Автор Тема: нови умения на яростен  (Прочетена 6288 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tehol

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 21
  • Karma: +24/-18
    • Профил
    • Ел. поща
нови умения на яростен
« -: Юни 02, 2011, 07:26:08 pm »
Могъщ замах

При умения Яростна фронтална атака и Въртележка на максимални нива, причинените поражения в първия удар значително се увеличават с определен %.
 
Точки   1   2   3   4   5
Бонус   10 %   20 %   30 %   40 %   50 %
Необходим Дух   60   70   80   90   100

Това умение изисква ли да имаш развити фронтална атака и Яростна фронтална атака и въртележка на макс? Защото аз сам 62 лвл и не виждам как мога да го ползвам без да махна други по-важни умения като 2 оръжия или берсерк. Ако може да преразгледате изискванията за това умение понеже сега за да го ползваш иска  28 точки - 6 за Яростна фронтална атака, 7 за Фронтална атака, 5 за Могъщ замах и 10 за Въртележка  :-[

ПС има правописна грешка в пояснението на умение Могъщ замах - Могъщ замах
При умения Яростна фронтала атака и Въртележка на максимални нива, причинените поражения в първия удар значително се увеличават с определен %.  Пропуснали сте едно н  8)

Неактивен bbi

  • Проз Бахур
  • *
  • Публикации: 129
  • Karma: +16/-20
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #1 -: Юни 03, 2011, 09:15:02 am »
хехехе, няма как – ще трябва да правиш избор! така ще има различни герои, досега с качването на нивата героите ставаха все по-еднакви.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #2 -: Юни 03, 2011, 10:19:27 am »
хехехе, няма как – ще трябва да правиш избор! така ще има различни герои, досега с качването на нивата героите ставаха все по-еднакви.

Имам мистик който е 58 ниво и го направих светъл. Разпределих си точките и в момента имам 8 точки който не съм разпределил никъде. Просто защото не виждам смисъл да ги слагам някъде. Почна да гази босове наред. Та за какъв избор ми говориш. При свирепия няма избор.
Присъединявам се към Tahol, ако може да се намлят изискванията за задължително разпределение при Свирепия воин
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:нови умения на яростен
« Отговор #3 -: Юни 03, 2011, 12:06:19 pm »
Всъщност да. Обаче е 58. Ако беше 48, пак щеше да е възможен оптималният вариант, но не развит на максимум. Поздравления, че си си подбрал подходяща стратегия, щом печелиш битките с босове :) Обаче все по някое време ще променят и уменията на гадините. Така че- сега му е времето да разпилеете горките същества.

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #4 -: Юни 03, 2011, 02:42:39 pm »
аз ниамам толкова точки но немисля да преразпределям за нито 1 от новите умения на свирепия,ако ще преразпределям ще го направа пазител,лично мое мнение  ???

Неактивен tehol

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 21
  • Karma: +24/-18
    • Профил
    • Ел. поща
Re:нови умения на яростен
« Отговор #5 -: Юни 04, 2011, 06:48:54 pm »
 Идеята ми е че може да се направи изискване за примерно да се ползва берсерк след 50 лвл а не да изисква атакуваща позиция на макс. както и яростна фронтална атака да може да се ползва след определен левел а не както сега при развита фронтална атака на макс. С герои 65 лвл така уменията са еднакво развити и при герои 54 лвл което няма логика и не мотивира към развитие на героите....

Неактивен srek

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +101/-300
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #6 -: Юни 05, 2011, 05:15:45 am »
Приятелю/ко ,свирепия е най прецакан от всички,имаше си боен вик и въртележка,а сега и въртележка дадоха на мистиците,Новите умения са точно прах в очите,един от разработчиците беше казал че с новите и въртележка ще "коси",ОБАЧЕ АЗ НЕ Я ВИЖДАМ ТАЗИ РАБОТА.При успешен удър ти пада бронята???Това за какво,другите 2 и те не са по добри -точно повтарят ефекта на бойния вик и яросната фронтална атака без тяхната ефективност.Няма никаква съпоставимост между другите класове герои,сила и жизненост на Война,с ловкоста и точноста на Ловеца и точноста и интелекта на Мистика,ако ги пуснем с еднакви параметри на уменията знаеш кой ще е победител,вкарани са много ненужни изисквания които спъват Война,например прословутите 2 оръжия,да ги активираш трябват 25 точки,10 на меча а останалите 15???,аз боздуган не ползвам от 3 кат. а брадва от 4 ,защото са неефективни и кво праим тогава,това умение трябваше да се отключи при напълно развито умение с дадено оръжие,без значение дали е меч,боздуган или брадва.Направих си още 2 героя от другите класове точно да им съпоставя уменията и имам наблюдения,За това точките ги слагам да развия на мах -Бойния вик,Берсерка и Въртележката за друго точките просто не стигат,така че ще сложа точки на новите като стана 70 лв,а сега съм 49

