Автор Тема: Склад  (Прочетена 11081 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Склад
« -: Май 03, 2011, 06:49:31 pm »
Предлагам да се направят промени за склада.
Да е по-лесно да достигаме до предметите.
Горе да има малки кутийки с номера на страниците.
На която страница искаш да отидеш да натиснеш бутона и готово.
Примерно аз губя 30 минути да махна няколко предмета от там.
Имам над 10 страници с отвари и докато ги прехвърля да стигна до 2-3 предмета ми се изчаква чакането.Болят ме очите вече.Моля ви направете поне това.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #1 -: Май 03, 2011, 06:54:21 pm »
Предложения за склада има колкото щеш тука
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=23594.0
Така,че твоята тема надали ще ускори вкарването на промените след като другата не успя.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #2 -: Май 03, 2011, 06:54:45 pm »
Или пък да пише както на съобщенията остававащи 5-6 страници да знам дали имам 50страници в склада или 20 защото като тръгнеш да триеш направо те заболява главата
viruskiril свят-2

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #3 -: Май 03, 2011, 07:09:27 pm »

Така,че твоята тема надали ще ускори вкарването на промените след като другата не успя.

Това не е много на ниво.................Хайде сега да спрем да предлагаме, това ли проповядваш??
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #4 -: Май 03, 2011, 07:49:56 pm »
Ами правилно!Имало е предложения-не са направени.Пак предлагаме.Благодаря за подкрепата

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #5 -: Май 03, 2011, 08:34:41 pm »
Това не е много на ниво.................Хайде сега да спрем да предлагаме, това ли проповядваш??
Не просто казвам,че вече нещата са предложени отдавна.Темата е 4 страници сигурно 40-тина предложения за играта има и коментари от администраторите и никакво развитие поне за сега.Надявам се да я погледнат в скоро време.

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #6 -: Май 04, 2011, 07:11:42 pm »
Искам да Благодаря най-сърдечно на екипа и на всички които са направили промени в склада.Много благодаря за улеснението.Браво

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #7 -: Май 04, 2011, 07:52:30 pm »
Искам да Благодаря най-сърдечно на екипа и на всички които са направили промени в склада.Много благодаря за улеснението.Браво

За какво точно благодариш, ако не е тайна?
В момента не виждам етикети на страниците, преди имаше начин да зададеш директен линк до конкретна страница в склада, в момента старите линкове не работят. Отделните страници се зареждат по-бързо, но дезориентацията е пълна, когато вляза в моите.
Пробвай да избиеш примерно 20 точки в зона с обилен дроп на предмети и после в склада е някаква джунгла.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #8 -: Май 04, 2011, 09:00:06 pm »
За какво точно благодариш, ако не е тайна?
В момента не виждам етикети на страниците, преди имаше начин да зададеш директен линк до конкретна страница в склада, в момента старите линкове не работят. Отделните страници се зареждат по-бързо, но дезориентацията е пълна, когато вляза в моите.
Пробвай да избиеш примерно 20 точки в зона с обилен дроп на предмети и после в склада е някаква джунгла.
Ако по погрешка ти отиде кама която си екипирал на герой и са ти пълни дисагите след разпределянето на точи,като камата отиде в склад над 2000 страници!Тогава ще ти се иска да си чистил поне малко раниците си! :D :D :D

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #9 -: Май 04, 2011, 09:01:44 pm »
Знам, че е така.Промяната е, че когато си най-долу не се налага да въртиш скрола да отидеш на бутона "Следваща страница" а си стои там.само натискам няколко пъти и отивам при нещата.Много по -добре е.Аз не ползвам такива линкове, но пък ползвам голям дроп :) И в склада 13 страници бяха с отвари дух и здраве, а ми свиди да ги продавам-Трябват.А сега времето ми е намалено с 90% поне взиране в компютъра.

Неактивен Aegir

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 127
  • Karma: +27/-75
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #10 -: Май 04, 2011, 09:05:07 pm »
Знам, че е така.Промяната е, че когато си най-долу не се налага да въртиш скрола да отидеш на бутона "Следваща страница" а си стои там.само натискам няколко пъти и отивам при нещата.Много по -добре е.Аз не ползвам такива линкове, но пък ползвам голям дроп :) И в склада 13 страници бяха с отвари дух и здраве, а ми свиди да ги продавам-Трябват.А сега времето ми е намалено с 90% поне взиране в компютъра.
[кръстя се]"То не е виновно."[/кръстя се]
Предният отговор няма да го коментирам, защото въобще не го разбрах.

lidialex1

  • Гост
Re:Склад
« Отговор #11 -: Май 05, 2011, 07:25:33 am »
Явно програмистите са като във всяка една администрация! Искат предложения ,които да на ни улесняват и правят играта по причлекателна и забавна ,но това си е просто за парлама;пиар или др. подобни.

Кажете какво искате ,а ние ще си караме както си е ,защо трябва да си мъчим мозъка ,като на нас така ни е добре.

Някой каза за 20-50 стр. в склада. Аз мсля ,че са над 200-300 . Една многостепенна с 12 хода ти генерира 6-10 страници в склада.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Склад
« Отговор #12 -: Май 05, 2011, 08:02:23 am »
Явно програмистите са като във всяка една администрация! Искат предложения ,които да на ни улесняват и правят играта по причлекателна и забавна ,но това си е просто за парлама;пиар или др. подобни.

Кажете какво искате ,а ние ще си караме както си е ,защо трябва да си мъчим мозъка ,като на нас така ни е добре.

Някой каза за 20-50 стр. в склада. Аз мсля ,че са над 200-300 . Една многостепенна с 12 хода ти генерира 6-10 страници в склада.

Явно разичстването на склада се явява голям препъни камъки за част от 'геройте" на Аярската Империя. Даже го виждам като един вид подвиг.Подвиг седящ редом до почистването на Авгиевите обори и заслужаващ грамота , награда или даже рицарско звание за людете успяли да се справят с тази непосилна задача.

Аз използвам прост метод - всичко , което не е в жълт , зелен или лилав цвят отива директно в магазина.Цялата операция за разчистването на 10 страници склад отнема около 30 сек.

За повече информация как се извършва тази сложна операция може да пращате запитванита си на лично съобщение към мойта скромна особа.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

lidialex1

  • Гост
Re:Склад
« Отговор #13 -: Май 05, 2011, 10:11:14 am »
Май само си чешем езиците тук. Всичко е като глас в пустиня. Не съм виждал мнение от администратор.

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Склад
« Отговор #14 -: Май 05, 2011, 10:20:05 am »
Ето мнение. Всичко което се пише в тази част на форума, се чете и му се обръща внимание.
Гарантирам за това.