Автор Тема: Склад  (Прочетена 11079 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен oz1ris

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +3/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Склад
« Отговор #15 -: Май 05, 2011, 07:14:04 pm »
boxa за теб промяната може и да е добра но за мен не е ,сега ми се налага да променя навик за почистване на склада към който привикнах в последната година,тъи като бутона "маркираи всичко" е наи горе.

Дриада за теб и мен беше сравнително лесно да си почистваме складовете,защото не държим колби в тях,но я си представи,че имаш 10+ страници с колби в склада и чак тогава ти почва дропа,както е сега склада,всеки път като изтриеш страница ще трябва да ги минаваш тия 10 страници доакто стигнеш отново до дропа които е за продаване.Мисля че ако склада не се връщаше всеки път на първа страница след като си продал/прехвърлил нещо щеше да е добре.

lidialex1

  • Гост
Re:Склад
« Отговор #16 -: Май 06, 2011, 06:17:22 am »
Добре е ,че четете какво пишем тук ,но защо не правите нищо?
От доста време този проблем се обсъжда и се дават препоръки. Всеки си какзва как си е улеснил разчистването на склада. Моят беше с номерацията в линка на страницата и рефреш(F5) за да остане на същата.Пак отнемаше време ,но поне знаех колко страници имам икак да отида до по крайните. С последните промени няма такава възможност. Заради 1 предмет да преместиш в раницата и няколко да продадеш ти се налага да прлистваш в някои случаи по над 50 страници. Сложете по 5-7 сек. на страница за бърз преглед и вижте ,че се получават поне 3 мин. за 1 операция в склада.Така и цял ден да висиш пред компа няма да ти стигне време да го разчистиш.
Не съм разчиствал от 3-4 дни.Със сигурност е вече около 200 страници и някои полезни неща са в последните страници. Предполагам ,че с много играчи е така.

Какво трябва да направим за да обърнете внимание на този проблем?


lidialex1

  • Гост
Re:Склад
« Отговор #17 -: Май 06, 2011, 06:20:23 am »
Ако някой знае лесен начин за разлистване на страниците в момента Моля да го сподели!

Честит имен ден на всички именници!

alexn1999

  • Гост
Re:Склад
« Отговор #18 -: Май 06, 2011, 06:34:32 am »
Някой може ли да даде идея как да си разчисвам склада без да ме връща на 1 стр. От седмица има някаква промяна и направо е станало отвратително.
 Има ли начин последното попаднало в склада да е на 1-та страница ,а не на опашката?

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #19 -: Май 06, 2011, 06:50:33 am »
boxa за теб промяната може и да е добра но за мен не е ,сега ми се налага да променя навик за почистване на склада към който привикнах в последната година,тъи като бутона "маркираи всичко" е наи горе.

Дриада за теб и мен беше сравнително лесно да си почистваме складовете,защото не държим колби в тях,но я си представи,че имаш 10+ страници с колби в склада и чак тогава ти почва дропа,както е сега склада,всеки път като изтриеш страница ще трябва да ги минаваш тия 10 страници доакто стигнеш отново до дропа които е за продаване.Мисля че ако склада не се връщаше всеки път на първа страница след като си продал/прехвърлил нещо щеше да е добре.

Да именно, че има 10 страници и повече с отвари от дроп и след това започват другите предмети.И на последната битка си спечелил хубав предмет.+ имаш и през останалото време още 10 страници дроп.Щракам следваща страницаи ме връща най-горевъртя скрола мисля, че беше 4 или 5 пъти да сляза долу и да натисна следваща страница и пак скрола и така 20 пъти да си прибера хубавия предмет.След това ме връща на 1 страница.После трябва да направя същата процедура за да отида на последните страници и да продам в магазина обвързаните предмети.
А сега е по лесно защото натискам 10 пъти следваща страница без да ме връща нагоре и времето е значително по-малко.
Но ако се въведат кутийки с номера на страниците най-горе ще е много хубаво.
Натискам на последната страница и си местя хубавите предмети.След това продавам с "Маркиране на всички" последните 10 страници с обвързани предмети и ми остават в склада само отварите, които местя в раницата или дома или си остават там за следващите битки.Ако има избор на коя страница да отидеш ще се улесни много всичко

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #20 -: Май 06, 2011, 01:50:23 pm »
Аз лично мисля, че това е така с цел да кара играчите да си купуват премиум за да разполагат с 4 раници.
Моята идея е поне за тях да бъде по лесно чистенето на склада.
Така повече играчи ще имат стимул да си купуват премиум при това по голям отколкото да имат 4 раници!

