Автор Тема: Какво определя каква ще е предметната награда за стъпка от приключение?  (Прочетена 2144 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Този въпрос ми се загнезди в главата защото пак ми се случи нещо което съм виждал и преди. Предметната награда за стъпката от приключението да не отговаря на класа герой. В кокретния случай стигнах стъпка 3/10 от приключението в 1ва категория. Героя ми е воин а бронята която ми даде за награда е обикновена кожена броня с броня 50 и никакви бонуси. Лично аз бих нарекъл това проблем защото за воин такава броня е почти безполезна и ще трябва да търся възможност да я сменя. Преди време като играех ми се случи на ловеца да ми даде награда боздуган напълно безполезна награда. Надявам се на бърз отговор.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Сичко е на късмет какъв отговор чакаш да ти се даде?

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
и това е нещо :) няма лошо макар че щеше да е по-хубаво според мен да се взима класа на героя предвид при наградата. все пак е тъпо да ти падне оръжие за друг клас примерно а то вече ясно че стойностите на предмета ще са въпрос на късмет.
благодаря за отговора.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Според мене така си е добре.Въпроса е само да имаш късмет с предмета другото е без значение сичко се продава/купува с повечко търсене.
А иначе единствената награда която не се определя на късмет е епичният чук в по-горните категории там се избира чука да е от твоята професия.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
А иначе единствената награда която не се определя на късмет е епичният чук в по-горните категории там се избира чука да е от твоята професия.


И слава Богу, иначе ще стане една мацаница........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Разбира се за нея съм съгласен, по-добре,че играчите могат да си определят сами какъв да им бъде чукът,че щях да съм доста прецакан с моя късмет  :D

Неактивен elektroto

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 1090
  • Karma: +345/-36
    • Профил
    • Ел. поща
Нали не забравяте, че имате и наемници.
Едва ли всичките ви наемници са вашия клас. :)

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
А-ха.
Не бива да се подценяват наемниците. Играта до голяма степен зависи от това какви са и как са оборудвани те. Около половината от хубавите предметни награди в приключения ги давам на наемници.
А и не са само наемниците - имаш и гилдия. Все на някого ще му потрябва нещо от предметните ти награди, а и на теб също може да ти потрябва нещичко от предметните награди на някой друг. Нали така?
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Аз какви хубави "ненужни" вещи съм си купувал от аукциона така... Някакви "преоценени" награди, купени от аукциона, олекотяват доста развитието. Не е нужно да мисля доколко си струва, ще си избия ли вложеното злато и така нататък, щом си играя за удоволствие.