Автор Тема: един стар проблем взе да става прекалено досаден  (Прочетена 1699 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
моите извинения към екипа че пиша поредната тема за този проблем ама вече няколко пъти и то на всичките ми 3 героя с които играя основно не са получили златото от фейсбук. нито ми зарежда нито нищо. оставих фейса отворен кеш чистя използвам сафари настроен да се управлява с една лента фейса оставям отворен в друг раздел или прозорец и нищо. не ми дава златото от фейса и толкова. аре златото ще го спечеля ама поне го оправете да не се губи повече златото от фейсбука.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Ще проверя днес лично златото от Фейсбук. Принципно за дневното публикуване или при вдигане на ниво/категория става въпрос? Така или иначе ще погледна и двата случая просто за информация питам.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
и в двете ситуации се случва затова казах че става досаден проблема.
ако проблема е в героите ето никовете BERSERK.BEAST Berserk_Flame Titan-X в свят 3
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
и в двете ситуации се случва затова казах че става досаден проблема.
ако проблема е в героите ето никовете BERSERK.BEAST Berserk_Flame Titan-X в свят 3

Като цяло , за да нямаш подобен проблем , е хубаво , преди качването на ниво да се впишеш във ФБ.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
"фейса оставям отворен в друг раздел или прозорец"
както виждаш пробвах го и този номер не става и толкова. затова писах тук вече никакви номера не действат
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:един стар проблем взе да става прекалено д
« Отговор #5 -: Юни 27, 2011, 10:30:45 am »
А друг браузър? Преди много време  имах същия проблем с използването на firefox , но с Opera и IE всичко е наред.

А сега се сетих и нещо друго.Предполагам ,че след като използваш 3-ма герои , имаш и 3-ри различни ФБ, за да взимаш и бонус точките за действие.Възможно е да се получава преплитане и от там да идва и самата грешка.Друг въпрос е ,че понякога е необходимо да бъде отбелязано , че харесваш сайта , в този случай ИГ , за да можеш да получиш бонусите - злато/точки.
« Последна редакция: Юни 27, 2011, 10:35:14 am от Driada »
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
казах никакви номера. ползвам сафари както казах и нямам никакви проблеми с него нито лагва картата нито нищо хем съм и в 3те героя едновременно понякога и отделно съм отворил два свята на друга този форум и гугъл понякога или друг/и сайт/ове като за когато взимам злато оставям страницата с героя и фейса. с другите браузъри вече писах че не ми вършат работа защото нета ми е едва се доближава до добра скорост.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)