Автор Тема: По дяволите баланса...  (Прочетена 12444 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #45 -: Юни 17, 2011, 02:59:58 pm »
Ха-Ха как искаш да ни изиграеш това си е питхат  :P :P :P
viruskiril свят-2

Неактивен k-pax

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 235
  • Karma: +86/-92
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #46 -: Юни 17, 2011, 03:02:27 pm »
разводнявате темата :)

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #47 -: Юни 17, 2011, 03:02:32 pm »
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=22894.0 и новия модератор има война като на питхат който той публикува преди ? Ха-Ха бъзикай се с някой друг  :D :D :D
viruskiril свят-2

Неактивен furfi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 52
  • Karma: +16/-24
    • Профил

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #49 -: Юни 18, 2011, 08:33:18 am »
Темата отиде ... сега забелязах и още едно нещо при тоя изрод във Фамилията , пича има само , ама само 215 блок :) Нека някой ми покаже герой Т4 с 200 , не искам с 215... Някъде бяхте писали , да използваме умението му защита в ръкопашен бой срещу него, е как да стане :) След като блокира 95% от ударите , няма как да използваме "недостатъците" му ... Пак ще кажете бил го някой, жив и здрав .. ама си мисля, че малките играчи няма как и да си помислят да стигнат до там , не всеки има възможност да набутва и набутва пари за игри от които в живота полза няма .. Много недомислици станаха , много хора се отказаха .. още много ще се отказват :) Забелязвам, че 60% от играчите над 25 години вече дори не споменават играта... Преди година и нещо си беше рай, сега е АД...

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #50 -: Юни 18, 2011, 08:35:42 am »
Ми това е най-доброто и елитно приключение в 4та какво очакваш не мога да разбера?Искаш сяко муле да го минава ли?Е не става така трябва малко усилие,злато и диаманти за добра екипировка.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #51 -: Юни 18, 2011, 08:44:34 am »
Ти виждаш само пред себе си , аз говоря за положението като цяло в играта .. не само за това приключение, не забелязваш ли че всичко е против нас , сигурно и нямаш представа колко беше приятно да се играе Imperial Hero 2009 година :) Няма нищо общо играта сега и тогава ..

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #52 -: Юни 18, 2011, 08:50:43 am »
А, извинявай сигурно съм се объркал заради темата и постовете ти за Фамилията  *xxx*.
Какво искаш да ти кажа?Положението и на мене не ми харесва.Като почнеш от епичните изработки който излизат и стигнеш до наемниците,уменията,отказването на хората и т.н.
В случая положението е такова,че нищо не зависи от обикновеният потребител.Бяха давани сумати насоки и предложения за играта който щехя уж да се вкарват накрая нищо.Нови умения сички искаха да се вкарат и накрая като стана за нищо не струват само проблеми с намирането на наемници сега заради тях.А за наемниците кво да говорим излизат или без умения както съм виждал такива или секи втори е с знахарство или извор на живота,унищожител или нещо друго безполезно.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #53 -: Юни 18, 2011, 08:53:04 am »
А, извинявай сигурно съм се объркал заради темата и постовете ти за Фамилията  *xxx*.
Какво искаш да ти кажа?Положението и на мене не ми харесва.Като почнеш от епичните изработки който излизат и стигнеш до наемниците,уменията,отказването на хората и т.н.
В случая положението е такова,че нищо не зависи от обикновеният потребител.Бяха давани сумати насоки и предложения за играта който щехя уж да се вкарват накрая нищо.Нови умения сички искаха да се вкарат и накрая като стана за нищо не струват само проблеми с намирането на наемници сега заради тях.А за наемниците кво да говорим излизат или без умения както съм виждал такива или секи втори е с знахарство или извор на живота,унищожител или нещо друго безполезно.
Аз си мисля , че екипа трябва да се вслушва и в нас , не само в своя вътрешен глас на няколко бирички :) Все пак ние играем тая игра, ние пращаме смс-и и т.н. Трябва на нас да е удобно и да ни доставя удоволствие, но уви... то малко остана де  :D Аз 2 пъти я спирах тая игра, третия ще е последен и така .. по мен ще се откаже и Петко, Метко, Цветко и положението ще се изясни ...

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #54 -: Юни 18, 2011, 08:54:54 am »
Ами аз много пъти се надявах да се вслушат от екипа в гласа на обикновеният потребител,но уви не става за сега дано се усетят преди да е късно както се казва.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #55 -: Юни 18, 2011, 12:38:54 pm »
Темата отиде ... сега забелязах и още едно нещо при тоя изрод във Фамилията , пича има само , ама само 215 блок :) Нека някой ми покаже герой Т4 с 200 , не искам с 215... Някъде бяхте писали , да използваме умението му защита в ръкопашен бой срещу него, е как да стане :) След като блокира 95% от ударите , няма как да използваме "недостатъците" му ... Пак ще кажете бил го някой, жив и здрав .. ама си мисля, че малките играчи няма как и да си помислят да стигнат до там , не всеки има възможност да набутва и набутва пари за игри от които в живота полза няма .. Много недомислици станаха , много хора се отказаха .. още много ще се отказват :) Забелязвам, че 60% от играчите над 25 години вече дори не споменават играта... Преди година и нещо си беше рай, сега е АД...

Специално тъмният яростен гей от фамилията не е кой знае колко корав.Минава се сравнително лесно,но си зависи и от основния герой какъв е и групата с него.Виж ренегата воин от фамилията,той вече е друга работа.Не знам кой от двамата биеш?

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #56 -: Юни 18, 2011, 12:57:27 pm »
аз имам предложение всеки който се сети за нещо направено в полза на играчите от 2 години насам да го напише с големи букви,аз се мъчих да се сетя но не ми идва наум нищо,а ако случайно обидиш някой от екипа могат и да те изтрият от играта независимо че по техните сметки може да си превел и 20 000 лева,а имаме много основания да сме недоволни,защо преди не се оплаквахме толкова,аз лично до преди няколко месеца почти не пишех във форума но ми дойде вече прекалено много от тези гаври с играчите,имам 5 героя които съм ги докарал с адски много труд и можеби  500 000 диаманти до 7-ма но сега,положението е направо отчайващо вече,от напълно безплатна игра стана напълно платена,и ако някой е доволен от сегашното развитие нека да му дам единия герой и да пробва с надници от по 55 000 на наемник и ремонт на героя 750 000 и на наемниците по 135 000 на единия как по дяволите ще може да си издържа героя с пуснато злато по 40-50 000,а на някои места и по 3-4000,и защо някой от уважаемите администратори на играта не пробва да мине някое приключение с 500 диаманта минимални разходи и после да скача от радост че е взел за награда 10-15 диаманта и да каже че това не е подигавка,бях писал преди как за да изкарам 1 смарагд за да пусна кръгла бройка изразходих 60 хода и към 40 диаманта и после малко дигнаха шанса
 
уважаеми модератори поставете са малко на наше място от години си изразходваме голяма част от свободното време а някои и доста добри суми за смс-и имайте малко уважение към нас
с полицай,радио и mitika не се спори

pithtath

  • Гост
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #57 -: Юни 18, 2011, 02:53:37 pm »
Темата отиде ... сега забелязах и още едно нещо при тоя изрод във Фамилията , пича има само , ама само 215 блок :) Нека някой ми покаже герой Т4 с 200 , не искам с 215... Някъде бяхте писали , да използваме умението му защита в ръкопашен бой срещу него, е как да стане :) След като блокира 95% от ударите , няма как да използваме "недостатъците" му ... Пак ще кажете бил го някой, жив и здрав .. ама си мисля, че малките играчи няма как и да си помислят да стигнат до там , не всеки има възможност да набутва и набутва пари за игри от които в живота полза няма .. Много недомислици станаха , много хора се отказаха .. още много ще се отказват :) Забелязвам, че 60% от играчите над 25 години вече дори не споменават играта... Преди година и нещо си беше рай, сега е АД...

Ти май нищо не си прочел от това, което бях написал. Или не искаш да го разбереш.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #58 -: Юни 18, 2011, 02:56:48 pm »
аз имам предложение всеки който се сети за нещо направено в полза на играчите от 2 години насам да го напише с големи букви,аз се мъчих да се сетя но не ми идва наум нищо,а ако случайно обидиш някой от екипа могат и да те изтрият от играта независимо че по техните сметки може да си превел и 20 000 лева,а имаме много основания да сме недоволни,защо преди не се оплаквахме толкова,аз лично до преди няколко месеца почти не пишех във форума но ми дойде вече прекалено много от тези гаври с играчите,имам 5 героя които съм ги докарал с адски много труд и можеби  500 000 диаманти до 7-ма но сега,положението е направо отчайващо вече,от напълно безплатна игра стана напълно платена,и ако някой е доволен от сегашното развитие нека да му дам единия герой и да пробва с надници от по 55 000 на наемник и ремонт на героя 750 000 и на наемниците по 135 000 на единия как по дяволите ще може да си издържа героя с пуснато злато по 40-50 000,а на някои места и по 3-4000,и защо някой от уважаемите администратори на играта не пробва да мине някое приключение с 500 диаманта минимални разходи и после да скача от радост че е взел за награда 10-15 диаманта и да каже че това не е подигавка,бях писал преди как за да изкарам 1 смарагд за да пусна кръгла бройка изразходих 60 хода и към 40 диаманта и после малко дигнаха шанса
 
уважаеми модератори поставете са малко на наше място от години си изразходваме голяма част от свободното време а някои и доста добри суми за смс-и имайте малко уважение към нас
Направиха комплектите *4 ниво   :D :D :D
viruskiril свят-2

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:По дяволите баланса...
« Отговор #59 -: Юни 18, 2011, 03:51:17 pm »
Подобриха показателите на редките предмети, които се купуват директно по магазинчетата из провинциите. И оправиха лечебницата в Бунар.