Автор Тема: предложение за аукцион за наемници  (Прочетена 7531 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
таверната в имперският град да предлага по поне 3 перфектни наемника от всяка категория само със начална цена без таван,да будат видими от всиччки герои,да няма опция купи сега ,да рефрешва на 24 часа или по-малко,които е наддал и буде наддаден губи златото   ;) как мислите  :)

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #1 -: Юни 24, 2011, 07:32:50 pm »
таверната в имперският град да предлага по поне 3 перфектни наемника от всяка категория само със начална цена без таван,да будат видими от всиччки герои,да няма опция купи сега ,да рефрешва на 24 часа или по-малко,които е наддал и буде наддаден губи златото   ;) как мислите  :)
Какво разбираш от перфектен наемник ? За теб перфектият,може за мен да е боклук ..... А и е много нечестно спрямо всички онези дето са давали по 100-200-300 дм за търсене и пак не са намерили.
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #2 -: Юни 24, 2011, 07:52:37 pm »
може,затова отворих темата... :) :),

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #3 -: Юни 24, 2011, 07:54:45 pm »
а честно ли е да облечеш наемници и да станат безполезни  след промени ?

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #4 -: Юни 24, 2011, 09:10:58 pm »
Напротив, на мен са ми полезни и сега, не са кой знае колко напред с новите умения.
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен Sharp_Shooter

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 279
  • Karma: +29/-385
    • Профил
    • Ел. поща
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #5 -: Юни 24, 2011, 11:28:50 pm »
Напротив, на мен са ми полезни и сега, не са кой знае колко напред с новите умения.
Точно така .... EVIL явно не си много наясно как стоят нещата с наемниците ...  *hihi* *hihi*
Май наистина отдавнане си влизал :D Аз вече като видя жълтия свитък да свети, и започвам да се кръстя *hihi*

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #6 -: Юни 25, 2011, 09:24:15 am »
ами стоят така,аз поне скоро ловец със орлово око 3 залп 5 и критичен удар не съм виждал,какво говорим да има и маисторство с арбалет пронизващ изстрел или горяща стрела,за силна тетива не си и помислям че ще видя някога

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #7 -: Юни 25, 2011, 10:57:11 am »
ами стоят така,аз поне скоро ловец със орлово око 3 залп 5 и критичен удар не съм виждал,какво говорим да има и маисторство с арбалет пронизващ изстрел или горяща стрела,за силна тетива не си и помислям че ще видя някога



А за мен пък половината от споменатите от теб умения не ми трябват на наемките, всеки си търси различни както каза Шутъра, за теб са страхотни, но за мен не струват.......
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #8 -: Юни 25, 2011, 11:10:20 am »
затова казвам да има по 3,или ти харесват повече тези които са без умения  *hihi*

Неактивен FatJIm

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +74/-141
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #9 -: Юни 25, 2011, 11:56:39 am »
ами стоят така,аз поне скоро ловец със орлово око 3 залп 5 и критичен удар не съм виждал,какво говорим да има и маисторство с арбалет пронизващ изстрел или горяща стрела,за силна тетива не си и помислям че ще видя някога
Глупости. Снощи си наех един в 7-ма - с орлово око 3, залп 7, критичен удар 7, майсторство с арбалет 5, прецизност 6, горяща стрела 5 и изстрел в главата 3.
"НЕ ЗНАМ" се пише разделно, за разлика от "НЕГРАМОТЕН"!

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #10 -: Юни 25, 2011, 12:03:15 pm »
Глупости. Снощи си наех един в 7-ма - с орлово око 3, залп 7, критичен удар 7, майсторство с арбалет 5, прецизност 6, горяща стрела 5 и изстрел в главата 3.

намери такъв във 5-а

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #11 -: Юни 25, 2011, 12:16:42 pm »
Всичко е на късмет,намирал съм и за десетина дни наемници горе-долу по вашите описания,но съм имал герой на който търсих 3 месеца с орден на търговеца и допълнително съм рефрешвал и пак няма.....така че всичко е на късмет,но важното е да си упорит и ще намериш това което търсиш.Общо взето най-предпочитаните умения са обща тайна и една такава опция с купуването на "готови" наемници би намалило тръпката в играта.........остава и един магазин с готови отмъщения,метателни ножове и гвардейски мечове да се направи  и  *xxx*

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #12 -: Юни 25, 2011, 12:32:35 pm »
Абе .. ловци има, я намерете читав Пазител , направо се изпотих, 30 диаманта за рефреши и няма един който да се доближава до изискванията ... Иначе в Т5 ловци излизат често, за 2 дни 5 наех , който ме задоволяват като умения , даже един който е идеален според мен 10 залп, 10 арбалет , 3 орлово.. повече не искам :)

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #13 -: Юни 25, 2011, 01:26:18 pm »
Абе .. ловци има, я намерете читав Пазител , направо се изпотих, 30 диаманта за рефреши и няма един който да се доближава до изискванията ... Иначе в Т5 ловци излизат често, за 2 дни 5 наех , който ме задоволяват като умения , даже един който е идеален според мен 10 залп, 10 арбалет , 3 орлово.. повече не искам :)

аз искам,орлово 3 залп 5 маисторство с арбалет крит пронизващ изстрел,горяща стрела изстрел в главата силна тетива и прецизност,ако има и малко отрова няма да откажа.само това....  :)

Неактивен banditko

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 380
  • Karma: +280/-581
    • Профил
Re:предложение за аукцион за наемници
« Отговор #14 -: Юни 25, 2011, 01:28:26 pm »
Пропусна оптика и лазерно насочване  :D :D :D