Автор Тема: в сравнение със собствениците на таверни в играта габровците са много щедри хора  (Прочетена 1341 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
за 2 стъпки от приключения трябва да изработя 5 кожени шлема и 5 чифта ръкавици. общо за всичко ще съм минал стъпките и ще получа 1600 злато. тези 2 предмета искат общо 20 леки обработени кожи които в аукциона са 4000 злато бройката. общо се набутвам с 80 000. аве ей за тази сума и малко късмет ще облека наемник воин достатъно добре да ми свърши за бързо работа и да го махна след това то бива набутване ама това да не казвам с какво бих сравнил цяло богатство в огъня си е това. много ми е интересно по каква логика са измислени тези "награди" и защо не е направено нещо по въпроса след като не знам като загубих им бройката колко теми има затова. в нито една тема не съм видял отговор който да ме задоволи.
ще помоля да не я обръщате в тема за мрънкане а просто наистина да се направи една дискусия и да се даде смислен отговор на въпроса а не някакъв който звучи като заучен.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Тази тема е била дискутирана десетки пъти , дори си има и тема относно идиотските награди на занаятчийските задачи както от приключение , така и от мисии в таверната.Но , докато за тези от приключението има някакво извинения , защото в крайна сметка при завършване на приключението ще се вземе добро количество диаманти , както и епичен чук или предмет , то при нормалните мисии в таверната , няма такова логично обяснение.

От друга страна , в играта имаш право на безброй акаунти , което от своя страна води до свеждане на разходите до минимум за изработкта на посочените от теб предмети ако имаш муле майстор на брони с втора професия кожар.
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
за 2 стъпки от приключения трябва да изработя 5 кожени шлема и 5 чифта ръкавици. общо за всичко ще съм минал стъпките и ще получа 1600 злато. тези 2 предмета искат общо 20 леки обработени кожи които в аукциона са 4000 злато бройката. общо се набутвам с 80 000. аве ей за тази сума и малко късмет ще облека наемник воин достатъно добре да ми свърши за бързо работа и да го махна след това то бива набутване ама това да не казвам с какво бих сравнил цяло богатство в огъня си е това. много ми е интересно по каква логика са измислени тези "награди" и защо не е направено нещо по въпроса след като не знам като загубих им бройката колко теми има затова. в нито една тема не съм видял отговор който да ме задоволи.
ще помоля да не я обръщате в тема за мрънкане а просто наистина да се направи една дискусия и да се даде смислен отговор на въпроса а не някакъв който звучи като заучен.
Да има такива стъпки ,но те са част от едно приключение което си има и своите уникални награди .
В дневника на задачите може да прегледате какви стъпки и награди има приключението.
Не си ли заслужават инвестираните в някои стъпки средствата ?
Има приключения които налагат оборудване със определени оръжия за да се премине успешно някоя стъпка , инвестициите са големи , но тя не е просто за да кажеш "Аз го преминах това приключение"  -лилавия инструмент , или брони като цена са в пъти повече от изразходваните средства.

Колкото до мисиите в таверните , имаше период в който се правеха много злоупотреби с тях и наградите бяха намалени.
От друга страна винаги може да поемете такава която съвпада с задача от приключение (унищожи ... бр. в зона .... ) или просто ако зоната Ви дава достатъчно опит и средства и сте решили в нея да вдигате ниво.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
на мен точно това ми е чудно че наистина за да си намаля разхода трябва да направя още един герой със същите занаяти като основния което все пак е още един за игра към другите а аз нямам по цял ден за игра имам си и други задължения така че номера с по 10-15 героя и повече нямам време да го правя. а колкото до "наградите" не съм казал че трябва са чак на пазарна цена но все пак да връщаха някакъв по-чуствителен процент от вложеното в тези предмети. примерно 25-50%
или поне към златото да имаше и опит и точки за действие или някой рядък предмет повече би било сметнато за нахално така като гледам сега какво е. затова ми е интересно. има си как да се направи да има повече смисъл в цялата история а е оставен ама възможно най-гадният вариант и по-голямо набутване ще е само ако не получим никаква награда.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)