Автор Тема: как да поканя членове?  (Прочетена 1723 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен spider

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +2/-2
    • Профил
как да поканя членове?
« -: Юли 23, 2009, 06:28:26 am »
здравейте! надявам се да не ми се смеете/ поне не много/ - от скоро започнах да играя, стигнах 7 ниво и регистрирах гилдия. вдигнах управлението, хранилище не съм. не мога да разбера от къде и как се изпраща покана :))  като вляза в меню гилдии ми изписва, че съм водач - на права нищо, а като кликна на опции - мога само да напусна съюза. влязох в съобщения - покани , но там явно е само за получени покани. пробвах да търся герой по име - не виждам да мога да го поканя и от това меню.
какво не правя както трябва - помогнете ми !?

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:как да поканя членове?
« Отговор #1 -: Юли 23, 2009, 07:26:25 am »
здравейте! надявам се да не ми се смеете/ поне не много/ - от скоро започнах да играя, стигнах 7 ниво и регистрирах гилдия. вдигнах управлението, хранилище не съм. не мога да разбера от къде и как се изпраща покана :))  като вляза в меню гилдии ми изписва, че съм водач - на права нищо, а като кликна на опции - мога само да напусна съюза. влязох в съобщения - покани , но там явно е само за получени покани. пробвах да търся герой по име - не виждам да мога да го поканя и от това меню.
какво не правя както трябва - помогнете ми !?

От меню "Статистика", срещу името на играча най в дясно има една икона като писъмце. Щракаш върху него и ти отваря прозорец от който можеш да пратиш покана, която играча да приеме, за да влезе в гилдията.

Неактивен spider

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +2/-2
    • Профил
Re:как да поканя членове?
« Отговор #2 -: Юли 23, 2009, 07:34:53 am »
благодаря ти за бързия отговор, но само съобщение мога да изпратя така - и това опитахме с 1 френд вчера :'(

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:как да поканя членове?
« Отговор #3 -: Юли 23, 2009, 08:19:33 am »
благодаря ти за бързия отговор, но само съобщение мога да изпратя така - и това опитахме с 1 френд вчера :'(
Ако не е в гилдия и е над 5 ниво , в статистиката има освен писмо и една ръка когато натиснете на нея се изпраща автоматично покана !

Неактивен spider

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +2/-2
    • Профил
Re:как да поканя членове?
« Отговор #4 -: Юли 23, 2009, 08:28:00 am »
Благодаря много - аз съм опитвал 4 ниво да поканя  ;D

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:как да поканя членове?
« Отговор #5 -: Юли 23, 2009, 08:30:14 am »
Когато стане 5 ниво може да си избере професия която е полезна и за гилдията и да бъде поканен.