Автор Тема: Критики.  (Прочетена 17018 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pithtath

  • Гост
Re:Критики.
« Отговор #15 -: Юни 02, 2011, 02:54:41 pm »
Точно така. Това ще оправи веднъж и завинаги пренебрежителното отношение към интелекта.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Критики.
« Отговор #16 -: Юни 02, 2011, 02:58:09 pm »
Боен вик/Лидерство - максимални 24%. Огромен дисбаланс.

Съгласен съм, но за Свирепия това е кажи-речи единственото полезно умение с което разполага. Все пак играем с 28 точки по-малко от другите класове! Не като да имаме кой знае какви възможности.

Що се отнася за духа съм против да се увеличава. Не стига, че трябва да отделяме за точност и ловкост, за която нямаме бонуси ами и за интелекта да мислим.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен vOsYcHnA_pRiNcEsA

  • Age of Extinction
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 724
  • Karma: +290/-546
  • Sometimes I feel that I could rule the world!!!
    • Профил
    • Автоактив ЕООД
Re:Критики.
« Отговор #17 -: Юни 02, 2011, 03:20:59 pm »
аз пък предлагам да дадат повечко злато и предмети рецепти да падат от зоните  ;D се обличаме с по хубави дрехи  *GIRL_IN_LOVE*
- I died to become immortal

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Критики.
« Отговор #18 -: Юни 02, 2011, 03:35:03 pm »
Добре, съгласен съм за духа. Но 24% са ужасно много. В ниските категории не се усеща а във високите смазва всичко.  За мен извода е ясен - постоянен % от максимум 12.
Пример:
Боен вик - максимално 3 нива.
1-во ниво - 12% срещу един опонент. 50-100 дух
2-ро ниво - 12% срещу няколко опонента. 100-200 дух.
3-то ниво - 12% на всички опоненти. 150 -300 дух.
Това е само пример на принципа на божествената.
Процента е фиксиран за всички категории като по този начин се подсилват ниските и се редуцират високите, изисква порядъчно количества дух, класовете се балансират и битките стават равностойни.

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Критики.
« Отговор #19 -: Юни 02, 2011, 03:54:14 pm »
Какво става?
Май заспаха новите умения *hihi*.

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Критики.
« Отговор #20 -: Юни 02, 2011, 03:55:32 pm »
Обикновенно нямам навика да критикувам работата на екипа и радостно приемам всякакви нови промени. Но сега просто като влезнах и прочетох какви умения ще въвеждате ми стане много тъжно.

  Яростен боец - Макарче много интересни... не много ефективни.
1 Бойна ярост = безполезна срещу Преследвачи/Мистици/Ловци.
2 Дълбок разрез = Същите класове като горе не помага много.
3 Могъщ замах = това добре.
 
  Пазител - Просто неможе да се коментира ... звяр..
 
  Мистик - Ето тук вече направо сте унищожили нещата.
1 Хайде да кажем не толкова ефективно.
2-3 Ако си мислите че  пазителя ще стане звяр изчакайте да видите мистиците. Това ще бъде много смешно. със 700 ловкост и въртележка... и не дал си бог съживяване или обратни поражения.... ??? Да питам екипа вие докато сте го измисляли това взимали ли сте наркотици ?
 
Ловец.
Бих казал нормално измислени умения ок. Ще вършат работа.

Преследвач - ето следващата излагация.
Вет с мет копи. ок за хора с мет копия
Прод приц. ок за хора с мет копия - На кой преследвач с 2 ножки му е нужен повече крит. ?
Невидимост.- Дава шанс на противника да не избере героя за свой опонент ? --- ама вие сериозно ли ? :D да беше яростен боец ок... ама за призраче преследвач.....
 

