Автор Тема: Бенгалия-Тъмногория  (Прочетена 4803 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Бенгалия-Тъмногория
« -: Юни 06, 2011, 01:44:40 pm »
Дайте насока с какви наемници се минава.
В момента съм с главен герой мистик на светлина. Стрелци с арбалет, преследвач, пазител и мистик на мрака имам с вцепеняване. Кои да подбера.
Предварително благодаря.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Бенгалия-Тъмногория
« Отговор #1 -: Юни 06, 2011, 02:51:33 pm »
Кой да подбера просто това поредния бисер  :D.
Някои от форума ли очакваш да ти играе с акаунта не мога да разбера? Че ния от де да знаем кви са ти наемниците като екипировка и сила?
Толкова ли е трудно да избереш произволно 5 наемника да се завлечеш в Тъмногория да се пробваш на лесния бос.Ако паднеш значи не стават анализираш битката гледаш кой не става и го разкарваш от партито.Вкарваш некои друг на негово място и пак му скачаш на боса.
Отивай играй не се занимавай с писане не може сичко на готово  :D

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Бенгалия-Тъмногория
« Отговор #2 -: Юни 06, 2011, 03:09:10 pm »
Ivolver, човека иска насоки, ако не можеш(или не искаш) да му помогнеш не спамвай на ред в темите....................




П.П. Ти като че ли не си търсил помощ, или не си се възползвал от чужди съвети.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен ibrahim4o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 666
  • Karma: +91/-1021
    • Профил
Re:Бенгалия-Тъмногория
« Отговор #3 -: Юни 06, 2011, 03:13:35 pm »
Ivolver, човека иска насоки, ако не можеш(или не искаш) да му помогнеш не спамвай на ред в темите....................




П.П. Ти като че ли не си търсил помощ, или не си се възползвал от чужди съвети.

Всеки се е възползвал от съвети,но Гозилата направо прекалява.Иска съвет за всяка една многостепенна в играта.Да земе някой да играе вместо него ако иска. *hihi*
Имаш крава-пиеш мляко.
Нямаш крава-пиеш бира.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Бенгалия-Тъмногория
« Отговор #4 -: Юни 06, 2011, 03:22:45 pm »
Така е, някои се справят по-добре и по-бързо от други и респективно са им нужни повече или по-малко съвети, никой не е длъжен на сила да отговаря и ако се дразни си е негов проблем.............
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Бенгалия-Тъмногория
« Отговор #5 -: Юни 06, 2011, 03:26:23 pm »
Дообрее дай му ти насока с предложената от тука информация  *xxx*.
Който иска съвети или насока да даде нещо повече, не може просто ей така имам 10 наемника кажете кой да избера за да бия боса.Е не става така.Нито знаем кви са наемниците,нито какви умения имат,нито как са екипирани абсолютно нищо.
А и goozila не иска съвет иска някои да му мине поредната многостепенна зона.Така ли ще се научи да ги минава?Като за всяка стъпка получава съвети какво и къде да прави?
И да и аз в началото съм искал помощ за 1-2 мисии и това е научих се как сам да се оправям с тях.Като не стане по един начин пробваш по друг и това е.От проби глава не боли.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Бенгалия-Тъмногория
« Отговор #6 -: Юни 06, 2011, 04:12:43 pm »
Като толкова те натоварва , просто не му отговаряй.От спам файда няма.

Относно минаването на таза многостепенна зона , както и другите многостепенни зони в 4-та категоря , комбинация от ловци и преследвачи е най-удачна.Аз бих заложил на 3-ма ловци и 2-ма преследвачи.Като ловци са съответно с някое от следните умения - орлово око , залп , майсторство с арбалет/лък , горяща стрела  или лов. Преследвачите е добре да имат умения като 2 оръжия , стелт и избягване , майсторство с кама или ножки , всичко друго е бонус.

Успех.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен goozila

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 462
  • Karma: +13/-97
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Бенгалия-Тъмногория
« Отговор #7 -: Юни 06, 2011, 05:10:02 pm »
Driada Благодаря за отговора. Пробвах се с 5 наемника ловци с арбалет с орлово око, залп критичен и лов (оставих го на 2000 здраве).
Сега ще пробвам с 3 ловци + 1 преследвач + 1 мистик с вцепеняване. Босът има много сила, ловкост и точност и ако сега не го мина може към 35-36 ниво да го пробвам пак.
От пазител има ли нужда в тази зона, според мен не е много удачен май.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Бенгалия-Тъмногория
« Отговор #8 -: Юни 06, 2011, 05:16:00 pm »
Еми лично аз не съм използвал пазител в 4-та категория.

