Автор Тема: Цветовете на мисиите  (Прочетена 1171 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Цветовете на мисиите
« -: Юли 22, 2009, 07:27:36 pm »
Каква е разлика между заглавията на мисите... една мисия е жълта,друга бяла,сива... може да е малко тъп въпрос,но аз предполагам,че цветовете определят трудността на мисията така ли е?

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Цветовете на мисиите
« Отговор #1 -: Юли 22, 2009, 07:31:36 pm »
Каква е разлика между заглавията на мисите... една мисия е жълта,друга бяла,сива... може да е малко тъп въпрос,но аз предполагам,че цветовете определят трудността на мисията така ли е?

Ако имаш предвид билетите в таверната, тези които са в жълто са активни, защото са за твоята професия и можеш да ги приемеш. Другите в сиво не са за теб и са неактивни и не можеш да ги приемеш.
Ако говориш за други мисии не съм те разбрала правилно. Уточни за какво става въпрос и ще ти отговоря.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Цветовете на мисиите
« Отговор #2 -: Юли 22, 2009, 07:44:21 pm »
Ако имаш предвид в какъв цвят са имената на зоните при описанието им преди тръгване на битка:

Зелените мисии са тези, които би трябвало да са ти лесни според нивото ти. Жълтите- там е въпрос на късмет и току-виж си тръгнеш победен още от първия опит. Червените са повече от ясни- "жив едва ли ще си тръгнеш". Но това е с приблизителна точност, ако отделиш време и средства за едно наистина добро оборудване на героя, дори и оранжевите ще ти се сторят лесни.

Неактивен Blue shaRk

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 457
  • Karma: +39/-93
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Цветовете на мисиите
« Отговор #3 -: Юли 22, 2009, 07:54:40 pm »
благодаря на Sheremetev за отговара,Witch извинявай,че съм те подвел с въпроса... заключвам темата