Автор Тема: Проблем с +gold и +Item  (Прочетена 1506 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем с +gold и +Item
« -: Май 09, 2011, 09:58:12 am »
Аз (ladymimi свят бета) и мойте 2 помощника сме 41 левел и се бия местност 40-43 левел гадове. Имам +100% за предмети и +200% за злато, а прибирам пари и предмети все едно съм с 0%. Когато махна 1ния  помощник почвам нормално да си взимам залато и предмети. ?!?! Това бъг ли е или има някакво наказание, когато си с повече наемници.

А и да добавя нещо. Снощи без да правя промени по геоите, за няколко битки всичко си беше нормално
« Последна редакция: Май 09, 2011, 10:02:33 am от ccbb »

Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с +gold и +Item
« Отговор #1 -: Май 10, 2011, 10:24:18 am »
Да пия една студена вода? Това ли е отговора :Д

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с +gold и +Item
« Отговор #2 -: Май 10, 2011, 11:00:47 am »
Бихте ли споделили как преценявате падналите предмети и злато със един и два наемника? Както знаете има доста голям случаен елемент при пуснатите предмети а от там и при количеството злато. Ако проведете 3 различни битки - сам, с един и с два наемника може да се окаже, че сам взимате повече, което няма да е вярно поради пуснати допълнителни предмети примерно.

П.П. Няма "наказание" спрямо златото и предметие в описания от Вас случай, тъй като героя Ви и наемниците са сходно ниво с противниците. Единствено би трябвало да наблюдавате по-малко взет опит, атакувайки с повече наемници.
« Последна редакция: Май 10, 2011, 11:03:45 am от Commoner »

Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с +gold и +Item
« Отговор #3 -: Май 11, 2011, 09:08:08 am »
За да докажа тезата си трябва да проведа мин 10 000 опита и да ви покажа резултатите. Но разликата, когато се бия само с 1 помощник ( с комплекта за +%) и когато с 2та помощника е очевидна. "Направо те удря в челото". Имам и 1 теория: когато съм с 2та наемника, този със сета за +% не участва в битката, тъй като е с нисък обсег и битката привършва преди да дойде реда му и някак си не му се взимат +% за злато.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Проблем с +gold и +Item
« Отговор #4 -: Май 14, 2011, 01:02:04 pm »
... Както знаете има доста голям случаен елемент при пуснатите предмети а от там и при количеството злато...

Ето защо процента за злато не работи в първите стъпки от многостепенните :)