Автор Тема: проблем с приключенията  (Прочетена 1841 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен -anitan-

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +3/-1
    • Профил
проблем с приключенията
« -: Юли 10, 2011, 07:59:37 pm »
аз съм elhero  стигнах до едно ниво в приключенията откъдето не мога да продължа нататък   става дума за занаятчийските мисии   в 4 от 6 зони ми иска железни кюлчета каквито не съм виждал на пазара поне от 2-3 седмици  по професия съм кожар майстор на брони  а тук една кожа не се иска   за стоманени да не говорим  те са по 250-300 000 парчето  не може ли да се промени нещо че ми омръзна само да обикалям

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:проблем с приключенията
« Отговор #1 -: Юли 10, 2011, 09:26:13 pm »
Може ли малко по ясно да обясниш?
Нищо лично ама абсолютно нищо не ти се разбира.
Стигнал си до приключение иска ти кюлчета,на пазара пък няма,па били по 300к па не знам си кво какво значение има това не мога да разбера?
Щом си кожар в занаятчийска мисия ти дава да събираш кожи и кости или да изработваш предмет.Ако ти дава нещо друго като да копаш желязо значи си сменял професията с приети приключения.Не мога да гадая докато не кажеш нещо ясно.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:проблем с приключенията
« Отговор #2 -: Юли 10, 2011, 09:45:59 pm »
май се сещам какво иска да каже но определено го е казал много объркано. най-вероятно има предвид че му е дало да изработва обковани брони или обковани шлемове а те искат медни кюлчета само че се чудя какъв е проблема да се купят или да потърси помощ от съотборник. специално в някои зони падат доста кожи които се продават на прилична цена след обработка а има и места където се падат най-различни рецепти които също се продават добре.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:проблем с приключенията
« Отговор #3 -: Юли 10, 2011, 09:57:39 pm »
Значи и аз за това си помислих,че също може да става дума,но много объркано е написано.Казва,че му искат железни кюлчета,после стоманени за това го помолих малко да уточни за какво става дума.Дали за копане на руда или за изработка на предмети.

Неактивен -anitan-

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +3/-1
    • Профил
Re:проблем с приключенията
« Отговор #4 -: Юли 10, 2011, 11:53:21 pm »
в 3 от 5 зони трябва да правя брони от железни и стоманени кюлчета ясно съм го написал   тема за замяна съм пуснал и тук във форума  искал съм и от съотборници   отникъде отговор  затова пиша и тук   

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:проблем с приключенията
« Отговор #5 -: Юли 11, 2011, 12:16:26 am »
в 3 от 5 зони трябва да правя брони от железни и стоманени кюлчета ясно съм го написал   тема за замяна съм пуснал и тук във форума  искал съм и от съотборници   отникъде отговор  затова пиша и тук   
Кое е ясно,че не разбрах?Я си прочети хубаво първият пост.Не мога да разбера защо само при тебе това е проблем като всички имат такива мисии?Я си представи един бижутер там иска и от двата вида кюлчета в категория.Направи си още герои копай си с тях.
И от 6те ти поста във форума не видях къде имаш тема за замяна тука във форума.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:проблем с приключенията
« Отговор #6 -: Юли 11, 2011, 03:08:11 am »
Железни и стоманени кюлчета на аукциона бол, взимай и почвай да ковеш брони...............успех


И вземи да пишеш в кой свят си !!
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!