Автор Тема: Преразпределянето  (Прочетена 8318 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Преразпределянето
« Отговор #15 -: Юни 02, 2011, 08:14:32 pm »
Хубаво де мене не ми е тва проблема ще рапам с копие въпроса е кво стана с уменията та се надигаха :D даже незнам дали всъщност имам толкова точки колкото са се вдигнали :D

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Преразпределянето
« Отговор #16 -: Юни 02, 2011, 08:24:25 pm »
Хубаво де мене не ми е тва проблема ще рапам с копие въпроса е кво стана с уменията та се надигаха :D даже незнам дали всъщност имам толкова точки колкото са се вдигнали :D

Имате 27 разпределени точки на всички майсторства и 42 общо, колко то е и нивото Ви. Не мисля, че има проблем.

Колкото до разпределението;
 - наистина съобщението е заблуждаващо и показва, че са ви взети 25 диаманта, дори и при безплатното разпределение. Ще бъде поправено.
 - безплатното разпределение може да се ползва както за уменията, така и за атрибутните точки. Може би е наша грешка, че сме избрали тази схема, но определено обмислихме вариантите и я предпочетохме пред преразпределението на всички умения, на всички герои.
 - ще прегледам съобщенията и ще се опитам да открия и поправя проблема.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Преразпределянето
« Отговор #17 -: Юни 02, 2011, 08:26:14 pm »
Имате 27 разпределени точки на всички майсторства и 42 общо, колко то е и нивото Ви. Не мисля, че има проблем.

Колкото до разпределението;
 - наистина съобщението е заблуждаващо и показва, че са ви взети 25 диаманта, дори и при безплатното разпределение. Ще бъде поправено.
 - безплатното разпределение може да се ползва както за уменията, така и за атрибутните точки. Може би е наша грешка, че сме избрали тази схема, но определено обмислихме вариантите и я предпочетохме пред преразпределението на всички умения, на всички герои.
 - ще прегледам съобщенията и ще се опитам да открия и поправя проблема.
За едно от 2те така ли ? Ехххх
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Преразпределянето
« Отговор #18 -: Юни 02, 2011, 08:27:20 pm »
Умения на Призрачния ловец


 Силна тетива

Увеличава максималните поражения на последните до три изстрела от обсега на оръжието с определен процент. Важи само за лъкове и арбалети.

Продължително прицелване

Намалява обсега с 1, но увеличава шанса за критичен удар с определен % на ниво. Последното ниво дава 100% шанс за критичен удар. Важи само за метателни ножове и метателни копия.

Невидимост

Усъвършенствана версия на Избягването. Дава шанс на противника да не избере героя за свой опонент. Ако героят е останал последен, при успех, всичките му опоненти пропускат ход.




Въпроса ми е в Продължително прицелване това е умение и за Ловец и за Преследвач

Но според мен е объркан текста при Ловеца Важи Само За Метални Ножове и Метални Копия... Та за какво е това умение на ловеца...

Според мен е збъркан текста..
viruskiril свят-2

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Преразпределянето
« Отговор #19 -: Юни 02, 2011, 08:29:34 pm »
Commoner ... първите 2 с камата и с копието ми се вдигнаха на макс автоматично след като щракнах един път върху умението с копие това е ядъ :)

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Преразпределянето
« Отговор #20 -: Юни 02, 2011, 08:38:39 pm »
@viruskiril
Продължително прицелване бе променено малко преди пускането и в момента е само за преследвача. Както казахте няма как Ловец да го вдигне при тези изисквания.

@Shivers
Последната седмица поне 150 пъти преразпределях, но не съм забелязвал такъв проблем. Ще се опитаме да го симулираме все пак. Ако може да ни помогнете с тип и версия на браузъра примерно.

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Re:Преразпределянето
« Отговор #21 -: Юни 02, 2011, 08:41:02 pm »
Тук за точките.Ако някой има вече 2 оръжия да НЕ разпределя наново точките, защото вече ще иска 10 точки умения с оръжия за да направите 2 оръжия.Трябва да сте поне 47 ниво.Предполагаме че 5 точки отиват за наемници и 40 точки за максималните с оръжия и една за две оръжия!Пак четете и внимавайте :)

