Автор Тема: Една питанка за герой ловец  (Прочетена 1382 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kolo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 88
  • Karma: +14/-18
    • Профил
Една питанка за герой ловец
« -: Юни 05, 2011, 03:26:15 pm »
Здравейте.
Имам герой Ловец,категория 3.Навсякъде по форума чета,че умението ЗАЛП е много важно да се развива.Истината е ,че преглеждайки докладите си се оказва,че героят ми е много по ефективен с изключено такова.Имам предвид,че да,наистина сумарно нанасям повече шети,но огънят е разпръснат и на края на първия рунд (при обсег 6 и съответно 6 залпа) всички от противниците са живи.Ако умението е изключено почити всеки път успявам по време на обсега да смъкна поне един противник,понякога се случва и два.Така когато започне 2-рия рунд се бия срещу по малко противници,шанса респективно да изберат за цел героя е по малък,а и наемниците ми имат по малко цели.
На практика битката завършва с по малко загуби,ако не ползвам ЗАЛП ???.
Играя с арбалет,пораженията са 106.3-202.3,Точноста е 157,Критичен и Орлово са на макс,както и прецизност и майсторство с арбалет според категорията.Имам и от арбалета ЗАСАДА 2.Въпроса ми е какво не слагам в сметката,и трябва ли да развивам това умение или доста по-нужното според мен УНИЩОЖИТЕЛ.От скоро играя и не всичко ми е ясно.Винаги приемам съвети на аванта,благодаря  :)
First in, last out.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Една питанка за герой ловец
« Отговор #1 -: Юни 05, 2011, 03:46:29 pm »
Залпът е важен в по-високите категории , където съответните лъкове/арбалети имат по-високо поражение и по-голям обсег.

Нямам сериозен опит и наблюдения върху геройте - ловци , но смятам ,че до 4-та категория (включително) спокойно можеш да развиваш орлово око , залп , майсторство с лък/арбалет ( в зависимост от оръжието , с което смяташ да използваш) , прецизност и лов..

« Последна редакция: Юни 05, 2011, 03:51:20 pm от Driada »
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Една питанка за герой ловец
« Отговор #2 -: Юни 05, 2011, 04:42:29 pm »
Изстрел по кофата също е добро за 3-та ;)
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:Една питанка за герой ловец
« Отговор #3 -: Юни 11, 2011, 07:16:33 pm »
Не развивай нищо в кат 3, пази си точките ще ти трябват за 4. Тогава ти трябва залп. - трябват ти много сила, и точност за да праска критични.