Автор Тема: Относно предметите от занаятчийските комплекти!  (Прочетена 1434 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
От известно време, когато резултат от занаят са бижута от комплекти и по-конкретно от занаятчийския пакет без значение в коя категория  никак не ме радва.  *UNDECIDED* Действително това са бижута, чийто шанс да се получат е най-малък, а след това реализацията най-трудна и не конкурентоспособна спрямо друго такова бижу от занаятчийския комплект случайно попаднало от дроп. В тая връзка питам защо са ми тия атрибутни точки към тоя занаятчийски комплект като те никаква работа не вършат в случая при окомплектовка на героя ? Не е ли по-добре да се даде възможност за още една пазарна ниша в търгуването на предмети от занаятчийските комплекти и реално бижу, колан и т.н. от тоя комплект да се оценява по-високо (следователно и труда на майсторите) и получените атрибутни точки към него, или бонуси злато дроп и т.н. да се добавят към общия баланс на героя.
Може и някой да е писал по-тоя въпрос, но да си призная не съм ровила, така че ако модераторите сметнат, че темата е неоснователна и ненужна да я делнат!  :)

pithtath

  • Гост
Ето това е смисълът:


Така или иначе бижутата от подобни комплекти, независимо от атрибутните точки, са достатъчно добре продаваеми.

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
И аз съм съгласен никва работа не върши като ти падне на зан комплект.Човека ти казва не че се получават по лошо като атрибути .. а му е чудно къв е смисъла да е от комплект като не ти върши никаква работа тоя комплект. ?