Автор Тема: ? към Мистиците  (Прочетена 3011 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

HAMELEON

  • Гост
? към Мистиците
« -: Юли 23, 2009, 10:03:49 am »
Момичета и момчета мистици ,моля Ви кажете ми кои от уменията които сте развили и изучили успешно успявате да приложите в битките и кои не?

tyty_man85

  • Гост
Re:? към Мистиците
« Отговор #1 -: Юли 24, 2009, 07:51:28 pm »
Болест    
Контра-атака    
Лекуване     
Вътрешна концентрация     
Майсторство с тояга    
Вътрешен дух                                                                                                                                           

Неактивен cekolk

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Re:? към Мистиците
« Отговор #2 -: Юли 24, 2009, 09:08:00 pm »
извинявай ама спец. на самата тояга няма  и кажете кои умения спец се качват на мистик

tyty_man85

  • Гост
Re:? към Мистиците
« Отговор #3 -: Юли 24, 2009, 09:15:12 pm »
има след 15-то ниво ина4е интелекта и жизненост и ловкост най ве4е ка4вай но си направи сметката какви пръстени и амолети имаш ако са само със жизненост ка4вай пове4е интелект и ловкост аз така правя

tyty_man85

  • Гост
Re:? към Мистиците
« Отговор #4 -: Юли 24, 2009, 09:15:59 pm »
тези ми се виждат най добрите за момента доста пъти си разпределях то4ките. Контра-атака е добра но рядко удряш това и е проблема и много не си заслужава
Болест    
Контра-атака    
Лекуване     
Вътрешна концентрация     
Майсторство с тояга    
Вътрешен дух                                                                                                                                           

tyty_man85

  • Гост
Re:? към Мистиците
« Отговор #5 -: Юли 24, 2009, 09:28:15 pm »
оба4е като удари удря както трябва                    tyty_man опитва да контраатакува Рейдър.
tyty_man удря Рейдър за 454.38054666667 поражения и последният остава с -444.04 здраве.
Бонусът за убити чудовища добавя 8% към пораженията.
Изпълнен е Критичен удар! 18/22!

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:? към Мистиците
« Отговор #6 -: Юли 24, 2009, 09:30:13 pm »
тези ми се виждат най добрите за момента доста пъти си разпределях то4ките. Контра-атака е добра но рядко удряш това и е проблема и много не си заслужава

Не си заслужава ли ?!?! Ти сериозно трябва да пробваш друг герой да играеш, контра-атака е едно от най добрите умения на мистика ! Особено 3ниво при положение че има тояга с голям блок.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:? към Мистиците
« Отговор #7 -: Юли 24, 2009, 09:32:25 pm »
Тези са ми от любимите. Иначе и Чисто съзнание при светлите мистици може да е полезно на високите нива (за един рейнджър може да даде 7-8% по-голям шанс за критичен удар, ако точността от благословията също се смята при изчисляване на шанса).

tyty_man85

  • Гост
Re:? към Мистиците
« Отговор #8 -: Юли 24, 2009, 10:04:31 pm »
така е но пък поражинията са по-малки ако има по голям блок поне не съм видял с блок по-голям от 32 което да си заслужава говоря за мистика войните имат по-голям избор за  вси4ко
Не си заслужава ли ?!?! Ти сериозно трябва да пробваш друг герой да играеш, контра-атака е едно от най добрите умения на мистика ! Особено 3ниво при положение че има тояга с голям блок.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:? към Мистиците
« Отговор #9 -: Юли 24, 2009, 10:59:10 pm »
така е но пък поражинията са по-малки ако има по голям блок поне не съм видял с блок по-голям от 32 което да си заслужава говоря за мистика войните имат по-голям избор за  вси4ко

Аха, имат те :)  Аз лично имам избор в базовите си умения между - не особено полезно и почти безполезно умение, ти имаш избор между 2 отлични умения и 2 които биват. Направо те съжалявам от всякъде.