Автор Тема: Докладите от битките  (Прочетена 1695 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LucasBoy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +11/-10
  • Е не ме ли знаеш?
    • Профил
    • Личната ми страница
    • Ел. поща
Докладите от битките
« -: Април 28, 2009, 10:10:13 pm »
Предполагам, че ще направите да могат да се виждат като съобщения стари доклади, затова и няма да пиша за това, но самите доклади имам предложение как да бъдат променени. Ето например как е в една игра, която играя и е на подобен принцип:

Това е доклад от битка в арената, обаче абсолютно същите са и за докладите от останалите битки. Ако има спечелен предмет излиза както тук. И предложението ми е понеже това е твърде скучно да могат да се виждат и рунд по рунд с някакъв бутон например. Също в тая игра при такъв доклад ако се цъкне на картинката на героя излиза характеристиката с която е влязъл в битката - атака, зашита, шанс за удър и за двоен удър, шанс за избягване на атака, точки живот и т.н. Може да сложите и опция за съхраняване или изтриване на доклада, така че ненужните директно да се трият, а не да пълнят място. Също мисля, че ще е добра идея и да се показва например:
Атака отбор 1 - пропуск; Атака отбор 2 - блокирана, контраатака отбор 1 - удър с 10
и т.н. Надявам се да ви е харесала идеята ми.
Never argue with an idiot - he will lower you down to his level and beat you with experience!

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Докладите от битките
« Отговор #1 -: Април 28, 2009, 10:16:51 pm »
Идея е добра, но нали все пак това е друга игра едва ли ще е същото...
За момента докладите са достъпни за преглед само на модераторите. Не забравяй че все още играта се тества...
След официалния и старт може и да има нещо подобно ;)
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен LucasBoy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +11/-10
  • Е не ме ли знаеш?
    • Профил
    • Личната ми страница
    • Ел. поща
Re:Докладите от битките
« Отговор #2 -: Април 28, 2009, 10:23:56 pm »
Е да де, нали за това е теста, да се направи каквото може идеално и да се пуска като намалеят бъговете до разумно ниво и се нагодят всички бонуси, цени, левели и опит. Аз си давам идеята - идеята си е идея, пък дали ще се хареса на екипа или не, това не зависи от мен. ;)
Never argue with an idiot - he will lower you down to his level and beat you with experience!

Rayh

  • Гост
Re:Докладите от битките
« Отговор #3 -: Април 28, 2009, 10:28:16 pm »
след офицялния старт ще има и по сносни доклади а и ще може да си видиш старите битки  ;)