Автор Тема: Наемниците в многоетапните битки ...  (Прочетена 2471 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен apo

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте, 12 левел съм и реших да пробвам най-после наемник за една многоетапна битка. Когато тръгвах от града ме попита ще ползвам ли наемник и маркирах  ОК , първата битка ползвах наемника, но когато потвърдих за 2 рата битка и ме попита пак ще ползвам ли наемник нарочно махнах маркировката, за да не ми краде от експа - де факто се нуждаех от наемника само за последната битка . И така проведох 4 рите битки и за последната, където исках да ползвам наемника отново , когато ме попита ще го ползвам ли , опитах да маркирам - ДА , но така и не ми позволи да направя маркировката и да включа и наемника във битката.
Това  някакъв бъг ли е или така е предвидено да работи - един път откажел ли наемника не можеш да го включиш на по-късен етап /ако е така защо изобщо пита дали искаш да ползваш наемник в следващия етап .../ .. или има друго обяснение ...

Предварително благодаря на отзовалите се играчи, които могат да помогнат с разрешаване на този въпрос и се извинявам ако вече е обсъждан , а аз не съм го намерил - изчел съм почти целия форум , без общите приказки....

drakoncho5

  • Гост
Re:Наемниците в многоетапните битки ...
« Отговор #1 -: Юли 21, 2009, 12:45:41 pm »
Наемника е умрял,и на мене ми се случи.
Как да се биеш с рамо до рамо с него,като няма такъв ;D

Неактивен apo

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемниците в многоетапните битки ...
« Отговор #2 -: Юли 21, 2009, 12:48:20 pm »
Наемника е умрял,и на мене ми се случи.
Как да се биеш с рамо до рамо с него,като няма такъв ;D

Това беше първото , което ми хрумна и на мене , за това след битките веднага го проверих, но  от 270  живот беше изгубил само 20 % , все още имаше около 200 живот останал.. не е умирането проблема явно ..

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Наемниците в многоетапните битки ...
« Отговор #3 -: Юли 21, 2009, 12:49:50 pm »
Жив си е наемникът и си пие кафето в кръчмата даже. Наистина по правилата не може да ги привикваме на помощ едва в последната битка и затова веднъж откажеш ли помощта му в многостепенна бойна зона, в следващото й ниво не можеш да го ползваш.

Неактивен apo

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемниците в многоетапните битки ...
« Отговор #4 -: Юли 21, 2009, 12:59:28 pm »
Жив си е наемникът и си пие кафето в кръчмата даже. Наистина по правилата не може да ги привикваме на помощ едва в последната битка и затова веднъж откажеш ли помощта му в многостепенна бойна зона, в следващото й ниво не можеш да го ползваш.

Благодаря Sheremetev за пореден път, и как отговаряш на 5 тата минута от въпроса .. ти кога изобщо имаш време да играеш от този форум ...:)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Наемниците в многоетапните битки ...
« Отговор #5 -: Юли 21, 2009, 01:35:51 pm »
Аз влизам и отговарям на която тема си искам, а модераторите имат доста повече задачи и трябва да минат през всички теми, да се допитат до екипа, ако е нужно, да проверят някой дали е нарушил правила на форума (дори и в общи приказки) и имат да четат и правят 10 пъти повече неща от мен. Ама минаваме в офф-топик вече, давай да заключваме.