Автор Тема: ресурси  (Прочетена 1831 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен az_skeleta

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-2
    • Профил
ресурси
« -: Юни 21, 2011, 10:59:33 am »
   Кафяви въглища         2-5   > 500

Според тоя надпис на всяко копане трябва да взимам минимум 2 кафяви въглища. Да ама не! От 4 копания взимам само от едното ресурс. От другите 3 взимам 0.
Да не говорим че си взех приключение и на мисията отивам да трепя вълци (така пише), а всъщност ми излизат и мечки и свирепи воини и не знам си още какво.
ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е???


И СИ ОПРАВЕТЕ ИГРАТА. ВСЕКИ ПЪТ КАТО ВЛЯЗА В ФОРУМА И МЕ ИЗХВЪРЛЯ ОТ ГЕРОЯ:
Object not found!

The requested URL was not found on this server. The link on the referring page seems to be wrong or outdated. Please inform the author of that page about the error.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 404

www20.imperialhero.org
Tue Jun 21 11:52:01 2011
Apache

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:ресурси
« Отговор #1 -: Юни 21, 2011, 11:16:58 am »
първо: когато отидеш да копаеш ресурс си избираш за кой ресурс да копаеш. освен това 2-4 в твоя случай означава че при успешен опит ще добиеш от 2 до 4 от дадения ресурс ако е неуспешен не получаваш нищо.
второ: напълно нормално е. това дали ще ти се падне вида противник който ти трябва е въпрос на шанс като това е в всяка една битка в зона където се срещат два и повече вида противници.
за другия проблем по-добре изчакай отговор от член на екипа
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен az_skeleta

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 4
  • Karma: +0/-2
    • Профил
Re:ресурси
« Отговор #2 -: Юни 21, 2011, 11:39:23 am »
след като може да има и неуспешен опит би трябвало да пише 0-5.
За второто не си ме разбрал. Взимам приключение. В една от мисиите ме праща да утрепя главатаря на нещо си. Като тръгвам ми пише че там има сив вълк и нищо друго. Само дето избивам всевъзможни гадове. Има и още нещо дето не разбирам. В 8 от битките моите стрелци бият от обхват 6. В последните 2 битки почват да бият от обхват 4.

Неактивен kolo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 88
  • Karma: +14/-18
    • Профил
Re:ресурси
« Отговор #3 -: Юни 21, 2011, 11:57:18 am »
Цитат
И СИ ОПРАВЕТЕ ИГРАТА. ВСЕКИ ПЪТ КАТО ВЛЯЗА В ФОРУМА И МЕ ИЗХВЪРЛЯ ОТ ГЕРОЯ:
Object not found!

The requested URL was not found on this server. The link on the referring page seems to be wrong or outdated. Please inform the author of that page about the error.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 404
Това и при мен се е получавало,оправя се лесно,просто даваш стъпка назадна страницата в браузъра. :)
First in, last out.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:ресурси
« Отговор #4 -: Юни 21, 2011, 12:08:19 pm »
след като може да има и неуспешен опит би трябвало да пише 0-5.
За второто не си ме разбрал. Взимам приключение. В една от мисиите ме праща да утрепя главатаря на нещо си. Като тръгвам ми пише че там има сив вълк и нищо друго. Само дето избивам всевъзможни гадове. Има и още нещо дето не разбирам. В 8 от битките моите стрелци бият от обхват 6. В последните 2 битки почват да бият от обхват 4.
под това 2-4 има една лента така да се каже която показва шанса за успешен опит.
за другото. ако не се лъжа говориш за многостепенна зона. там е възможно в различните стъпки да се биеш с различни видове опоненти.
за обхвата мисля че отговора може го видиш в подробния доклад но все пак ще ти кажа.
намалял е защото опонентите ти са имали умение за намаляне на обсега.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:ресурси
« Отговор #5 -: Юни 21, 2011, 02:40:06 pm »



То си пише: ресурс, картинка, шанс, мин/макс. В случая при сребърната руда, шанса за успешно изкопаване е "по-вероятно", а количеството което ще изкопаеш при успешен опит, е между 1 и 3. Шанса е различен за различните ресурси в различните зони, и можеш да му влияеш с инструменти (брадви, кирки), или с умението "изследовател". Горната граница на количеството расте с 1 за всеки 100 точки миньорстване, а долната, със строеж на рудни мини в преден пост в съответната провинция.

...За второто не си ме разбрал. Взимам приключение. В една от мисиите ме праща да утрепя главатаря на нещо си. Като тръгвам ми пише че там има сив вълк и нищо друго. Само дето избивам всевъзможни гадове...

Правилно ти пише. Има сив вълк и нищо друго, но само в първата стъпка. Като я минеш, ще ти напише какво те чака във втората.
За обсега, той_скелета ти каза :)
За изхвърлянето, и при мене е така. Номера на kolo върши работа, но при мене трябва да чукна два пъти (firefox).

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:ресурси
« Отговор #6 -: Юни 21, 2011, 04:17:54 pm »
За да не ви излиза този проблем другият вариант е да си изкарвате форума в нов прозорец ръчно така да се каже поне така никога не ми излиза проблема.
десен бутон на мишката  -- отвори в нов прозорец,а проблема го има от сумати време и още не е оправен