Автор Тема: Наемници-2  (Прочетена 40729 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен matrixskull

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 48
  • Karma: +1/-9
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници-2
« Отговор #90 -: Юли 29, 2011, 12:17:18 pm »
ок мерси за отговора

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Наемници-2
« Отговор #91 -: Юли 29, 2011, 12:22:18 pm »
Мат търси си наемници над и 35то ниво,за да можеш да ги екипираш
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Наемници-2
« Отговор #92 -: Юли 29, 2011, 01:17:31 pm »
стига наемника да е добър може и 30-то да вземе само да му се занимава и да си струва наемника целият труд.Лесно се качват нива в по-ниските категории

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници-2
« Отговор #93 -: Юли 29, 2011, 03:38:34 pm »
относно изстрел в главата при героите прецаква залпа но не помня дали това важеше
Нищо не "прецаква" изстрела в главата,той се изпълнява само веднъж в началото.Ако обсега на мерка е 6 първия изстрел е без залп,но с повишени поражения,следващите 5 изстрела от първи рунд са си нормални със залп.А и винаги може да изключи умението изстрел в главата и ще си стреля само със залп.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Наемници-2
« Отговор #94 -: Юли 29, 2011, 05:00:37 pm »
И как ще не прецаква?Предпочитам да вкарам на 5 противника по 1000 щета отколкото с 100 щета отгоре само на един.А иначе да може да се изключи,за това не обичам да наемам такива наемници който имат по някое такова безполезно умение колкото и да са перфектни.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници-2
« Отговор #95 -: Юли 29, 2011, 05:28:08 pm »
А иначе да може да се изключи,за това не обичам да наемам такива наемници който имат по някое такова безполезно умение колкото и да са перфектни.

Трудно разбрах какво искаш да кажеш , но да приемем ,че си имал предвид следното:

Ако намериш наемник 5-та категория с орлово око 3 , майсторство с арбалет на 10 , вашия така любим залп и естествено горяща стрела на 7 ( мисля ,че това беше максималното ниво) , разбира се базово сила и точност , разпределени 1:4 , то ти няма да го наемеш?
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Наемници-2
« Отговор #96 -: Юли 29, 2011, 05:58:18 pm »
Трудно разбрах какво искаш да кажеш , но да приемем ,че си имал предвид следното:

Ако намериш наемник 5-та категория с орлово око 3 , майсторство с арбалет на 10 , вашия така любим залп и естествено горяща стрела на 7 ( мисля ,че това беше максималното ниво) , разбира се базово сила и точност , разпределени 1:4 , то ти няма да го наемеш?


Този е почти перфектен за мен.Почти: на мястото на залпа и горящата да имаше само прецизност на макс и е 100% завършен като добър ловец-наемник..................
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Наемници-2
« Отговор #97 -: Юли 29, 2011, 06:10:29 pm »

Този е почти перфектен за мен.Почти: на мястото на залпа и горящата да имаше само прецизност на макс и е 100% завършен като добър ловец-наемник..................
мисля почти като теб с тази разлика че за мен ще е перфектен ако вместо горяща стрела има прецизност на макс :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен matrixskull

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 48
  • Karma: +1/-9
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници-2
« Отговор #98 -: Юли 29, 2011, 06:46:10 pm »
тези как са
Свиреп войн - Ниво 39
Атрибути
Сила
    156 (×4)
Жизненост
    78 (×2)
Ловкост
    39 (×1)
Точност
    39 (×1)
Интелект
    39 (×1)

Умения
7/10 Майсторство с тежък меч
5/10 Въртележка
4/6 Яростна фронтална атака

Пазител - Ниво 35
Атрибути
Сила
    105 (×3)
Жизненост
    105 (×3)
Ловкост
    35 (×1)
Точност
    35 (×1)
Интелект
    35 (×1)

Умения
5/7 Отбиване на стрели
5/10 Майсторство с бронята
5/7 Удар с щит
2/3 Задържане на позицията

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници-2
« Отговор #99 -: Юли 29, 2011, 06:50:09 pm »
И как ще не прецаква?Предпочитам да вкарам на 5 противника по 1000 щета отколкото с 100 щета отгоре само на един.А иначе да може да се изключи,за това не обичам да наемам такива наемници който имат по някое такова безполезно умение колкото и да са перфектни.