ълбок разрез

това умение мисля ще помага за мамути и подобни,6те може и сус мечове да се опита мамута ...досега освен с арбалет(стреломети)и и някои лук (отмущението) ако някои го е бил нека каже....как и на кои лвл  

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:Критики.
« Отговор #21 -: Юни 02, 2011, 04:03:14 pm »
Добре, съгласен съм за духа. Но 24% са ужасно много. В ниските категории не се усеща а във високите смазва всичко.  За мен извода е ясен - постоянен % от максимум 12.
Пример:
Боен вик - максимално 3 нива.
1-во ниво - 12% срещу един опонент. 50-100 дух
2-ро ниво - 12% срещу няколко опонента. 100-200 дух.
3-то ниво - 12% на всички опоненти. 150 -300 дух.
Това е само пример на принципа на божествената.
Процента е фиксиран за всички категории като по този начин се подсилват ниските и се редуцират високите, изисква порядъчно количества дух, класовете се балансират и битките стават равностойни.

По тая логика пак трябва да се вдига интелект. Като се има в предвид, че за масово се ползват колби от 5та, война кое да носи по на пред кръв ли, дух ли! Само колби да се мъкнат и да се правят разходи друго не виждам. Духът не му е приоритет.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Критики.
« Отговор #22 -: Юни 02, 2011, 04:09:51 pm »
12% при положение че мистиците не се лекуват с повече от този % ,пук и кои ви насилва да имате по 1000 ловкост,сложете 200 ще загубите по-малко  :D

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Критики.
« Отговор #23 -: Юни 02, 2011, 04:13:14 pm »
Както казаха свирепия няма други полезни умения освен бойния вик.На какво да разчита в приключенията??На фронтална атака ли??Или пък на въртележка?По скоро пазитля трябва да се промени,защото след въвеждането на новите умения ще стане терминатор
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Критики.
« Отговор #24 -: Юни 02, 2011, 04:20:21 pm »
скоро ще разберем....wсеки иска героят му да бие както преди и по-добре....но дали ще е така....

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Критики.
« Отговор #25 -: Юни 02, 2011, 04:27:32 pm »
Светла призма

Връща определен процент от проклятията на противника.

Тъмна призма

Присвоява процент от приложените по време на битка благословии от противника.

Това не мога да го възприема при положение , че само мистиците имат благословии и проклятия .

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Критики.
« Отговор #26 -: Юни 02, 2011, 04:29:30 pm »
Добре, съгласен съм за духа. Но 24% са ужасно много. В ниските категории не се усеща а във високите смазва всичко.  За мен извода е ясен - постоянен % от максимум 12.
Пример:
Боен вик - максимално 3 нива.
1-во ниво - 12% срещу един опонент. 50-100 дух
2-ро ниво - 12% срещу няколко опонента. 100-200 дух.
3-то ниво - 12% на всички опоненти. 150 -300 дух.
Това е само пример на принципа на божествената.
Процента е фиксиран за всички категории като по този начин се подсилват ниските и се редуцират високите, изисква порядъчно количества дух, класовете се балансират и битките стават равностойни.

а защо да неможе воина да прави магии,нещо като мистика например ,малко ли е проклятието на мрака и лекуването на мистиците че тези 24% ви станаха толкова много ....например огнен меч които прави 2ь поражения,или леден меч които деиства както вцепеняването....или умение за жоините за шанс за критичен удар.....защо го нямаме.

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Критики.
« Отговор #27 -: Юни 02, 2011, 04:35:16 pm »
ако има опция да избера между боен вик и засада ще избера засада,на моят воин ....проблема с боиният жик ще е решен ,нали

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:Критики.
« Отговор #28 -: Юни 02, 2011, 04:39:32 pm »

Земетресение

Дава шанс на Пазителя да зашемети всички опоненти, които го атакуват в момента. При успех опонентите пропускат следващия Рунд.
А това умение ................ е направо кошмар .Тъмните мистици да си хвърлят дипломите и да хващат кирки ,чукчета , кончета и да се цанят за сервитьори по таверните .

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Критики.
« Отговор #29 -: Юни 02, 2011, 04:44:15 pm »
Земетресение

Дава шанс на Пазителя да зашемети всички опоненти, които го атакуват в момента. При успех опонентите пропускат следващия Рунд.
А това умение ................ е направо кошмар .Тъмните мистици да си хвърлят дипломите и да хващат кирки ,чукчета , кончета и да се цанят за сервитьори по таверните .
Тук всичко ще зависи от шансовете за успех според мен и от това колко нива ще е нужно да се вложат.