Автор Тема: Наемници...  (Прочетена 3967 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Наемници...
« -: Юни 11, 2011, 06:35:04 am »
Здравейте, влизам от време на време да изхабя някой ход и наскоро бях изненадан с нови умения, хубаво че има движение в играта, но съм притеснен за наемниците които търсим в таверните. Вчера дадох 15 диаманта за рефреш в четвърта категория, трябва ми спешно ловец... но уви, такъв няма и няма . Нямаше един ловец с поне залп и орлово око или ако се появеше подобен е облагодетелстван от към ловкост, няма ли някакъв начин да се оправят тези неща, не сме милионерчета за да изразходваме всичко само за намирането на даден помощник. Кофти е :(

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници...
« Отговор #1 -: Юни 11, 2011, 12:45:42 pm »
И аз си търся един ловец от скоро .... от  2 седмици и няма.Да не говорим за лечител,който търся от повече от 2 месеца без успех. Рефреши,мефреши и нямаа ....
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници...
« Отговор #2 -: Юни 11, 2011, 02:56:19 pm »
От рефреши файда няма , поне от лични наблюдения.Ако сте решили да прахосвате 25+ стъкалца за рефреши , по-добре да ги инвестират в активация на "орден на търговците".Шансът да ви изпадне търсения от Вас наемник е доста по-голям.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Наемници...
« Отговор #3 -: Юни 11, 2011, 03:27:22 pm »
И аз си търся един ловец от скоро .... от  2 седмици и няма.Да не говорим за лечител,който търся от повече от 2 месеца без успех. Рефреши,мефреши и нямаа ....
Лечител какъвто търсиш само 1 съм видял не помня от кога,а не съм обикалял само с един герой.От рефреши файда няма най-ефективно е да си пуснете ордена както каза Driada поне аз така правя като си търся някои наемник и върши работа като излизат двойно повече наемници.Се пак са доста провинциите.И за 2 седмици ще спестите в пъти повече диаманти отколкото за рефреши ще дадете.
А така също пак може да давате рефреши ще имате по-голям шанс да намерите нещо

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Наемници...
« Отговор #4 -: Юни 12, 2011, 04:08:55 am »
Повечеот 1-2 пъти няма смисъл да се рефрешва !
Казвам го от опит.

pithtath

  • Гост
Re:Наемници...
« Отговор #5 -: Юни 12, 2011, 11:13:16 am »
Рифрешът=новопосетена таверна; колкото повече рифрешвате - толкова по-вероятно е да намерите каквото Ви трябва.
« Последна редакция: Юни 12, 2011, 12:17:20 pm от pithtath »

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Наемници...
« Отговор #6 -: Юни 12, 2011, 12:16:23 pm »
за 2 дена изхарчих около 200 диаманти за рефреши имам и всички ордени при 1рефреш дава 4 страници с 12 наемника значи на диамант 48 наемника за 200 диаманта са ми се отворили 9600 наемника и от тези 9600 наемника нито един светен ловец,пазител или свиреп не ми се е отворил само 1-2 ма сходни с тези дето имах но и нито 1 дето си заслужава да се наеме,пак ще слушаме че всичко е шанс но тук на маймуни ни направиха и аз мога да сложа на 200-300 наемника смотани умения и да ги пусна да се въртят в таверните и да казвам рефрешвайте всичко е шанс,както и всичко друго в играта но не в наша полза,стига сте се подигравали на хората достатъчно ви плащаме за да се държите поне с малко уважение към хора които години са си оставили от свободното време за играта,искам да видя поне 1 нещо направено в наша полза а не само орязване откъдето може,но българина е свикнал да го мачкат и да търпи продължайте така,и още нещо може ли в 7-ма категория при пуснато злато и предмет на максимум % да давате по 6-7000 злато това е направо върха а да слагате надници на новите по 55 000,няма нищо логично в нещата които се въвеждат вече :'(
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен the-beast

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +24/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници...
« Отговор #7 -: Юни 12, 2011, 12:34:25 pm »
е, за 7 категория не съм много съгласен с теб, не знам къде ходиш, ама на мене ми се пада от порядъка на 100 000 - 200 000  злато на битка, рекорда ми е 350 000 злато. Та от тази гледна точка не се оплаквам, но за наемниците работата е нещо гнила, сигурно процента за да излезе вече добър стрелец е 0,01 % . Смятай сам.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Наемници...
« Отговор #8 -: Юни 12, 2011, 12:40:09 pm »
на дивия път дава повече злато но пробвай другаде,на многостепенната за 12 битки при разход 106 000 на битка да гледаш как ти дава по 6 000 злато не е много приятно а и едно лекуване на всички е над 1 мил,и накрая на многостепенната се биеш  епичен бос и наградата е ужаш,значи могат да правят всичко адски трудно а да се да се отпусне нещо за играча е трудно,за единия стрелец ми иска ремонт 110 000 до 5-та категория всички са доволни а после всеки реве
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен the-beast

