Автор Тема: нови умения на яростен  (Прочетена 6967 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #15 -: Юни 06, 2011, 03:19:24 pm »
И аз това имах предвид,че е без значение.Нито чукове нито брадви толкова се използват нагоре особено и то по обясними причини  :)

Неактивен srek

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +101/-300
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #16 -: Юни 06, 2011, 03:40:57 pm »
Кви 5 лв ли,статистика ли ,абе момчета освестете се след промяната получих 2 предизвиквания от ловци обсег 10,ловкост над 600 и кво като имам развити въртележка и боен вик на макс и 600 жизненост до 4тия истрел на 1вия рунд ми вкара 2 критикъла по 4000 и ме трупира за какво говорим,с маг.въртележка и невидимост ли там беше мистиците и ловците дърпат много напред .За кои босове говорим -за Мамути с повечко жизненост нали и отваряме устата,не съм видял партита с 5 свирепи или пазители що ли,ама със стрелци е масово явление  айде останете съз здраве

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #17 -: Юни 06, 2011, 04:47:16 pm »
ЪЪъ не че нещо ама за герой 49 ниво облечен на половина с епици 4та очакваш да биеш някои ли или какво  :D,а епиците 5та да не говорим за какво става дума че ми се плаче направо.И като изключим щетата и някои умения героя ти се едно е от 4та категория.
Така,че не виждам за какво спориш изобщо и се оплакваш,че те бие кой те фане.
Относно маговете точките не стигат за да се компенсира твоят боен вик ама явно не осъзнаваш колко силно умение е това.А и се пак при маговете въртележката е 40% от оръжието,а то е тояга не два меча или тежък меч има разлика.Невидимост за пръв път чувам да имат маговете ма щом казваш.

Неактивен srek

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +101/-300
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #18 -: Юни 06, 2011, 05:10:53 pm »
Споко,останаха 11 точки до 400 и ще вкарам в действие епичния чук и ще се облека както си требе,щото това което предлагате на пазара или за нищо не става или е безбожно скъпо и изключая бронята,-колана и наметалото са доста подобни на това което се предлага в 5 но това е друг въпрос,а за невидимоста след мистика е написано и ловец ако си пропуснал
п.с-въртележката на яросния е 50% от оръжието и като съпоставим ловкоста която е практически никва спрямо 400 на мистик и 600 на ловец само ще маха около тях и ще им прави вятър
« Последна редакция: Юни 06, 2011, 05:17:52 pm от srek »

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #19 -: Юни 06, 2011, 05:26:56 pm »
брат вземи си пии леркарствата таз въртележка на мистика си е жива боза от 5 нагоре тъи ,че спри да се пениш и да оплАКВАш  СВИРЕПИЯ КАТО НЕ ТИ Е ОТЪРВА ОТИВАш  И СЕ СМЕНЯш НА ПАЗИТЕЛ.При мистика като не ти харесва да си светъл ставаш тъмен и при стрелеца като не ти харесва пре4следвач ставаш ловец :D :D :D :D :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #20 -: Юни 06, 2011, 05:32:13 pm »
Кви 5 лв ли,статистика ли ,абе момчета освестете се след промяната получих 2 предизвиквания от ловци обсег 10,ловкост над 600 и кво като имам развити въртележка и боен вик на макс и 600 жизненост до 4тия истрел на 1вия рунд ми вкара 2 критикъла по 4000 и ме трупира за какво говорим,с маг.въртележка и невидимост ли там беше мистиците и ловците дърпат много напред .За кои босове говорим -за Мамути с повечко жизненост нали и отваряме устата,не съм видял партита с 5 свирепи или пазители що ли,ама със стрелци е масово явление  айде останете съз здраве

