Автор Тема: проблем плячка  (Прочетена 10198 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

KOPEMA

  • Гост
Re:Плячка
« Отговор #45 -: Август 23, 2011, 06:34:52 pm »
Не се отбелязва когато ме нападат в червена провинция - тъмногория в менюто плячка. Два пъти ме ковнаха и няма доклад за битката

Споко не си единствен - и мен ме ушиха 2 пъти преди малко в Тъмногория и ми е много чудно кой защото героя и наемниците ми са добре екипирани....или поне така си мислех  :D :D :D

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем плячка
« Отговор #46 -: Август 27, 2011, 12:45:22 pm »
Проблема с плячката все още е налице, няма доклади, уж се беше оправил за малко и сега пак е същото

newcomer

  • Гост
Re:проблем плячка
« Отговор #47 -: Август 27, 2011, 01:37:15 pm »
Провел съм доста битки и съм забелязал следното. Ако битките се провеждат в градчето на Ничии земи, те не се записват в Профил > Плячка на героя. Битки плячка навсякъде другаде се отрязават правилно в статистиката на героя. Единствения начин нападнатия да разбере кой го е обрал е да проследи битките в Стенвестника. Трябва да има късмет и да е високо ниво за види битката си там.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:проблем плячка
« Отговор #48 -: Август 27, 2011, 02:28:13 pm »
Провел съм доста битки и съм забелязал следното. Ако битките се провеждат в градчето на Ничии земи, те не се записват в Профил > Плячка на героя. Битки плячка навсякъде другаде се отразяват правилно в статистиката на героя. Единствения начин нападнатия да разбере кой го е обрал е да проследи битките в Стенвестника. Трябва да има късмет и да е високо ниво за види битката си там.


За съжаление късмета е определящ в 99% от случаите, а не трябва.Не коректното отразяване на плячката сериозно възпрепятства нормалният ритъм на игра и невъзможността за нанасяне на ответен удар, и никакви вече оправдания не трябва да взимаме(ние играчите, може някой да е забравил за нас) на сериозно защото проблема не е от 2 дни, а най-малко от месец.............
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:проблем плячка
« Отговор #49 -: Август 27, 2011, 02:30:36 pm »
проблема не е от 2 дни, а най-малко от месец.............
ми от средата на месец юни някъде
по едно време се пооправи и до там,но пак не записва коректно на този етап

birlika

  • Гост
битки между герои в ничии земи
« Отговор #50 -: Ноември 03, 2011, 10:21:30 am »
Защо вече не мога да проверя кой ме е атакувал?В Моят профил/плячка нищо не ми показва.. ??? а бих искал да знам,ако е нещо лично :D