С героя си преследвач завърших всички прикючения с парти от 2-ма преследвачи с метателни ножки , 2-ма ловци с лък и арбалет награда от приключенията и свиреп войн екипиран с алебарда на имперскта стража.

С героя си мистик на мрака , партито се състоеше от 3-ма ловци с два лъка и един арбалет награда от приключения и 2-ма преследвачи с метателни ножки.

Имай предвид ,че от значение за по-лесното преминаване на дадена многостепенан зона е не само екипировката на героя и наемниците , но и тяхното ниво.По-ниското ниво е равно на по-висок шанс на моба да нанесе успешен удар и в същото време да избегне/блокира твой.

The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Бенгалия-Тъмногория
« Отговор #9 -: Юни 06, 2011, 07:40:33 pm »
Хубаво да е има подобна тема, насоки и улеснения за преминаване на дадена многостепенна зона :) Иначе, Бенгалия е лесна, аз я минах с ловец-герой и 4 наемника , слаби от които 2 преследвача, но смятам че точно преследвача ми даде предимство. Не можеше тигърчето да ги уцели като хората , много пропускаше и т.н. :)

Иначе, замислете се за подобна тема :) Всеки има какво да каже, а играчи като Иволвер винаги ще има , мерак си му е да пише на човека , да е жив и здрав.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Бенгалия-Тъмногория
« Отговор #10 -: Юни 06, 2011, 08:02:26 pm »
Ся аз съм ви виновният.
Сяка зона има много начини да се мине дори такива който още не са пробвани.Виждал съм зони минати с по 2-3-4 наемника,различни класове наемници различни герой.Това,че на някои му е проблем и не може да я мине значи му куца или екипировка или наемници.
Щом ти си я минал с 4 слаби наемника не виждам проблем пича по-горе да я мине с 5 наемника без да я нужно всичко това.И като го знам какви наемници имаше при предишният случай когато търсеше помощ ме съмнява нещо да се е променило от тогава.
goozila кажи при кой герой е това поне да хвърлим един поглед на наемниците ти и екипировката им.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Бенгалия-Тъмногория
« Отговор #11 -: Юни 06, 2011, 09:26:44 pm »
Хубаво де, но вместо да нападаш всеки пуснал тема във форума , помагай :) Давам ти за пример Митика, знае момичето какво е подход и получи награда, поучи се, пак казвам .. утре като ГАцоБацов тръгне да го изпълнява това приключение и реши да види за полезна информация във форума, само ще напише Бенгалия и ще му излезе някаква тактика . Не ме разбирай погрешно, не съм никой за да ти казвам какво да правиш, просто съвет от добро сърце :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Бенгалия-Тъмногория
« Отговор #12 -: Юни 06, 2011, 09:43:38 pm »
Ми аз пак ще кажа,че човека нищо съществено не е дал като информация дори не е посочил кой е героят му за да видим наемниците и да му предложим варианти какво да промени и кой да включи.Отделно чак при последният му пост се разбра,че героят му е под 35 ниво и секи знае колкото по-ниско ниво толкова по-зле за бой срещу силни босове висок левел.отделно е със слабо оръжие и екипировка.Нека качи левели тогава да се мъчи срещу босовете.
Относно наградите такива не търся ако някои иска помощ очаквам да даде информация с която да му помогнем.Не можем да гадаем какъв е героят му.Та той още вчера може да е минал 31 ниво и да иска да сваля босове 39 ниво ама ния знаем ли?Не.Като не знаем толкова.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Бенгалия-Тъмногория
« Отговор #13 -: Юни 06, 2011, 10:03:10 pm »
Няма нужда от разправии, просто който може да помогне да пише, който му е малко информацията да потърси такава нормално и тогава ако може да помогне, ако не да си по-добре да си трае, за да не предизвиква подобни разправии....... :)


На goozila само ще кажа, да си търси наемки стрелци- 1 ловец със крит и орлово(залпа не ми харесва и не го включвам в сметките), и 4 добри преследвача със стелт и крит с 2 оръжия и няма да има проблем в К4 с босовете :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Бенгалия-Тъмногория
« Отговор #14 -: Юни 06, 2011, 10:23:28 pm »
При мен се получи интересна ситуация в Бенгалия...
Котката избра мерка с най малко ловкост - пазителя, който я провокира, но изненадващо за мен пропускаше удар след удар.
През това време преследвача и ловците я довършиха. Четох и в други теми че често пропуска пазителите.