Автор Тема: Проблем при преразпределянето на точките за умения.  (Прочетена 2366 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Dan_Juan

  • Гост
Хрумна ми идеята да си преразпределя точките преди финалната битка с боса в Ледената кула - Етерния.
За голямо мое учудване всичките ми наемници, които участваха в боя се деактивираха автоматично,независимо че сложиш пак 5 точки на командир на наемници и сега няма как да ги активирам. Минах 11 стъпки без да изгубя мерк което ми коства доста колби.
Освен това платих 10д за 24точки за действие. Моля да ми се активират наемниците за да продължа битката.

  Dan_Juan   свят 3

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Това си е твоя грешка връщаш се в града и си ги активираш сам и после пак тръгваш.Друг начин няма.

Dan_Juan

  • Гост
Ами рекох си че някой програмист ще се смили над бедното ми геройче ама не...  :(
И взех че се ядосах и.... натупах боса в Ледената кула и минах приключението  :-[

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
И взех че се ядосах и.... натупах боса в Ледената кула и минах приключението  :-[


Браво, чудесно решение..........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Ами рекох си че някой програмист ще се смили над бедното ми геройче ама не...  :(
Когато грешката е в играча и да иска няма как да се смили който и да е.Един програмист ако вземе да помага на някои никога не е на хубаво и веднага тръгват разни интриги.Отделно като помогнеш на някои публично така и после секи ще иска помощ я за онова,я за това.
Така,че си взел правилното решение.

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Хрумна ми идеята да си преразпределя точките преди финалната битка с боса в Ледената кула - Етерния.
За голямо мое учудване всичките ми наемници, които участваха в боя се деактивираха автоматично,независимо че сложиш пак 5 точки на командир на наемници и сега няма как да ги активирам. Минах 11 стъпки без да изгубя мерк което ми коства доста колби.
Освен това платих 10д за 24точки за действие. Моля да ми се активират наемниците за да продължа битката.

  Dan_Juan   свят 3
Хехе, и аз - така. Деактивира ми наемниците. Отивам в зона, но по инерция моментално кликнах да се бия - и едва не си отнесох боя: останах на 52 здраве. *freak*
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Dan_Juan

  • Гост
Всяко зло за добро казват хората !
Дойде ми хъс от цялата работа и си го изкарвам на босовете.
Днес още трима пречуках - Базилиска в Рептилия, Степния войн в казармите и току що и лилавия бос в Шангри Ла го отнесе   *hihi*
Така сме в Sentinel - Винаги готови за... сеч !    :D