Автор Тема: защо в битките в категория 6 падат обсидиани  (Прочетена 4473 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #15 -: Май 08, 2011, 08:56:30 am »
Ivolver,на кой да ги продаде? Като падат в 3 категории 4-5 и 6-та,отделно от приключенията в пета се вадят над 60-70 обсадина.аз лично в мен имам над 300 шлифовани обсадиана.
Ся ще ти изтъкна една истина с новите занаяти.Сядам ония ден да чукам бижута,брони и оръжия за 5 наемника в шеста(качиха ниво 55) та да изкарам десет читави пръстена,50 циркона горе доле 5 амулета 15-20 циркона.За броните става страшно,там за сега над 100 циркона и не съм обзавел и половината екип още.Оръжия около 100 циркона.Ей ти една тънка сметка над 250 циркона и наемниците не са готови.Поне още стотина циркона ще идат и кво излиза,300-400 циркона,ако искаш да обзаведеш едно парти що годе добре да може да бие в многостепенните.Е ае аз се качих по рано в шеста и заварих седма стъпка от крилата на силата в брода на реката,та си събрах достатъчно количество да се оправя,ама тия хорица дето сега влизат в шеста категория,кога ще обурудват парти т6 за да могат да минат приключенията.В седма категория падат циркони спор няма,но колко човека са седма и колко от падналите циркони отиват на пазара? В момента играта за хората които тепърва влизат в шеста категория е немислима,Който се качи преди време сега има голяма преднина.

Прав си ама какво от това. Аз вече отдавна не се ядосвам че цялата работа все повече се върти около купените диаманти. Моя герой сега е 53 ниво а шайката от наемници е повече по-забавна. 5 парчета 5 категория горе-долу оборудвани и 5 парчета 6 категория с каквото могло да се купи. То не че има и много на пазара дори и да имаш пари. Пъпля си из приключенията от спортна злоба. Бутнеш 6 гада някъде и на следващия опит те тотализират. После бегом един ден в 5 категория за да събираш пари. И понеже в 6 няма едно място с магазин дето да купиш колби та все сновеш напред назад за по 30 минути. Занаятчийските задачи изобщо не ги гледам (от къде ресурси да направиш рядък пръстен в 5 категория) а бегемотите в Пиратския залив си ме мачкат от раз а две от приключенията ми са опряли до там. И като добавиш от време на време някой дето те нападне и после изпитва оргазъм викайки ти че си БОКЛУК та играта става прекрасен метод за трениране на нервната система

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #16 -: Май 08, 2011, 09:06:50 am »
Вия сте доста заблудени нещо.
Аз не мога да разбера само едно нещо.При положение,че не си майстор за какво са ти циркони?Ако ти падат толкова обсидианени кристали още по-добре.Продавай си ги на пазара цената на един кристал е към 350к в момента и печелиш доста пари.Екипираш си наемниците по-добре и си готов.А и още си 53 ниво и вече искаш да минеш сички приключения.
относно изработките на редки предмети ще се хванеш една седмица да покопаш малко и си готов без пари да даваш даже.
А това че някои те пребива и те нарича боклук после доста ме съмнява.Или поне ако те е нарекъл така има за какво да го е направил или ти си отвърнал първи което е логично.

Неактивен oz1ris

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +3/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #17 -: Май 08, 2011, 09:20:35 am »
От отговорите на гечито и иволвер разбрах ,че трябва да се кача в 7ма категория за да си събера циркони и после да се върна в т6 за да се бия и да си обличам наемниците-логика няма що.А доколкото се отнася за продажбата на обсидианите нали се сещате че не съм толкоз тъп за колкото явно ме мислите и сам съм се сетил за това,но цената им е 80-90к парчето,а на пазара има всичко на всичко 6 циркона с обща цена 4млн,аиде малко математика за първи клас.И колко ли предмета ще изработя с тия 6 циркона.И пак питам къде е логиката да падат камъни от долната категория в провинции които не само че са от горна категория ,но и са високи нива.Да и на обсидианите им намалиха дропа в кат5 и го преместиха в к6 и какво излиза минаваш категорията и чак тогава почваш да се обличаш и въоръжаваш.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #18 -: Май 08, 2011, 09:30:41 am »
Пак ви казвам вия си говорите за свят 3.alexander4 който почна темата е свят 2 говорим за него и неговият проблем стига ходили в този тъп свят 3 където положението е различно.
Иначе и във свят 2 цената на циркона стана по едно време 2-3 млн,но после се нормализира.Сяка цена си зависи от играчите това е.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #19 -: Май 08, 2011, 09:57:12 am »
Да найстина нещата в двата свята са различни и аз говоря само за 2 ри. Но да си продължим диалога с Ivolver. Цирконите ги предпочитам не защото съм майстор а защото струват повече. Приключенията не искам да ги мина изведнъж всичките, по-скоро казах че в 6 категория липсват "безопасните" зони като в 5 където можеше да трупаш опит за да растеш а и където имаше магазини за колби. За едноседмичното копаене обаче не съм съгласен. Ако не си премиум трябва да висиш цял ден пред компютъра и през 30 - 40 минути да пускаш добиване на ресурс. Това няма как да стане освен ако не си ученик а тук доста хора сме по-големи. А и аз със точките от шлифоване нямам проблем. Не ми стигат тези за бужутер дето искат големи вложения за кюлчета.
И последно има един van4ou дето явно не е много дорасъл, който стигна до великото заключение "Боклук си беше и боклук си остана. Жалко че си 6 категория" незнайно как без да ме познава. Но пък аз му отоворих че единственото жалко нещо е че неговите родители не са ползвали предпазни средства което той явно не разбра :-)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #20 -: Май 08, 2011, 10:03:18 am »
Е да струват 100к повече ама и това е нещо радвай се и на това което пада.Отделно и циркони падат просто по-рядко.И замисли се още нещо.Дропа в 7ма на циркони е сравнително добре явно,ако се увеличи дропа им и в 6та то какво ще стане после?Просто цената им ще падне много ако секи почне да продава цирконите който им падат.И ако им падне много цената никой няма да е доволен.
Относно копаенето не е нужно да копаеш на макс шанс и понеже гледам си ювелир може да изкопаеш камъните и в долните категории.
А за обидите няма какво да коментирам даже изтрий тази част от коментара си по-добре  :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #21 -: Май 08, 2011, 01:48:07 pm »
alexander4 не трий нищо нека да ги видим кои са ербапите.................



И последно има един van4ou дето явно не е много дорасъл, който стигна до великото заключение "Боклук си беше и боклук си остана. Жалко че си 6 категория" незнайно как без да ме познава. Но пък аз му отоворих че единственото жалко нещо е че неговите родители не са ползвали предпазни средства което той явно не разбра :-)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #22 -: Май 08, 2011, 05:11:28 pm »
Цитат
За едноседмичното копаене обаче не съм съгласен. Ако не си премиум трябва да висиш цял ден пред компютъра и през 30 - 40 минути да пускаш добиване на ресурс.

Затова играта позволява да имаш колкото акаунта си искаш и докато единия работи в работилниците, другите копат и т н.
С един герой особено ако не е премиум е лудост да се играе тая игра.
Всички развити играчи имат поне 3.
Ако има изключения това значи , че тези хора имат пачка и не им пука кое колко струва.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #23 -: Май 08, 2011, 05:50:24 pm »
Имайки предвид заглавието на темата, може би най-сериозната позиция, с която съм готов да се ангажирам, гласи следното: Заради гравитацията.

Бе речено.