Автор Тема: Уикенд на двойния опит  (Прочетена 4777 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен KingRatt

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 184
  • Karma: +16/-60
    • Профил
Re:Уикенд на двойния опит
« Отговор #15 -: Юни 27, 2011, 05:52:54 pm »
Има х2 - няма х2  :P

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Уикенд на двойния опит
« Отговор #16 -: Юни 27, 2011, 06:26:36 pm »
Има х2 - няма х2  :P
Е не е вечен  :D
Да видим другата седмица какъв ще бъде бонуса

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Уикенд на двойния опит
« Отговор #17 -: Юни 27, 2011, 06:29:15 pm »
Е не е вечен  :D
Да видим другата седмица какъв ще бъде бонуса
x3  :D :D :D
viruskiril свят-2

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Уикенд на двойния опит
« Отговор #18 -: Юни 28, 2011, 12:06:05 am »
Тва с двойния опит ме навя спомени от една друга игра.Там имаше ден на опита,ден на парите,ден на занаята,ден на ремонта,ден на скуката(няма бонуси  :D) и т.н и почти всеки ден имаше някоя екстра с бонус по 2 която стимулираше играчите да харчат повече кредити(Диаманти)няма да е лошо и тук да се въведе същия график ще е доста положително според мен.
Едит:Аз лично за двата дни бонус опит,изхарчих около 60 диаманта да си кача малко мултаците по нагоре,и ако има пак бонуси бих се възползвал.
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 12:14:52 am от Matros »

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Уикенд на двойния опит
« Отговор #19 -: Юни 28, 2011, 12:14:00 am »
това е приом ползван в много игри. лошото е че като стигнат до бг понякога нещата се размиват и се оставят цените по-високи отколкото би трябвало да бъдат. идеята като цяло е премиум пакетите да са евтини което кара много играчи да си ги вземат така се печели от оборот така да се каже и като се пусне и някоя и друга промоция става още по-добре. друг приом със същата идея е провеждане на турнири състезания и конкурси с награда диаманти всериозни количества което е стимул за добрите играчи да покажат какво могат а и съм срещал играчи които по техните думи "се разглезили" докато ползвали премиума спечелен като награда и решават да си купуват. така че хитрости много а какво ще стане екипа го решава :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Уикенд на двойния опит
« Отговор #20 -: Юни 28, 2011, 12:23:35 am »
Знам я аз бг алчноста,няма измерими граници и аналог в интернет пространството.Видят ли някой лев от потребителите ги доят като за последно.Много игри съм играл,българските са най скъпи.
Тук в тази игра забележка може да има само към ордена на пътешествениците,той е от съществено значение за геймплея и без него играта става непоносима и дразнеща,и ако ми изтече тоя орден и нямам възможност да го заредя,ще спра играта.И от части премиума с 4-те раници,те също оказват голяма роля върху самия геймпляй на играта.Едно е да плащаш за екстри в играта да си по добър от другите,друго е да плащаш за нещо без което е немислимо да играеш играта.
« Последна редакция: Юни 28, 2011, 12:52:22 am от Matros »

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Уикенд на двойния опит
« Отговор #21 -: Юни 28, 2011, 12:38:37 am »
е мога да ти кажа че в друга игра даже бяхме почнали да слагаме един текст в описанията си това тук е бг а не ... това което за тях е евтино за нас е скъпо и причината бе имено че като се оплачим от цените бг екипа все се измъква с фразата не ние ги определяме ама така и не се стигна да се направи нещо по-сериозно в това отношение добре че им спуснаха идеята за конкурси с награди иначе щяха да загубят много а и един съвет към екипа. браво че ни оведомявате на време за промени в геимплея но и гледайте все пак нещата да са постепенни както досега и да няма резки промени. виждал съм игри които се погубват с това че се бавят с промените изостават от модата в игрите с което губят играчи разбира се и загубват още като вземат да правят всевъзможни резки промени и няма как да се направи каквото и да било тактика за развитие а още по-зле като вземат да измислят всевъзможни глупости през седмица за да се пишат на уникални а забравят че трябва да са интересни и забавни за игра :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Уикенд на двойния опит
« Отговор #22 -: Юни 28, 2011, 08:51:13 am »
И аз съм играл чуждестранни игри доста и сега играя някоя и друга и не мога да се съглася че бг игрите са най-скъпи.Навсякъде нещата са подобни и това което отличава тази игра е че можеш да си купиш диаманти от аукциона от някои друг.Е това ми харесва на мене.Аз отдавна не съм пращал диаманти,но това не пречи няколко героя да поддържам с по 2-3 ордена или да пратя 400д за подаръци или да си позволя скъпи дрешки  :D.А в други игри като няма такъв пазар няма от къде да си купиш и трябва да даваш реални пари.Също и търговията на предмети за диаманти в игрите.Не съм срещал последните години в някоя игра да го има това.Е не съм играл сичките,но се пак.Има в някои могат да се падат диамантите,но шанса за това е минимален и я събереш малко за премиум след 6-12 месеца игра я не.