Автор Тема: Нападения за плячка  (Прочетена 3848 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Нападения за плячка
« -: Април 23, 2011, 09:36:42 am »
Може да ме обвините че не съм прав но намирам за изключително неправилно и некоректно един аспект от битките за плячка в момента. Става дума за следното: Седи някой (няма да казвам какво мисля за такъв в момента) и клечи в засада. Напада те докато ти се опитваш да изпълниш някоя стъпка от приключение и ти занулява като и ти прибира доста злато. В следващия момент героят ти се премества автоматично към центъра на съответната провинция а горепосочения персонаж понеже знае че ще стане така веднага след атаката се мести и той към центъра и те напада отново за да те дообере. И ако приемем че до някъде първото нападение е в духа на играта то второто си е абсолютно нейзбежно за по-слабия играч и той не може по никакъв начин да се предпази. Мисля че трябва да се направи някакво ограницение на това колко често един играч може да напада друг

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Нападения за плячка
« Отговор #1 -: Април 23, 2011, 09:44:20 am »
Ами като не ти взимат по 1 млн на атака няма да им втора лесно е.
Аз лично ако ударя някои в зона така и взема 1-2 млн много ясно че ще го дебна и за втората атака хич няма и да ми дреме.Ама ако от първата ми е дал 20к за какво ми е да го удрям втори път?Е изключвам вражески гилдии там всяка атака е оправдана  :D

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нападения за плячка
« Отговор #2 -: Април 23, 2011, 09:48:59 am »
От двете атаки ми е взел общо 190 000. Ремонта на наемниците е тройно повече но не това е най-важното. А гилдия нямам

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Нападения за плячка
« Отговор #3 -: Април 23, 2011, 09:58:26 am »
Виж сега на никой няма да се харесат ограничения в битките за плячка и без това не са толкова чести.Има хора дет само за това живеят така че това трудно ще стане.
Така,че това си е играта и като те е страх от мечки не ходи в гората  :D

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нападения за плячка
« Отговор #4 -: Април 23, 2011, 10:11:22 am »
Ами не мисля че няма да се хареса на никой. Вероятно на "мечките" дето така си избиват комплексите може и да не хареса. Ама в Имперския град имаше една арена и никой не ходеше там да се бие. Щото е много "юнашко" да накупиш торба диаманти с парите на тате и да напрявиш свръх герой и банда напомпани наемници. Аз пък изпитвам повече удоволствие да ползвам герой и наемници които мога да си взема само с игра и с тях да се оправям с предизвикателствата дето ми се пускат от играта. А разни такива "мечки" само пречат

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Нападения за плячка
« Отговор #5 -: Април 23, 2011, 10:19:16 am »
Секи има избор в играта сам решава какво да прави и как да играе.Не сички играчи са под 15 години ако това си мислиш.
И щом обичаш да се справяш с предизвикателството в играта какво се оплакваш тогава?Ето ти ново предизвикателство справи се с него.А ти какво правиш?Най-лесно е да се промени играта заради тебе щото не може да набиеш някои.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Нападения за плячка
« Отговор #6 -: Април 23, 2011, 10:24:49 am »
Ами не мисля че няма да се хареса на никой. Вероятно на "мечките" дето така си избиват комплексите може и да не хареса. Ама в Имперския град имаше една арена и никой не ходеше там да се бие. Щото е много "юнашко" да накупиш торба диаманти с парите на тате и да напрявиш свръх герой и банда напомпани наемници. Аз пък изпитвам повече удоволствие да ползвам герой и наемници които мога да си взема само с игра и с тях да се оправям с предизвикателствата дето ми се пускат от играта. А разни такива "мечки" само пречат
какви комплекси бе ти усещаш ли какви глупости драскаш тук, какъв тате, какви пари, никои няма да прее*е играта заради такива като теб, ако нямаш пари да ти подаря за "напомпани" наемници да те видим що за герои си, твоето удоволствие си е за теб, не коментираи удоволствието на другите, не стига че плячката е смешна само с тези 10% + това за целта си има банка

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нападения за плячка
« Отговор #7 -: Април 23, 2011, 10:32:55 am »
какви комплекси бе ти усещаш ли какви глупости драскаш тук, какъв тате, какви пари, никои няма да прее*е играта заради такива като теб, ако нямаш пари да ти подаря за "напомпани" наемници да те видим що за герои си, твоето удоволствие си е за теб, не коментираи удоволствието на другите, не стига че плячката е смешна само с тези 10% + това за целта си има банка

Май няма смисъл да обяснявам за комплексите на човек дето и името не си е написал  :D

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Нападения за плячка
« Отговор #8 -: Април 23, 2011, 12:45:24 pm »
Пич земи тая тема да я изтриеш,защото е безсмислена. ;)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Нападения за плячка
« Отговор #9 -: Април 23, 2011, 01:09:54 pm »
Май няма смисъл да обяснявам за комплексите на човек дето и името не си е написал  :D
а ти като си пишеш името защо няма и фамилия "умнико"  :D
свят кои, ЕГН, номер на лична карта палавнико  ;D
« Последна редакция: Април 23, 2011, 01:12:27 pm от LCFDIVINE »

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нападения за плячка
« Отговор #10 -: Април 23, 2011, 03:02:01 pm »
А мене сте ми ясни вие ... Вие сте от типа хора които биха се възползвали от всеки бъг и пролука в играта за да направите мърсотия на пода... Човека си е много прав това е една глупава недосмислица която позволява експлоатация в играта. И трябва да се оправи . Ма то всеки си гледа интересите ... вас ви е кеф щот по този начин си взимате двойно парички.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Нападения за плячка
« Отговор #11 -: Април 23, 2011, 03:05:37 pm »
голям човек си що пишеш глупости, пак ли пи ?  :D

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нападения за плячка
« Отговор #12 -: Април 23, 2011, 03:08:30 pm »
Ба аз съм в алкохолна серия тия дни.... но в момента съм в стабилно състояние...  ::) А иначе ти измекярино те знаеме се къде има да се вземе нещо ще се набуташ ти да "раздадеш правосъдие" треа те пратиме на терапия за клептомани вече  *UNDECIDED*

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Нападения за плячка
« Отговор #13 -: Април 23, 2011, 03:13:29 pm »
и дедо коледа ли ти каза и тъпия свят 3 където си или приятелчетата ти  :D

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Нападения за плячка
« Отговор #14 -: Април 23, 2011, 03:18:11 pm »
Нема да обиждаш свят 3 бе че скоро ще го владееме  :-X  8)