Автор Тема: По дяволите баланса...  (Прочетена 12424 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #30 -: Юни 17, 2011, 11:34:16 am »
и как ще развиеш занаят в 7 ма с тия 200 диаманта на месец(имаш ли представа колко струва тази екстра)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #31 -: Юни 17, 2011, 11:42:09 am »
Преди близо месец си направих герой свиреп войн.Със скромната инвестиция от 20 диаманта изпратени от главния ми герой към него , след месец време , само от приключенията в 3-та , изпратих в обратна посока близо 230 диаманта , като ми остават още 2 от стъпките с награда диаманти от новото приключение.

По същия начин имам герой в 4-та категория , който само от фермене на ледената брадва ми докарва още 200-300 диаманта на месец , без да си давам много много зор.

Но цялата тази хамалогия е доста досадна и изисква повечко свободно време.


А ако си нов играч от къде ще дойде първоначалната инвестиция от 20 диаманта...? 230 диаманта е максимума взети от приключенията за което си късметлия, но с тях какво по напред ще направиш... най-много един читав наемник да облечеш за Брадвата и Фамилията, а за К5 толкова е само бронята, даже може и да не стигне.

От брадвата наистина се изкарва добър доход(а с колко и как се стига до там?), но и той не е достатъчен, ако искаш да си облечен както трябва във всяка категория.

и как ще развиеш занаят в 7 ма с тия 200 диаманта на месец(имаш ли представа колко струва тази екстра)


Със сигурност не е много наясно, но ще се увери сам в това и ще разбере, че сме били прави.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #32 -: Юни 17, 2011, 11:56:37 am »
Като стигна до седма ще го мисля.До този момент , без кой знае какви капиталовложения ( реални пари) ,съм завършил всички приключения в съответните категории на героя ми , а и съм развил занаят до епици и комплекти.

Относно новите играчи , реално погледнато не им е нужно подобна инвестиция от 20 диаманта за начален тласък.До 3-та категория включително могат да си играят без да си дават много зор  и да трупат злато и диаманти от приключения , продажба на предмети и прочие.

Въпросът за купуването на диаманти опира до това , че те спомагат за по-бързото развитие на героя особено в ниските категории.Лично аз до 4-та категория не бях дал и един лев за диаманти , поради простата причина ,че играех соло.С приемането ми в сегашната ми гилдия се наложи да почна да купувам диаманти , за да бъда от полза на съгилдийниците ми и да развивам занаят.

За преминаването на цялата 4-та категория и ферменето на Ледената брадва , за намирането на наемниците ми , екипирането им съм използвал не повече от 200 диаманта.Като се направи една проста сметка  , диамантите от награди в 3-та категория са напълно достатъчни за подобно авантюра
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #33 -: Юни 17, 2011, 12:32:36 pm »
Да когато още бях нов 2010 някъде си оотихох до 3-та и минах всички приключения в 3-та и то без да пращам смс-и продавах занаятчииски комплекти или бижута от и други комплекти и ми беше достатъчно. Тогава дори нямаше диамантени приключения в 3-та
viruskiril свят-2

pithtath

  • Гост
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #34 -: Юни 17, 2011, 12:42:43 pm »
Босът във фамилията не е толкова страшен. Може да се бие и само с предмети от нормални магазини :). Разбира се, че трябва да имате късмет да не ви блокира прекалено често. Използвайте защитата му в ръкопашен бой като Ваш коз.

Примерна стратегия: 3 преследвача с метателни ножки и 2-ма пазителя с удър с щит и кама. Преследвачите да имат 50% ефективен критичен. Босът маха 24 критичен удър, значи правите пазителите с около 240 точност и ги въоражавате с прилични ками..и леки щитове с повечко ловкост и интелект. При всички случаи да имате 75% избягване за всички наемници и главен герой.
« Последна редакция: Юни 17, 2011, 01:13:20 pm от Oroku_Saki »

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #35 -: Юни 17, 2011, 01:24:23 pm »
С леки щитове при 585 сила тоя лек щит нищо не върши. Камо ли да направи удар с щит. И при ловкост 390 на боса как да се направи 50% ефективен критичен!!! Все пак това е Т4.
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!

pithtath

  • Гост
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #36 -: Юни 17, 2011, 01:30:55 pm »
Тук става въпрос за тъмния яростен боец все пак, или греша? Освен това лекият щит не е заради блок (а заради допълнителни атрибути). Босът, за който говоря е със 790 сила (или там някъде).

А удър с щит се прави винаги при блок (ако докарате солиден ефективен критичен на пазителя, всичко ще му се умножи по 3 при блок и успешен критичен с щит; т.е. - процента от силата по 3...значи трябва да помислите и за нея). Опитайте и който успее с тази стратегия, получава от мен 58 диаманта.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #37 -: Юни 17, 2011, 01:41:28 pm »
Ама това за първия който успее с тази стратегия ли е ? Или всеки изобщо който успее ?
viruskiril свят-2

pithtath

  • Гост
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #38 -: Юни 17, 2011, 01:43:37 pm »
За първия, разбира се. А първият, който я използва и е въоражен само с предмети от обикновени магазини - 100 диаманта.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #39 -: Юни 17, 2011, 02:15:56 pm »
Това възможно ли е ? Като то няма нито едно хубаво оръжие или бижу ?
viruskiril свят-2

pithtath

  • Гост
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #40 -: Юни 17, 2011, 02:27:22 pm »
Напълно възможно е. Особено за тъмния яростен боец. За другия, който Komadrin визираше, пак не е невъможно.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #41 -: Юни 17, 2011, 02:37:23 pm »
Не вярвайте на съвети от човек, който ползва за псевдоним името на зъл японски демон!

Неактивен zlatin98

  • Zl@71N
  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 951
  • Karma: +87/-348
  • ^_^
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #42 -: Юни 17, 2011, 02:38:59 pm »
той не беше ли pithtath
zlatin98 свят 2

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #43 -: Юни 17, 2011, 02:40:59 pm »
Да това е той :)
viruskiril свят-2

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #44 -: Юни 17, 2011, 02:45:04 pm »
Не, появи се нов модератор, но Oton го накара да си сложи за аватар същото прасе. Явно наистина сте се подвели.