Автор Тема: Пак за задачата от провинция Грунар  (Прочетена 1235 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kolo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 88
  • Karma: +14/-18
    • Профил
Все така не мога да мина задачата *UNDECIDED*
Проблема е в това,че не ми дава да завърша стъпка 3 от приключението "Борец за свобода от провинция Грунар"В задачата иска да направя 5 обикновени кожени ботуши.Надписа дневник на задачите свети в синьо и ми отчита 5/5.Ботушите са в раницата и са каквито се иска.Не са превъзходни или нещо друго.
Свят 4 -knik-

П.С.
Ботушите са купени от магазина,но не вярвам в това да е проблема защото и друг път ми е липсвал предмет от изработените и съм възстановявал бройката с такъв от магазина,от дроп или аукциона.Пак да кажа ботушите са в раницата,изписва ми че съм завършил стъпката (5/5),но когато натисна /ПРИКЛЮЧИ/ изписва-"Липсва Ви един или повече предмети, за да завършите задачата!"
First in, last out.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пак за задачата от провинция Грунар
« Отговор #1 -: Май 31, 2011, 08:24:28 am »
Точно във това е проблема. Предмети, купени от магазините за брони примерно, няма как да се отчитат към приключението. Трябват Ви изработени кожени ботуши. Честно казано си мисля, че щеше да ви е много по-лесно да си произведете 5 бройки, отколкото да търсите и купувате такива. Говорим за обикновени кожени ботуши все пак. Защо сте ги произвели и продали също е мистерия за мен.

Неактивен kolo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 88
  • Karma: +14/-18
    • Профил
Re:Пак за задачата от провинция Грунар
« Отговор #2 -: Май 31, 2011, 08:29:16 am »
Не съм ги продавал...дадох ги в друго приключение.Просто съвпадна изискваното за две задачи и направих логичното.И друг път съм го правил с ресурсни такива. :)
Значи ще направя нови 5 и ще пробвам пак.Дано тогава стане.

П.С. :) И проблема не е в изработването на ботушите а в намирането на кожите.В свят 4 нищо не се продава.Трябва сам да ги събирам, а става бавно :)
« Последна редакция: Май 31, 2011, 08:31:55 am от kolo »
First in, last out.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Пак за задачата от провинция Грунар
« Отговор #3 -: Май 31, 2011, 08:36:02 am »
Да, разбрах Ви. С ресурсите е възможно да ги купите и да приключите и двете приключения, ако се застъпват, но при изработка на предмети иска да са изработени. Ако си намерите в аукциона такива ботуши, произведени от някой друг, ще ги приеме.

Неактивен kolo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 88
  • Karma: +14/-18
    • Профил
Re:Пак за задачата от провинция Грунар
« Отговор #4 -: Май 31, 2011, 08:39:50 am »
Благодаря много за разяснението.То тук в аукциона нищо не се продава,така че отивам в бърлогата да трепя вълци *HUNTER*.
Още веднъж благодаря. :)
First in, last out.