В свят 3 имам един наемник с изстрел в главата.Оръжието му е арбалет "нашественика" със седем обсег от доброто старо време.Та тоя главчо при първи изтрел бута противников мерк още преди да е почнал боя.Вкарва по около 4к крит почти винаги и не пропуска.Такива ако имам 5 парчета залп не ми трябва  :D

Неактивен matrixskull

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 48
  • Karma: +1/-9
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници-2
« Отговор #100 -: Юли 29, 2011, 07:19:42 pm »
кажете как са тези два наемника дали стават

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Наемници-2
« Отговор #101 -: Юли 29, 2011, 07:30:47 pm »
кажете как са тези два наемника дали стават
моето мнение е че яростния трябва да има 2 оръжия берсерк и въртележка останалото е бонус това важи повече в К5 и нагоре. за в 4 бих го търсил с берсерк въртележка и м. с тежък меч или копие тежкия меч е за предпочитане заради блока(нужен е меч с много блок който да не може се нулира от силата) ако има още нещо е бонус.

В свят 3 имам един наемник с изстрел в главата.Оръжието му е арбалет "нашественика" със седем обсег от доброто старо време.Та тоя главчо при първи изтрел бута противников мерк още преди да е почнал боя.Вкарва по около 4к крит почти винаги и не пропуска.Такива ако имам 5 парчета залп не ми трябва  :D
залпа действа винаги а и прдпочитам всичките ловци да бият крит на всеки по отделно. не знам ти за какви казваш че гъташ с един удар ама не ми се вярва да е воин с отлична броня. освен това изтрел в главата меркове с много блок го цакат в 50% от случаите дори и да не избегнат удара не мине ли край блока пак оставаш с пръст в устата. докато със залпа имаш много повече опити и шанс да свалиш всички още на обсег или поне да ги отслабиш а воина/те с два меча да ги довърши/ат.
да не говорим един пазител с провокация каквито често се използват като привлече огъня върху себе си. може и да гътнеш него ама останалите ще спукат от бой героя и партито му.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Наемници-2
« Отговор #102 -: Юли 29, 2011, 07:54:59 pm »
Трудно разбрах какво искаш да кажеш , но да приемем ,че си имал предвид следното:

Ако намериш наемник 5-та категория с орлово око 3 , майсторство с арбалет на 10 , вашия така любим залп и естествено горяща стрела на 7 ( мисля ,че това беше максималното ниво) , разбира се базово сила и точност , разпределени 1:4 , то ти няма да го наемеш?
Описал си точно 1-2 ловци който зарязах заради безполезната за мене горяща стрела.Само дето бяха с майсторство с лък и единият само на базова точност.Иначе бяха идентични.И двамата не ги взех.След време си намерих по-добър с полезно умение.И това е.

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници-2
« Отговор #103 -: Юли 29, 2011, 10:06:46 pm »
моето мнение е че яростния трябва да има 2 оръжия берсерк и въртележка останалото е бонус това важи повече в К5 и нагоре. за в 4 бих го търсил с берсерк въртележка и м. с тежък меч или копие тежкия меч е за предпочитане заради блока(нужен е меч с много блок който да не може се нулира от силата) ако има още нещо е бонус.
залпа действа винаги а и прдпочитам всичките ловци да бият крит на всеки по отделно. не знам ти за какви казваш че гъташ с един удар ама не ми се вярва да е воин с отлична броня. освен това изтрел в главата меркове с много блок го цакат в 50% от случаите дори и да не избегнат удара не мине ли край блока пак оставаш с пръст в устата. докато със залпа имаш много повече опити и шанс да свалиш всички още на обсег или поне да ги отслабиш а воина/те с два меча да ги довърши/ат.
да не говорим един пазител с провокация каквито често се използват като привлече огъня върху себе си. може и да гътнеш него ама останалите ще спукат от бой героя и партито му.

Мерка е със залп бре.Просто първия удар го прави изстрел в главата и за тва съм му турил арбалет със седем обсег,после си пуца нормално с другите меркове със залпа.А тия дето ги бута от раз са пирати разни и стрелци.Баш босове няма как да ги трепе от раз  :D,а и е много ефикасен на плячка.стреля винаги първи и реално опонента остава с човек по малко още преди да е почнал да пуца.  :) Ае със здраве и наздраве.Аз излизам отпуска две седмици и заебвам нета. Ще се видим в края на август.

Едит: Ето го въпросният мерк Цъкни тук
« Последна редакция: Юли 29, 2011, 10:26:28 pm от Matros »

Неактивен matrixskull

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 48
  • Karma: +1/-9
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Наемници-2
« Отговор #104 -: Август 01, 2011, 06:13:38 pm »
този как е
Мистик на светлината - Ниво 32
Атрибути
Сила
    32 (×1)
Жизненост
    32 (×1)
Ловкост
    128 (×4)
Точност
    32 (×1)
Интелект
    64 (×2)

Умения
5/10 Лекуване
5/10 Майсторство с тояга
3/5 Майсторство в лекуването
2/7 Бързината на пантерата
3/7 Чисто съзнание