играл съм с ловец а сега като реших да се върна в играта станах свиреп и сега ще си кажа защо.
1. на ловеца му трябва залп и парти ловци със залп че а дано претрепе всичко живо преди да е успяло да го гепи за гушата че тогава голям бой ще яде  *hihi*
2. колкото и да е ловък ловеца боя се печели като ликвидираш опонента а не като бягаш от ударите защото един сивреп воин облечен като урод така яко може ти смъкне щетата че само да му драскаш бронята а той като ти бие два шамара и си доло  :D
3. за да се облечеш като урод иска много злато за героя а това умножено по 6 става от адски скъпо гига адски скъпо  *hihi* а един воин без да се облече каро урод за да носи на бой няма как да си свърши работата. за да го кажа простичко на цената на която ще облека както трябва героя ми ще си облека както трябва поне 2ма ловци да не и цялото парти :)
п.с. предметите в аукциона са скъпи поради елементарна причина. за да ги изработят занаятчиите са вложили в тях средства които трябва си върнат и да излязат на печалба за да имат сметка от средствата и труда който са вложили.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #21 -: Юни 06, 2011, 06:10:32 pm »
Споко,останаха 11 точки до 400 и ще вкарам в действие епичния чук и ще се облека както си требе,щото това което предлагате на пазара или за нищо не става или е безбожно скъпо и изключая бронята,-колана и наметалото са доста подобни на това което се предлага в 5 но това е друг въпрос,а за невидимоста след мистика е написано и ловец ако си пропуснал
Ми като искаш хубаво плащаш скъпо това е с тези проценти толкова.Не може да искаш да купиш някакъв супер гъзарски меч от легендарна или епична рецепта за жълти милиони  :D
Поради простата причина че в момента един епичен чук струва 400д,а рецептите са рядкост и без това.Ресурса лесно се намира като цяло особено с повече герой,диамантите и те поевтиняха за щастие,но въпреки това се дават доста пари за занаятчийство и искаш ли хубаво плащаш.И майсторите са хора и те трябва да се хранят  :D.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #22 -: Юни 06, 2011, 07:26:06 pm »
Споко,останаха 11 точки до 400 и ще вкарам в действие епичния чук и ще се облека както си требе,щото това което предлагате на пазара или за нищо не става или е безбожно скъпо и изключая бронята,-колана и наметалото са доста подобни на това което се предлага в 5 но това е друг въпрос,а за невидимоста след мистика е написано и ловец ако си пропуснал
п.с-въртележката на яросния е 50% от оръжието и като съпоставим ловкоста която е практически никва спрямо 400 на мистик и 600 на ловец само ще маха около тях и ще им прави вятър
Върхът на простотията изръси!Не те знам от колко време играеш ама определено ме караш на глас  да ти се смея на такива оплаквания,не виждам никой друг освен тебе да се оплаква от воина!И да те питам вземаш ли наркотици?
« Последна редакция: Юни 06, 2011, 07:36:39 pm от desperado16 »

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #23 -: Юни 06, 2011, 07:43:29 pm »
Споко,останаха 11 точки до 400 и ще вкарам в действие епичния чук и ще се облека както си требе,щото това което предлагате на пазара или за нищо не става или е безбожно скъпо и изключая бронята,-колана и наметалото са доста подобни на това което се предлага в 5 но това е друг въпрос,а за невидимоста след мистика е написано и ловец ако си пропуснал
п.с-въртележката на яросния е 50% от оръжието и като съпоставим ловкоста която е практически никва спрямо 400 на мистик и 600 на ловец само ще маха около тях и ще им прави вятър