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +24/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници...
« Отговор #9 -: Юни 12, 2011, 12:47:02 pm »
е, аз си домъкнах наемниците от 5 категория - общ разход 15 000 злато на битка. :D :D :D :D

KOPEMA

  • Гост
Re:Наемници...
« Отговор #10 -: Юни 12, 2011, 08:18:37 pm »
за 2 дена изхарчих около 200 диаманти за рефреши имам и всички ордени при 1рефреш дава 4 страници с 12 наемника значи на диамант 48 наемника за 200 диаманта са ми се отворили 9600 наемника и от тези 9600 наемника нито един светен ловец,пазител или свиреп не ми се е отворил само 1-2 ма сходни с тези дето имах но и нито 1 дето си заслужава да се наеме,пак ще слушаме че всичко е шанс но тук на маймуни ни направиха и аз мога да сложа на 200-300 наемника смотани умения и да ги пусна да се въртят в таверните и да казвам рефрешвайте всичко е шанс,както и всичко друго в играта но не в наша полза,стига сте се подигравали на хората достатъчно ви плащаме за да се държите поне с малко уважение към хора които години са си оставили от свободното време за играта,искам да видя поне 1 нещо направено в наша полза а не само орязване откъдето може,но българина е свикнал да го мачкат и да търпи продължайте така,и още нещо може ли в 7-ма категория при пуснато злато и предмет на максимум % да давате по 6-7000 злато това е направо върха а да слагате надници на новите по 55 000,няма нищо логично в нещата които се въвеждат вече :'(

Каквото и да си говорим целта на тази игра е някой да си купува диаманти пращайки СМС - всичко друго е ала-бала....с новите "умения" единственото което се получи е, че шанса за читав наемник намаля драстично...та следващия път похарчи не 200, а 2200 диаманта и дай боже да уцелиш нещичко...като прибавим към това, че трябва да стане чудо за да се изработи хував епичен предмет, а после да го продадеш на печалба ( при наличие на 40-50 редовни играча ) и картинката се изяснява - играта замира и е време разработчиците да вземат последно десет....
« Последна редакция: Юни 12, 2011, 08:31:51 pm от KOPEMA »

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Наемници...
« Отговор #11 -: Юни 12, 2011, 08:23:41 pm »
Кофти е ... мъча се , продължавам да набутвам диаманти, да направим тема-анкета .. кой е за и кой против новите умения , пък дано ни се обърне внимание, за да имаме по-солидна подкрепа предлагам някой с ранг да открие тая тема.

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници...
« Отговор #12 -: Юни 12, 2011, 08:42:44 pm »
Кофти е ... мъча се , продължавам да набутвам диаманти, да направим тема-анкета .. кой е за и кой против новите умения , пък дано ни се обърне внимание, за да имаме по-солидна подкрепа предлагам някой с ранг да открие тая тема.
Хахах ... това беше някаква голяма глупост. Няма смисъл от такива работи ...... и като ви се обърне внимание какво очакваш да стане ? Да ги махнат ли ? :D:D:D
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен the-beast

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +24/-20
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници...
« Отговор #13 -: Юни 12, 2011, 08:44:46 pm »
какви ти нови умения, 61 левел съм и не съм си сложил нито една точка на тези умения, просто не струват. Май наистина това са искали да постигнат, да изчезнат хубавите наемници и да се вземат повече диаманти. То наистина играта си е с комерсиална цел, но става все по трудно да се играе. ;D ;D ;D

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:Наемници...
« Отговор #14 -: Юни 12, 2011, 09:04:05 pm »
на дивия път дава повече злато но пробвай другаде,на многостепенната за 12 битки при разход 106 000 на битка да гледаш как ти дава по 6 000 злато не е много приятно а и едно лекуване на всички е над 1 мил,и накрая на многостепенната се биеш  епичен бос и наградата е ужаш,значи могат да правят всичко адски трудно а да се да се отпусне нещо за играча е трудно,за единия стрелец ми иска ремонт 110 000 до 5-та категория всички са доволни а после всеки реве

Една такава битка с бос в 6та си я сложих в любими !
Другите босове поне пускаха по нещо превъзходно а тоя - НИЩИЧКО !  :D