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #21 -: Май 08, 2011, 12:57:16 am »
Аз лично мисля, че това е така с цел да кара играчите да си купуват премиум за да разполагат с 4 раници.
Моята идея е поне за тях да бъде по лесно чистенето на склада.
Така повече играчи ще имат стимул да си купуват премиум при това по голям отколкото да имат 4 раници!
Че аз съм с 4 раници пълни!Къщата ми е пълна склада задръстен!И пак не стига мястото,а да взема да го чистя склада след като страниците са над 2000 и имам какво ли не там,та трябва да си скъсам сума ти и нерви за да го вкарам в ред!Това ако му се казва идея да се купуват премиуми !*hmm* Определоно успяват по-скоро да ме откажат от играта!

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #22 -: Май 08, 2011, 02:46:05 am »
Ако си разчиствате склада след всяка битка няма да се задръсти никога, ама пусти мързел, то разчистването е по-лошо от копане на нива сигурно(не знам) трудоемка работа.....................страхотия!









Глезльовци мамини  :D.
« Последна редакция: Май 08, 2011, 02:47:41 am от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #23 -: Май 08, 2011, 09:16:00 am »
Че аз съм с 4 раници пълни!Къщата ми е пълна склада задръстен!И пак не стига мястото,а да взема да го чистя склада след като страниците са над 2000 и имам какво ли не там,та трябва да си скъсам сума ти и нерви за да го вкарам в ред!Това ако му се казва идея да се купуват премиуми !*hmm* Определоно успяват по-скоро да ме откажат от играта!
Ами с 2000 страници ако си наистина и без това не ти пука какво има в тях и заминават сигурно ей така можеш много лесно да ги изчистиш  :D

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #24 -: Май 08, 2011, 09:41:41 am »
Ако си разчиствате склада след всяка битка няма да се задръсти никога...

Това върши чудесна работа :)

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Склад
« Отговор #25 -: Май 08, 2011, 10:06:32 am »
От прочетените досега мнения  ми стана ясно ,че голяма част от хората играещи тази игра страдат от едно странно човешко състояние олицитворявано с Гоголевия герой - Плюшкин.

Или с други думи , да се трупат камари с предмети,колби и прочие.

mitika Ви го е казала точно и ясно.Като почистваш склада след всяка премината многостепенна зона всичко е точно и си спестяваш известна доза главоболия в по-късен етап.
« Последна редакция: Май 08, 2011, 10:11:25 am от Driada »
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #26 -: Май 08, 2011, 11:43:59 am »
Дроп пада не само в многостепенните но ако ще и 40-50 хода да изиграете едва ли ще се събере на повече от 10-20 страници.
При мен поне нокога не съм имал повече насъбрани и обикновено си почиствам склада след всяка битка.

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #27 -: Май 08, 2011, 05:47:15 pm »
как 40-50 хода?Има зони където на всяка битка падат предмети над 1 страница.12 хода=на около 16-18 страници.А 40 - 50 хода мноого страници.Можете да сметнета сам.
Но както и да е почиствайте склада.А за 2000 страници не е възможно да има толкова дори всеки ден да се вземат по 24 точки за действие.Като мине 1 седмица предметите изчезват и няма как да се натрупат.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Склад
« Отговор #28 -: Май 10, 2011, 08:49:44 pm »
как 40-50 хода?Има зони където на всяка битка падат предмети над 1 страница.12 хода=на около 16-18 страници.А 40 - 50 хода мноого страници.Можете да сметнета сам.
Но както и да е почиствайте склада.А за 2000 страници не е възможно да има толкова дори всеки ден да се вземат по 24 точки за действие.Като мине 1 седмица предметите изчезват и няма как да се натрупат.
Може като не е чистен от 1 месец и като има итеми от миналата година! :D

Неактивен oz1ris

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +3/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Склад
« Отговор #29 -: Май 10, 2011, 09:15:43 pm »
Може като не е чистен от 1 месец и като има итеми от миналата година! :D

 а какво стана с автоматичното триене след една седмица?Или не си сетил за него. :)