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #7 -: Юни 05, 2011, 09:04:15 am »
Айде стига се оплаква относно войните.Мога да ти каза че тези 24% боен вик или лидерство бият сички останали умения на другите герой по всякакви показатели ама по всякакви.Особено в по-горните категории.И като вземете да сравнявате с мистиците просто лошо ми става.Я сметни сега един тъмен маг колко точки му трябват за да вземе само некви си по 50 атрибута на всеки.И за да не се мъчиш ще го направя вместо тебе - 4х7 за да вземеш 50 сила,ловкост, точност и жизненост + оше 5 на майсторство с проклятията.А вия със 7 точки взимате уникално много атрибути и то от всички и на сичко отгоре се оплаквате.Дори в 5та срещу един бос тези 24% са ужасно много да не говорим нагоре където вече излизат и другите ви точки и война става още по-силен.Или пък берсерк/ позиция на пазителя да не би да са по-слаби?Ама не накрая все трябва се оплаквате.Никой не те кара да играе с две оръжия също така.
А има и друго нещо я сравни с един преследвач.Двете оръжия му искат повече точки от на война, няма масово умение, няма въртележки обаче война ви е най-прецакания герой.Ужас направо кво ще правите вече няма може минавате приключенията без проблеми.
Така, че srek играи си играта не се занимавай с глупости.Когато ти махнат бойният вик и берсерка тогава ще говорим за най-прецакан герой  ;)

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #8 -: Юни 05, 2011, 11:31:15 am »
Приятелю/ко ,свирепия е най прецакан от всички,имаше си боен вик и въртележка,а сега и въртележка дадоха на мистиците,Новите умения са точно прах в очите,един от разработчиците беше казал че с новите и въртележка ще "коси",ОБАЧЕ АЗ НЕ Я ВИЖДАМ ТАЗИ РАБОТА.При успешен удър ти пада бронята???Това за какво,другите 2 и те не са по добри -точно повтарят ефекта на бойния вик и яросната фронтална атака без тяхната ефективност.Няма никаква съпоставимост между другите класове герои,сила и жизненост на Война,с ловкоста и точноста на Ловеца и точноста и интелекта на Мистика,ако ги пуснем с еднакви параметри на уменията знаеш кой ще е победител,вкарани са много ненужни изисквания които спъват Война,например прословутите 2 оръжия,да ги активираш трябват 25 точки,10 на меча а останалите 15???,аз боздуган не ползвам от 3 кат. а брадва от 4 ,защото са неефективни и кво праим тогава,това умение трябваше да се отключи при напълно развито умение с дадено оръжие,без значение дали е меч,боздуган или брадва.Направих си още 2 героя от другите класове точно да им съпоставя уменията и имам наблюдения,За това точките ги слагам да развия на мах -Бойния вик,Берсерка и Въртележката за друго точките просто не стигат,така че ще сложа точки на новите като стана 70 лв,а сега съм 49
Майко мила!Бе ти норомален ли си?Какви 5 лева?Какво прецакали война?Дай някакви по сериозни доводи!Достатъчно ти е даже,че война има боен вик!Я да го има преследвача и е терминатор тогаз!Доводи колкото искаш мога да ти изложа,че воина и мистика се най-добре в играта!Достатъчно е само да погледнеш статистиката!Която е да е!

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #9 -: Юни 06, 2011, 10:49:36 am »
отдавна бях зарязал играта обаче като чух за новите умения реших да се върна.бях dark_gifon ама загубих данните за имейлите за героите свързани с него а и за форума затова почнах отначало с както се вижда от ника воин който ще стане яростен боец *hihi*. сега по същество. искам да изкажа едно свое мнение и ми иска по-опитните свирепи воини да ми кажат дали съм прав или не приемам и критики разбира се. значи смятам да вдигна на макс берсерка въртележката боен вик и другото да инвестирам в 2 оръжия. по-точно смятам да се възползвам от тези 25 т. като сложа 10 на тежък меч 10 на боен чук и 5 на пика след което да си отключа 2 оръжия да го развия на макс а с каквото остане да го сложа на пика и ще видя на какво друго. атрибутните точки ще слгам по 1:2:2 на сила:жизненост:точност а другото ще е от екипировка. така смятам да се развивам. очаквам мнения ви :). играя без диаманти така че ще си направя няколко герои които да го снабдяват с каквото е нужно :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #10 -: Юни 06, 2011, 11:59:36 am »
Вместо на боен чук сложи 10 точки на копие,защото има места в които е наистина полезно. :)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #11 -: Юни 06, 2011, 12:26:01 pm »
В такъв случай за трето оръжие кое е по-добре: брадва или чук. Принципно чука много ме кефи заради големите щети които нанася но пък брадвата има по-малък отрицателен бонус.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #12 -: Юни 06, 2011, 02:46:33 pm »
Не че нещо ама така както си намислил да ги вдигаш до 6та няма си с две оръжия .
А какво ще рече трето оръжие?Какъв е смисъла от него като имаш 2 по-добри преди това  :D

 

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #13 -: Юни 06, 2011, 03:13:56 pm »
имам предвид че майсторствата с оръжия между които воина може да избира са 4. макс нивото на всяко майсторство е 10. за да се отключи 2 оръжия изисква да са разпреледени 25т. на майсторства с оръжия. Затова искам да вдигна майсторствата с тежък меч и копие на макс защото ги използвам често и само едно от едно от другите да развия до 5то ниво за да изпълня изискването. Като казах 3то оръжие имах предвид на кое от останалите майсторсва да сложа 5т. за да станат 25. на брадва или боен чук е по-добре.
а колкото до 1я ми пост по темата казах накратко как смятам да развия героя за да нямам проблеми с погрешно разпрелени точки.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #14 -: Юни 06, 2011, 03:16:49 pm »
3-тото умение е без значение.А копието е важно за противници с умението гигант,което намалява пораженията на повечето оръжия.
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.