Автор Тема: По дяволите баланса...  (Прочетена 12420 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #15 -: Юни 16, 2011, 10:27:07 pm »
То е ясно на всеки че става доста бавно.
Horny_ и останалите герой 4та седят там от доста време и за това са ги вдигнали и наемниците като си фермят постоянно когато не майсторят.
А в 5та мога да кажа,че си е супер може би най-добрата категория от всяка гледна точка  ;)

Неактивен Danchello

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +553/-1886
  • Гилдия DFA. свят 2
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #16 -: Юни 17, 2011, 06:30:11 am »
Аз вече писах в друга тема по този въпрос, но за непрочелите ще го повторя...
Проблемът при много играчи е че гледат да вдигат нивата на героя си а на мерковете както дойде.
Horny_   никога, ама НИКОГА, дори и с най слабите мобове винаги се е била с цялото си парти.
Изключение бяха само случаите когато я пробвах сама срещу мамута и брадвата.
Само си предстваете какво ще стане с мерковете ако ги наемете 38/39 ниво докато героя ви стигне до 4та кат.
Спокойно можете да ги качите до 44/45 ниво и без да спирате опита на героя си.
И тогава никакви брадвари и Фамилии няма да ви затруднят. Вчера ренегатия от 8 удара само веднъж успя да ми нацели пазителя.
Обърнете модификатора в своя полза както се каза по горе и няма да имате никакви проблеми и няма да е налага да се надявате на късмет.
Естествено че и мерковете трябва да притежават възможно най добрите умения и да са екипирани както трябва.
Другото което съм забелязал е, че когато наемниците са от един тип, както е случая с Керемитко и Venom18,  винаги има проблем при босовете, докато при плячка са много успешни. Втория не може да бие дори брадвата.


Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #17 -: Юни 17, 2011, 08:19:08 am »
ако дигнеш старите си наемници след 5 години до 65 ниво за да може да ги екипираш с добри оръжия да са поне не толкова смешни срещу обикновени противници тогава ще говорим за модификатора понеже от 5 та категория всичко  което се пуска е абсурдно,след като пуснаха и 7-ма и едни от най редовните и добри играчи се отказаха и раздадоха героите,сега почти всички 7-ма са  с по средно 6-10 героя заради модификатора но те няма да пускат за всички 10 героя смс-и,радвай се докато си 5-та категория после ще видим твоето мнение :D
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #18 -: Юни 17, 2011, 08:44:20 am »
Един от основните доходи на големите гилдии идва от таверните,ако всеки вдига наемници от 3 та категория нагоре и не си взема нови как тогава ще се развиват тия гилдии,как ще се вдига щаб и т.н.,особено в 7 ма категория при тия непосилни почти цени на работилници,кули,ров и други.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #19 -: Юни 17, 2011, 09:01:55 am »
да успешно успяват да накарат играчите да се откажат от играта с не добре обмислени или ненужни промени.аз поне 10-15 такива виждам но какво от това.то края наближава.няма смс няма да има и играта

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #20 -: Юни 17, 2011, 09:07:45 am »
Един от основните доходи на големите гилдии идва от таверните,ако всеки вдига наемници от 3 та категория нагоре и не си взема нови как тогава ще се развиват тия гилдии,как ще се вдига щаб и т.н.,особено в 7 ма категория при тия непосилни почти цени на работилници,кули,ров и други.

Дори и да са основни, съвсем не стигат за развиване.

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #21 -: Юни 17, 2011, 09:20:13 am »
Вярно е,че не стига но все пак ще са някакви приходи,а в момента какво е-наемниците от 7 ма и 4 та категория нямат разлика в уменията,естествено,че хората ще предпочетат да карат с тия от 4 та защото са с по-малки надници и няма дилема дали да си взема нови или не,а ако се направи така, че тия наемници от по-горните категория да превъзхождат тия от ниските вече на дневен ред стои въпроса дали да избера по-добрите и да се справям във всички зони(въпреки,че ще ми е по-скъпо) или да си остана с ниските надници и да ми е трудно по зоните.

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #22 -: Юни 17, 2011, 09:27:39 am »
аз бях писал че за 200 диаманта срещу отворени 9600 наемници в 7-ма не можах да видя един свестен ловец,пазител или свиреп воин,платих на админите 20 лева да разглеждам новите картинки и да слушам глупости от порядъка на-повече рефреши по голям шанс да намерите добър наемник,но въпросът е дали е заложен наемник с такива умения
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #23 -: Юни 17, 2011, 09:34:29 am »
Другия проблем при наемниците е, че с новите умения се разводниха прекалено много самите умения, а именно преобладават Унищожител, Извор на духа, Знахарство и други подобни които са не използваеми и играчите решават да запазят и качват нива на старите си изпитани и калени бойци.В момента за да сменя някой наемник 5 или 6 кат. трябва в пъти да превъзхожда вече наетите, а такива няма...........
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #24 -: Юни 17, 2011, 09:35:47 am »
рефрешвай може да откриеш  :D
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #25 -: Юни 17, 2011, 09:43:38 am »
аз бих рефрешвал, но да знам,че ги има и след 30,40 диаманта да открия поне един който отговаря на моите критерии,а не да дам 1000 диаманта за рефреши и нищо читаво( и това се е случвало)

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #26 -: Юни 17, 2011, 10:44:33 am »
Всичко върви на зле... то хубаво, направете играта трудна .. ама не чак толкова де :) Стана така , че ако не влагаш реални средства трябва да имаш запаси от преди една година за да избутваш някак ...

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #27 -: Юни 17, 2011, 11:02:52 am »
Или пък да си правиш герои 3-та да обират диамантите от приключенията. Аз сега играя и първо трябва да вложиш 1-2милиона златце обаче полсе ти се връща :)
viruskiril свят-2

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #28 -: Юни 17, 2011, 11:17:36 am »
Или пък да си правиш герои 3-та да обират диамантите от приключенията. Аз сега играя и първо трябва да вложиш 1-2милиона златце обаче полсе ти се връща :)

Стига глупости, а как ще стигнеш до 3-та без да вложиш реални, тези 1-2 милиона как ще дойдат ...??, с телепортация, пък и диамантите не са толкова много да се разчита само на тях.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #29 -: Юни 17, 2011, 11:22:13 am »
Стига глупости, а как ще стигнеш до 3-та без да вложиш реални, тези 1-2 милиона как ще дойдат ...??, с телепортация, пък и диамантите не са толкова много да се разчита само на тях.

Преди близо месец си направих герой свиреп войн.Със скромната инвестиция от 20 диаманта изпратени от главния ми герой към него , след месец време , само от приключенията в 3-та , изпратих в обратна посока близо 230 диаманта , като ми остават още 2 от стъпките с награда диаманти от новото приключение.

По същия начин имам герой в 4-та категория , който само от фермене на ледената брадва ми докарва още 200-300 диаманта на месец , без да си давам много много зор.

Но цялата тази хамалогия е доста досадна и изисква повечко свободно време.
« Последна редакция: Юни 17, 2011, 11:23:57 am от Driada »
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits