Автор Тема: лидерство  (Прочетена 2453 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
лидерство
« -: Юни 17, 2011, 08:57:30 am »
лидерството почна да черпи и дух ?? откога това? и има ли и други такива изненади ??

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:лидерство
« Отговор #1 -: Юни 17, 2011, 10:16:57 am »
Умението "Лидерство" винаги е използвало дух.
Нещо конкретно ли имате предвид?
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен eniac

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 202
  • Karma: +38/-77
    • Профил
Re:лидерство
« Отговор #2 -: Юни 17, 2011, 10:23:20 am »
От няколко дни вдига всички атрибути на групата без духа.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:лидерство
« Отговор #3 -: Юни 17, 2011, 11:20:28 am »
Умението "Лидерство" винаги е използвало дух.
Нещо конкретно ли имате предвид?

ми просто досега несъм зареждал дух на пазителя никога или в много редки сручай.сега запозна да пие като мистик или лоец .това имам предвид.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:лидерство
« Отговор #4 -: Юни 17, 2011, 12:27:26 pm »
От няколко дни вдига всички атрибути на групата без духа.

да сега забелязах че това е проблема.не добавя 24% интелект както на героя така и на групата.моля да се отстрани проблема.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:лидерство
« Отговор #5 -: Юни 17, 2011, 12:52:49 pm »
да сега забелязах че това е проблема.не добавя 24% интелект както на героя така и на групата.моля да се отстрани проблема.


господа то че е петък е едно но все по често се случват всичките проблеми в петък/дали е случайно/.прегледайте лидерството на пазителите.нещо не работи изцяло.досега съм провел над 5-6 хиляди битки на пътя в т7 и днес започнах и аз да умирам с мерковете което досега беше абсолютно невъзможно и не се е случвало.проверете защо не действа лидерството.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:лидерство
« Отговор #6 -: Юни 17, 2011, 01:40:48 pm »
Да, Лидерството не дава вече Дух. Тази промяна е обсъждана още преди много, много време и за съжаление сме останали с впечатлението, че е реализирана, но не беше. Колкото до тоталното не сработване на Лидерството моля дайте ми конкретна битка, тъй като последните 3 дни неколкократно го тествах и не съм видял проблем.

Понеже съм сигурен, че ще има поне 10-тина гневни Пазителя да се оплачат, ще ви обясня и причините за премахването на добавянето на Дух:

- с него пазителя, както и голяма част от наемниците, могат да се превърнат в перпетуум мобиле и да провеждат по 20, че и повече битки без да има нужда от хранене. Това нито е била идеята на гейм дизайнерите, нито е ефект, който би бил толериран.
- на Яростния боец бойния вик взима Дух при използване (както е и с много останали умения), няма логика при Пазителя да не е така и използвания Дух да се компенсира от изкуствено добавения такъв. При такава ситуация всички останали класове са в правото си да роптаят, че им се налага да носят колби, а на Пазителя не.
- на всички, участвали в обсада на замък или атака по преден пост, им е ясно че едно такова неизчерпаемо количество Дух е в състояние да наклони везните в полза на даден герой Пазител, поради невъзможността за хранене между битките.
« Последна редакция: Юни 17, 2011, 02:17:48 pm от krest »

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:лидерство
« Отговор #7 -: Юни 17, 2011, 02:30:22 pm »
Да, Лидерството не дава вече Дух. Тази промяна е обсъждана още преди много, много време и за съжаление сме останали с впечатлението, че е реализирана, но не беше. Колкото до тоталното не сработване на Лидерството моля дайте ми конкретна битка, тъй като последните 3 дни неколкократно го тествах и не съм видял проблем.

Понеже съм сигурен, че ще има поне 10-тина гневни Пазителя да се оплачат, ще ви обясня и причините за премахването на добавянето на Дух:

- с него пазителя, както и голяма част от наемниците, могат да се превърнат в перпетуум мобиле и да провеждат по 20, че и повече битки без да има нужда от хранене. Това нито е била идеята на гейм дизайнерите, нито е ефект, който би бил толериран.
- на Яростния боец бойния вик взима Дух при използване (както е и с много останали умения), няма логика при Пазителя да не е така и използвания Дух да се компенсира от изкуствено добавения такъв. При такава ситуация всички останали класове са в правото си да роптаят, че им се налага да носят колби, а на Пазителя не.
- на всички, участвали в обсада на замък или атака по преден пост, им е ясно че едно такова неизчерпаемо количество Дух е в състояние да наклони везните в полза на даден герой Пазител, поради невъзможността за хранене между битките.

ако идеята е такава каквото я обяснявате значи пазителя вече за нищо нестава.все пак е пазител ане шут .той просто става най ощетения герой в играта.благодаря за отговора.така накарахте и другите 20 играчи които са останали в играта да се откажат от пазителите.

в такъв случай яростния защо ще може да свали от пазителя 24% дух след като той няма да може да си го добави.тотален срив в баланса според мен.
« Последна редакция: Юни 17, 2011, 02:35:33 pm от Mr_Bean »

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:лидерство
« Отговор #8 -: Юни 17, 2011, 02:38:41 pm »
По бойния рев на Яростния боец верояно също ще бъде сменено. Следи се ситуацията и развитие на битките в момента.

Неактивен Komadrin

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 417
  • Karma: +143/-84
    • Профил
Re:лидерство
« Отговор #9 -: Юни 17, 2011, 02:44:31 pm »
По бойния рев на Яростния боец верояно също ще бъде сменено. Следи се ситуацията и развитие на битките в момента.

Моля, ако може тоя път да ни уведомите предварително!
Ако Дяволът наказва лошите, той добър ли е......!