Автор Тема: играта зарежда бавно и често се налага да "помпам" F5  (Прочетена 1271 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Може ли някой да ми обясни на какво може да се дължи проблема. С последна версия мозила съм и четох че не би трябвало да имам проблеми а интернета не е лош макар едва да достига 1 МВ скорост. Флаш плеъра го актуализирам редовно. Кеша е изчистен. Пробвах с други браузъри. Само с Safari показа подобрение. Поне натискам бутона F5 само 3-5 най-много в редки случаи повече от 1-2 и всичко е ок. С другите ми 4 браузъра съм стигал и до почти винаги до 6-7 натискания на бутона често и над 10 за да се оправи.
герой BERSERK.BEAST свят 3
« Последна редакция: Юни 06, 2011, 12:10:10 pm от BERSERK.BEAST »
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен ccbb

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +47/-63
    • Профил
    • Ел. поща
Причината най-вероятно е в броя на браузерите, които си инсталирал. Ако това е причината и да ги редуцираш може пак да не се оправи. Ако не са виновни браузерите, то причината може да е всякъква (коф нет, кофти лан трасе, антивирусна, файерлоул, забозил комп и т н)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Лично при мене стана подобно нещо като вкарах новата версия на мозилата преди седмица две.Почна да ми лаги сериозно особено като влизах в играта и цъках.Махнах я веднага и си инсталирах пак старата и сега съм си доволен и ми върви добре.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Пробвай с обновяване или преинсталиране и повторана инсталация на флаш плеър-а си.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits