Автор Тема: Проблем със слагането на легендарен занаятчийски инструмент  (Прочетена 1244 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен feeltherhythm

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 11
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте :) Купих си занаятчийски инструмент от Тъмногория и като се опитах да го сложа на неговото място ми изписа" Не може да използвате това оръжия".Да не е проблема в това,че инструмента е категория над мойта? Някъде бях чел,че няма значение коя категория освен за епичият.Благодаря предварително!

Mr.Armadillo,Beta

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем със слагането на легендарен зана&#
« Отговор #1 -: Юни 08, 2011, 02:04:41 pm »
Ако нямаш достатъчно точки в съответната категория занаят , не можеш да използваш занаятчийски инструмент от въпросната категория.

Относно това , което сте чел , сигурно са имали предвид , бонусът даван от легендарния занаятчийски чук към различните видове изработки.

The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Когато си примерно 3та категория герой,а взимаш чук 4та категория няма как да го ползваш.
А относно това което си чел може би е нещо от сорта,че с легендарен чук може да правиш предмети във всяка една категория,а с епичният само от категорията на чука и по-надолу.
Или запази чука докато качиш категорията или го продай ако ти трябват диамантите.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте :) Купих си занаятчийски инструмент от Тъмногория и като се опитах да го сложа на неговото място ми изписа" Не може да използвате това оръжия".Да не е проблема в това,че инструмента е категория над мойта? Някъде бях чел,че няма значение коя категория освен за епичият.Благодаря предварително!

Mr.Armadillo,Beta

Както са отговорили и играчите преди мен, не можеш да изпозлваш инструмент, бил той и легендарен, ако е по-висока категория. Особеността при легендарните е, че не изискват 100 точки в главната или 200 точки във второстепенната професия, в съответната категория, за да бъдат ползвани, тъй като дават еднакъв бонус независимо дали са к.4 или к.5 примерно.