах последната стъпка, имаше само една костенурка. Но не си спомням епична или легендарна беше. Май епична.
fa1th, Свиреп войн, свят 2.
cecko1984, Призрачен преследвач, свят 2.