Автор Тема: защо в битките в категория 6 падат обсидиани  (Прочетена 4470 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Не разбирам защо след като в 4 категория падаха перли, в 5 обсидиани сега в 6 пак падат обсидиани. Не би ли трябвало да са цирконии

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #1 -: Май 06, 2011, 10:07:41 pm »
И в 4-та падат обсиди,зависи къде се биеш. ;)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #2 -: Май 06, 2011, 10:25:18 pm »
Така си е.Освен това в 6та падат и обсидиани и циркони.Мене вчера ми падна един циркон  ;)

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #3 -: Май 06, 2011, 11:41:28 pm »
Така си е.Освен това в 6та падат и обсидиани и циркони.Мене вчера ми падна един циркон  ;)

че циркона си е рес от 6та кат.  :D

Перли падат и в 5та

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #4 -: Май 06, 2011, 11:50:58 pm »
Няма да е лошо,ако екипа направи няколко зони в пета категория да падат чат-пат циркони...та малко да се нормализира цената.Обсадиани падат и в четвърта,тъй,че няма да е прецедент!

Неактивен alexander4

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 81
  • Karma: +4/-28
    • Профил
    • Ел. поща
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #5 -: Май 07, 2011, 06:54:40 am »
Че падат падат ама рядко. Досега 2 циркония и 6 обсидианта. А се бия в зоните на приключенията

Неактивен oz1ris

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 20
  • Karma: +3/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #6 -: Май 07, 2011, 10:00:00 pm »
какво да ви кажа в провинциите от високите нива на 6та категория,тъй наречените кървави провинции,падат само обсидиани.Любопитно ми е някои от админите да обясни за какво са му на герой 55+ ниво обсидиани,да си ги нанизва на герданче ли?Разбирам да бяха камъни от по висока категория,но от по ниска  ???.За 2 месеца на 6 героя кат6 са им паднали 2 циркона и над 200 обсидиана,а за изработката на каквото и да е иска циркони,например за 1 арбалет отиват 40-50 циркона,следователно за 20тина месеца ще събера за 1 арбалет,а на другите 20 наемника ще им направя хубави оръжия,като станат 70 ниво ли?И с пръчките с които сме въоръжени и облечени ходим да се бием с някви епични изроди с поражения от по 10к и критове за по 30к,като направи 1 удар и сваля 5 наемника наведнъж.Страшен баланс няма що.

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #7 -: Май 07, 2011, 10:08:58 pm »
Не ти харесва ,че пада ли ? Ми нали виждаш сега ,че в Т7 падат циркони и пазара падна на циркона ,който мина 1 мил.
Айде стига сте писали ,че понякога не виждате май за какво пишете! ::)

Не стига ,че зле ,ами айде да си го набием леко отзад.На мен мие зле ,ама на Вуте да му е по-зле! Майка му българска-няма са оправим!
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #8 -: Май 07, 2011, 10:20:01 pm »
какво да ви кажа в провинциите от високите нива на 6та категория,тъй наречените кървави провинции,падат само обсидиани.Любопитно ми е някои от админите да обясни за какво са му на герой 55+ ниво обсидиани,да си ги нанизва на герданче ли?Разбирам да бяха камъни от по висока категория,но от по ниска  ???.За 2 месеца на 6 героя кат6 са им паднали 2 циркона и над 200 обсидиана,а за изработката на каквото и да е иска циркони,например за 1 арбалет отиват 40-50 циркона,следователно за 20тина месеца ще събера за 1 арбалет,а на другите 20 наемника ще им направя хубави оръжия,като станат 70 ниво ли?И с пръчките с които сме въоръжени и облечени ходим да се бием с някви епични изроди с поражения от по 10к и критове за по 30к,като направи 1 удар и сваля 5 наемника наведнъж.Страшен баланс няма що.
А с тея 200 обсидиана не можеш ли евентуално да ги продадеш и да си купиш циркони или не знаеш и къде се намира пазара?