какъв вятър какви 5 лева  :o ехо боен вик+берсерк+въртележка+тежък меч/копие/боен чук особено пък 2 меча за една ръка с крит и блок и при винаги минмален шанс за удар 35% както им правя вятър така и ще ги трясна макс дузина пъти и са на кокали  *hihi* а те мене да ме набият ловеца няма шанс преследвача заради крита малко ще ми се опъне ама ще го пребия мистика колкото и да бега всичките му там магии не могат се мерят с бойния вик и лидерството :D а само с едната тояга при техните леки брони ще ги одера с бой. виж тъй като пазителя е правен да противодейства на свирепия ще ми съсдаде ядове и там е май вече на кой е по-хитър и по-добре екипиран :) а печеленото на битки с хитрост ми е специалност от дете  *hihi*
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:нови умения на яростен
« Отговор #24 -: Юни 06, 2011, 07:51:07 pm »
Абе има един... Crystalclear. Не е еталон за герой, обаче отвреме-навреме се хвали с разни измъкнати на косъм битки. То и Demark е същият де. Та- бих се зарадвал, ако изнесеш един-два доклада от предизвикателсто. ;)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #25 -: Юни 06, 2011, 07:58:18 pm »
Той с неговата 1ва категория трудно ще изнесе ама ще го чакаме ще видим  :D
П.П. BERSERK.BEAST  да ти намаля шанса за удар на 25%  :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #26 -: Юни 06, 2011, 08:00:52 pm »
ако говориш за мен малко ще почакаш че аз все пак да покажа че живея в габрово наемник ще взема чак към 15 ниво като станат много противниците по зоните(свиди ми за златото и опита при положение че мога се справя и без наемник *hihi*) а и още съм в началото все пак. може и по-рано ако някой умник с биячи ме подкачи ама тогава така бързо ще се снабдя с екипирани наемници та докато се усети ще съм си прибрал заграбеното с лихвите  *hihi* а и уча бързо така че няма ми отнеме много време да се изкача в категориите само занаятчийските мисии ще ме забавят малко :) или много ако изляза карък *hihi*
иволвър ти по-добре си вземи една книга с народни мъдрости и я прочети. една от многото за които се сещам свързана с теб е "Ако много ти е голяма устата да ти е як гърба" сам се сети защо трябва да ти е як гърба  *hihi* за мен лично си поредния човек който се смята за оригинален а не е 8)
« Последна редакция: Юни 06, 2011, 08:10:43 pm от BERSERK.BEAST »
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен srek

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +101/-300
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #27 -: Юни 06, 2011, 08:07:51 pm »
Говорете си не ми пречите,но една дума не чух за новите умения на свирепия и щом сте го захвалили толкова що не почнете с нов герой с изключение на един колега който го е направил и даде няколко смислени коментара по темата

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #28 -: Юни 06, 2011, 08:17:37 pm »
в моите постове изтъкнах предимствата които виждам на свирепия воин и неговия недостатък. иначе играл съм с всеки клас и специалност герой и мога да кажа че няма най-добър всеки от тях има силни и слаби страни. така че ето една мъдрост която казва много за дадения случай:
"Не е важно какво е оръжието а ръка която го държи." значението и (за тези които не са запалени по мъдростите) е че всяко оръжие е хем могъщо хем слабо а това което определя дали е силно или слабо е уменията на воина който го държи и по-точно колко е умела ръката му с даденото оръжие. по същество всеки клас герой изисква определен тип мислене за да бъде развиван правилно и да стане силен в противен случай ще го бие всеки който го хване.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:нови умения на яростен
« Отговор #29 -: Юни 06, 2011, 08:24:49 pm »
иволвър ти по-добре си вземи една книга с народни мъдрости и я прочети. една от многото за които се сещам свързана с теб е "Ако много ти е голяма устата да ти е як гърба" сам се сети защо трябва да ти е як гърба  *hihi* за мен лично си поредния човек който се смята за оригинален а не е 8)

С удоволствие ще те изчакам с твоя свиреп войн за да видим колко ми е як гърба.
И не знам що си мислиш,че като си се регнал преди 5 мин в този форум и в играта вече познаваш някои,че да го квалифицираш по какъвто и да било начин и да започваш с личните нападки към него.За мене си поредният, чието мнение ми е напълно безинтересно и не знам кой се прави на оригинален с тея народни мъдрости.Вземи измисли нещо стига копира. Успех ти в играта се пак ще те чакам до 5та категория надявам се да не се откажеш по пътя нещо.

И да вмъкна още нещо
в моите постове изтъкнах предимствата които виждам на свирепия воин и неговия недостатък. иначе играл съм с всеки клас и специалност герой и мога да кажа че няма най-добър всеки от тях има силни и слаби страни.
Много интересни мнения изказваш като за 1ви ден.Малко по-нагоре ще пребиеш секи един клас герой с твоя свиреп войн,а после казваш,че си играл със всички герой и няма силни герой сички имат и слаби и силни страни.И какво е последно?Свирепият ти първо е терминатор после бе има нещо слабо човек да се чуди.

А относно колегата srek браво брат щом разчиташ на човек регнал се преди малко в играта и форума да дава квито и да било коментари относно играта супер си.Като ти види и човек наемниците и героят ясен си на секи.
« Последна редакция: Юни 06, 2011, 08:30:36 pm от Ivolver »