Автор Тема: Парола  (Прочетена 2674 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен manol

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Парола
« -: Юли 02, 2011, 06:05:26 pm »
Имам проблем с влизането в играта. Като си напиша паролата излиза съобщението " Грешно потребителско име или парола!" . Не е от главни букви, кирилица или обичайните при такъв случай проблеми.  Какво да направя?


Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Парола
« Отговор #1 -: Юли 02, 2011, 06:14:18 pm »
Ако знаеш на коя поща си го регистрирал, нямаш проблем. На "забравена парола" пишеш името и пощата, и с-мата ще ти прати нова парола.

Неактивен manol

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Re:Парола
« Отговор #2 -: Юли 02, 2011, 06:18:38 pm »
E това е другия проблем. Пощата на която е регистрацията просто си я измислих. Предполагам че не става дума за кражба на акаунта, защото не е пипано в хранилището на гилдията

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Парола
« Отговор #3 -: Юли 02, 2011, 07:14:45 pm »
има и друг вариант при мене се случваше понякога защото имам няколко героя в един свят някои с подобни имена. ако си задал да ти запомня браузъра паралите и е от тези които вписват автоматично паролата е възможно докато пишеш паролата на героя по някаква приумица на браузъра да изпише и паролата за друг твой герой слято с тази която пишеш ти. ако е това просто изтрий и си напиши паролата на чисто като внимаваш да не ти направи пак същия номер ако пак го прави просто я напиши много бързо и си дай запаметяване и си решаваш проблема. това обърква системата. така че си провери дали е това. иначе както си измислил пощата е много лоша идея защото в с точен адрес 1. може да използваш функцията "забравена парола" 2. може да си влезеш в пощата и да видиш там каква ти е паролата да не би да си натиснал при регистрацията случайно някой клавиш и това да те бърка. вярно че паролата се пише два пъти при рега ам си има малка вероятност това да стане все пак.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен manol

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Re:Парола
« Отговор #4 -: Юли 02, 2011, 07:43:19 pm »
Пробвах през друг браузър. нищо не става. и аз съм с няколко героя с близки имена. А пощата я измислих защото не исках за всеки герой да си правя нова поща. Мисля че е проблем на играта защото дори някой да я налучка не може да я смени. Сигурно е че я знам защото играя от доста време. Сега ще рестартирам и компа и с това се изчерпват идеите ми. Ако някой може да помогне ще съм благодарен

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Парола
« Отговор #5 -: Юли 02, 2011, 08:11:30 pm »
ако някой ти е налучка може да ти отмъкне злато да ти разпродаде екипите и мерковете да освободи и още какви ли не гадости. а колкото до това в abv и в някои други се правят лесно а това че са лесни за хакване не е проблем. просто сменяш паса след като се регнеш и готово :)
и един съвет. направи си word doc в който да си записваш паролите и ги напиши и в някоя тетрадка ей така за всеки случай :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Парола
« Отговор #6 -: Юли 02, 2011, 08:28:04 pm »
и един съвет. направи си word doc в който да си записваш паролите и ги напиши и в някоя тетрадка ей така за всеки случай :)

Това е не само препоръчително, но и задължително.Пак в тази тетрадка запиши и на коя поща е записан всеки герой. :)
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!

Неактивен manol

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Re:Парола
« Отговор #7 -: Юли 02, 2011, 08:37:57 pm »
Благодаря за съветите, но като се регистрирах нямах представа че ще играя тая игра с години. Сигурен съм че си знам паролата, но без мейл няма как да докажа че героя е мой. Ако нищо не може да се направи ще го преглътна и толкова. Яд ме е че го отглеждах толкова  много време, добре екипиран, с наемници, има и злато и диаманти.

Неактивен kolo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 88
  • Karma: +14/-18
    • Профил
Re:Парола
« Отговор #8 -: Юли 02, 2011, 10:18:04 pm »
Също и ако си регистрирал акаунта във Фейса,пробвай да влезеш от там.
First in, last out.

Неактивен manol

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Re:Парола
« Отговор #9 -: Юли 02, 2011, 11:24:29 pm »
Ще помоля някой от администраторите да провери manol3m Свят Beta int. Тъй като съм сигурен че си знам паролата, може нещо да е забил профила.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Парола
« Отговор #10 -: Юли 03, 2011, 08:41:14 am »
Докато чакаш екипа да се произнесе, влез през лидерския акаунт, и му вземи правата на manol3m за всеки случай. Не е лошо и да си смениш паролите на другите акаунти, ако играше с едни и същи, и се помъчи да се сетиш дали не си го правил вече :). Казвам ти го, защото ми се случвало да си добавя по някоя цифричка по една или друга причина на униварсалната парола, и после да се чудя защо не ме пуска.

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Парола
« Отговор #11 -: Юли 04, 2011, 08:19:37 am »
Герой manol3m е ниво 25 и успявам да се логна без проблем. Ако искате пратете ми паролата, с която опитвате, на лично съобщение.

Неактивен manol

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Re:Парола
« Отговор #12 -: Юли 05, 2011, 08:01:43 pm »
Върнах си акаунта  :) . Писах на собственика на мейла. Сега обаче не знам как да си сменя мейла ?? може ли да помогне някой от екипа

Неактивен manol

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 13
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Re:Парола
« Отговор #13 -: Юли 05, 2011, 08:09:30 pm »
Смених го. Преставам да Ви занимавам с проблема 

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Парола
« Отговор #14 -: Юли 05, 2011, 10:13:04 pm »
Браво.И записвай в тетрадката вече да нямаш ядове повече ;).
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!