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #9 -: Май 07, 2011, 10:51:21 pm »
Ivolver,на кой да ги продаде? Като падат в 3 категории 4-5 и 6-та,отделно от приключенията в пета се вадят над 60-70 обсадина.аз лично в мен имам над 300 шлифовани обсадиана.
Ся ще ти изтъкна една истина с новите занаяти.Сядам ония ден да чукам бижута,брони и оръжия за 5 наемника в шеста(качиха ниво 55) та да изкарам десет читави пръстена,50 циркона горе доле 5 амулета 15-20 циркона.За броните става страшно,там за сега над 100 циркона и не съм обзавел и половината екип още.Оръжия около 100 циркона.Ей ти една тънка сметка над 250 циркона и наемниците не са готови.Поне още стотина циркона ще идат и кво излиза,300-400 циркона,ако искаш да обзаведеш едно парти що годе добре да може да бие в многостепенните.Е ае аз се качих по рано в шеста и заварих седма стъпка от крилата на силата в брода на реката,та си събрах достатъчно количество да се оправя,ама тия хорица дето сега влизат в шеста категория,кога ще обурудват парти т6 за да могат да минат приключенията.В седма категория падат циркони спор няма,но колко човека са седма и колко от падналите циркони отиват на пазара? В момента играта за хората които тепърва влизат в шеста категория е немислима,Който се качи преди време сега има голяма преднина.
« Последна редакция: Май 07, 2011, 11:00:23 pm от Matros »

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #10 -: Май 07, 2011, 11:00:18 pm »
Не ти харесва ,че пада ли ? Ми нали виждаш сега ,че в Т7 падат циркони и пазара падна на циркона ,който мина 1 мил.
Айде стига сте писали ,че понякога не виждате май за какво пишете! ::)

Не стига ,че зле ,ами айде да си го набием леко отзад.На мен мие зле ,ама на Вуте да му е по-зле! Майка му българска-няма са оправим!


Прав си брате племе от хейтъри сме..............оправия има след четиридесетия ден *hihi*


П.П.Защо от последния легендарен чук изкарах 3 епика?? Понеже ми се виждат много сега този е 46/50 може ли да излезнат по-малко ако обичате......................................................
« Последна редакция: Май 07, 2011, 11:03:50 pm от mitika »
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #11 -: Май 07, 2011, 11:01:38 pm »
Чакай сега това че в свят 3 няма кой да ти купува обсидианите не означава, че играта ще се променя заради свят 3 нали така.И кажете къде падат тея обсидиани в 5та,че къде ли не ги търся с по 2-3 героя и имам доста малко,а на вас явно ви падат в огромни количества.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #12 -: Май 07, 2011, 11:11:55 pm »
Категория седем свят две,88 човека
Категория седем свят три,18 човека  :D
Няма как да ги съпоставим двата сървъра.
Обсадиани валят в шеста от там ги имам аз.В пета епизодично са ми падали в различни зони.Най много обсадиани съм събирал в пета във Вечно белите краища като бия варвари с брадви,мечоносци и т.н,те пускат обсадиан кристал най много.
Едит: Може да фермиш и гейчето от шангри ла,доде стигнеш до него пускат обсадиани чат пат и там,ако ти е силен,последната стъпка може да не я правиш с лилавия гей.
« Последна редакция: Май 07, 2011, 11:20:32 pm от Matros »

Неактивен ge4ito

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 522
  • Karma: +118/-115
  • Благодарности към RELIC и Rusnaka91
    • Профил
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #13 -: Май 08, 2011, 01:10:58 am »
Ми то и в свят 2 падаха,но нали някой трябва да се похвали и гледаш на другия ден дропа орязан. Не съм ли прав?
Винаги е падало и аааааа някой да се похвали и край-до там беше.
Имаш крава-пиеш мляко!
......ма много кравари станахме :)))

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:защо в битките в категория 6 падат обсидиани
« Отговор #14 -: Май 08, 2011, 02:42:14 am »
Ми то и в свят 2 падаха,но нали някой трябва да се похвали и гледаш на другия ден дропа орязан. Не съм ли прав?
Винаги е падало и аааааа някой да се похвали и край-до там беше.

Прав си, за всичко е така, рецепти, камъни, епици...........................
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!