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Преразпределянето
« Отговор #22 -: Юни 02, 2011, 08:41:59 pm »
Тук за точките.Ако някой има вече 2 оръжия да НЕ разпределя наново точките, защото вече ще иска 10 точки умения с оръжия за да направите 2 оръжия.Трябва да сте поне 47 ниво.Предполагаме че 5 точки отиват за наемници и 40 точки за максималните с оръжия и една за две оръжия!Пак четете и внимавайте :)
В грешка си ... пак си иска 7 ;)
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Преразпределянето
« Отговор #23 -: Юни 02, 2011, 08:47:38 pm »
Тук за точките.Ако някой има вече 2 оръжия да НЕ разпределя наново точките, защото вече ще иска 10 точки умения с оръжия за да направите 2 оръжия.Трябва да сте поне 47 ниво.Предполагаме че 5 точки отиват за наемници и 40 точки за максималните с оръжия и една за две оръжия!Пак четете и внимавайте :)

Иска се сумарно 25 от всички майсторства , за да ти се отвори умението две оръжия.И като цяло винаги трябва да имаш 10 точки в базови умения.Няма как да стане само с 5.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Преразпределянето
« Отговор #24 -: Юни 02, 2011, 08:52:11 pm »
Тук за точките.Ако някой има вече 2 оръжия да НЕ разпределя наново точките, защото вече ще иска 10 точки умения с оръжия за да направите 2 оръжия.Трябва да сте поне 47 ниво.Предполагаме че 5 точки отиват за наемници и 40 точки за максималните с оръжия и една за две оръжия!Пак четете и внимавайте :)

Всъщност преди изискваше 4 Майсторства по 7 точки или 28 общо. Сега се изисква 25 където Вие прецените. Не е задължително да вдигате някое от тях на 10 ниво за Две оръжия. Съветвам всички, които четат, да преразпределят. Имате предимство от 3 точки по новите правила. Проста математика.  ;)

Неактивен boxa

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 195
  • Karma: +14/-59
    • Профил
Re:Преразпределянето
« Отговор #25 -: Юни 02, 2011, 08:54:51 pm »
Е значи има доста неща, които не се знаят.Принципно ги има нещата, но разхвърляни по темите!
Би било хубаво да има едно обяснение като отделна тема за всичко и всички!
Как се играе, как се изчислява точността спрямо ловкостта на опонента, кои умения имат най-добър ефект и т.н....
Но това е друга тема.

pithtath

  • Гост
Re:Преразпределянето
« Отговор #26 -: Юни 02, 2011, 08:55:14 pm »
3 по 7 + 5=26, не 25.

Пояснение: при преследвача 2 оръжия се отключва при 3x7 на оръжия и 5 на майсторство с щит, което прави 26точки.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Преразпределянето
« Отговор #27 -: Юни 02, 2011, 08:57:00 pm »
Ако иска найстина 25-26 точки е добре да се напише в самият текст.Там ти показва че иска по 7 точки на всяко майсторство.

Неактивен vili_sz

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 3
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Преразпределянето
« Отговор #28 -: Юни 02, 2011, 09:17:57 pm »
Имате 27 разпределени точки на всички майсторства и 42 общо, колко то е и нивото Ви. Не мисля, че има проблем.

Колкото до разпределението;
 - наистина съобщението е заблуждаващо и показва, че са ви взети 25 диаманта, дори и при безплатното разпределение. Ще бъде поправено.
 - безплатното разпределение може да се ползва както за уменията, така и за атрибутните точки. Може би е наша грешка, че сме избрали тази схема, но определено обмислихме вариантите и я предпочетохме пред преразпределението на всички умения, на всички герои.
 - ще прегледам съобщенията и ще се опитам да открия и поправя проблема.

Това означава ли,че ще си получим диамантчетата който ни се взеха при преразпределението? ??? *xxx*

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Преразпределянето
« Отговор #29 -: Юни 03, 2011, 01:19:24 am »
Comm използвам Google Chrome незнам просто как да разбвера версията..... Както и да е от доктора и други приятели от гилдиятта разбрах че на тях на щракванае не им обновява страницата. На мен когато ми се получи тази глупост изтщрака страшно много пъти ... в смисъл все едно че си дал рефреш 10 пъти цък...цък ... почна да прескача много бързо ь и накрая ми показа напомпано това копие и кама и позволи вдигането на 2 оръжия като не съм ударил всички майсторства на макс. Не помня тпчнп последовагтелността на уменията които натиснах. и след 2 часа видех тва истем съобщение което показах. Избинявам се ако нещо не си разбрал малко сък ... оут. Ако трябва утре ще помагам в разгриване на проблема