Автор Тема: Мултиакаунт  (Прочетена 8927 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

drakoncho5

  • Гост
Re:Мултиакаунт
« Отговор #30 -: Юли 24, 2009, 10:42:40 am »
Диамантите са просто някъква тъпа екстра и само плащаш по 4.90 аз бих спестявал а не да пращам смс за някви простотии.Как играя без диаманти ли?Простичко и лесничко.В таверната за 12 часа,имам силно оръжие.Играта е супер така.Не е задължително да имаш диаманти за да играеш.

Rayh

  • Гост
Re:Мултиакаунт
« Отговор #31 -: Юли 24, 2009, 10:43:26 am »
мерси и на теб  :)

 
   Това упражнение за моето мулти струва около 60-70 диаманта(които пак повтарям не са от SMS-си), като за твое сведение в момента на същия акаунт имам натрупани над 100 диаманта (които също не са от SMS-си) Което идва да покаже,че смисъл има и който може да го осъществи е само на печалба!

  Пожелавам ти успех и занапред в моженето :)
 
« Последна редакция: Юли 24, 2009, 10:54:00 am от Rayh »

drakoncho5

  • Гост
Re:Мултиакаунт
« Отговор #32 -: Юли 24, 2009, 10:43:53 am »
мерси и на теб  :)
???на мене ли ???

14/88

  • Гост
Re:Мултиакаунт
« Отговор #33 -: Юли 24, 2009, 10:58:12 am »
п.п. има само един проблем събота и неделя съм на плажа ...та си търся гледачка на новите акаунти да ги вдигне 17 -18 нива през почивните дни.


Предполагам, че няма да мине много време и ще се пръкне някоя всестранно развита автоматизирана "гледачка" на С++ примерно.

HAMELEON

  • Гост
Re:Мултиакаунт
« Отговор #34 -: Юли 24, 2009, 10:58:24 am »
Диамантите са просто някъква тъпа екстра и само плащаш по 4.90 аз бих спестявал а не да пращам смс за някви простотии.Как играя без диаманти ли?Простичко и лесничко.В таверната за 12 часа,имам силно оръжие.Играта е супер така.Не е задължително да имаш диаманти за да играеш.

  Браво! Това ,че си достигнал до тези изводи е много добре.
 Никога обаче не се отказвай от възможността да имаш диаманти! И колкото повече имаш толкова по-добре ще е за теб( но в никакъв случай срещу SMS-си) Потърси начин да ги спечелиш чрез аукциона!!! ;)

drakoncho5

  • Гост
Re:Мултиакаунт
« Отговор #35 -: Юли 24, 2009, 10:59:32 am »
 Браво! Това ,че си достигнал до тези изводи е много добре.
 Никога обаче не се отказвай от възможността да имаш диаманти! И колкото повече имаш толкова по-добре ще е за теб( но в никакъв случай срещу SMS-си) Потърси начин да ги спечелиш чрез аукциона!!! ;)
Мога и без тях

HAMELEON

  • Гост
Re:Мултиакаунт
« Отговор #36 -: Юли 24, 2009, 11:02:05 am »
Предполагам, че няма да мине много време и ще се пръкне някоя всестранно развита автоматизирана "гледачка" на С++ примерно.

  И това ще стане рано или късно!

drakoncho5

  • Гост
Re:Мултиакаунт
« Отговор #37 -: Юли 24, 2009, 11:28:57 am »
 Браво! Това ,че си достигнал до тези изводи е много добре.
 Никога обаче не се отказвай от възможността да имаш диаманти! И колкото повече имаш толкова по-добре ще е за теб( но в никакъв случай срещу SMS-си) Потърси начин да ги спечелиш чрез аукциона!!! ;)
аз за тези пари по 3-значи 15лв си купих лък броня и ботуши и взех ръкавиците на мама и си играем с приятели на ImperialHero :)

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Мултиакаунт
« Отговор #38 -: Юли 24, 2009, 11:33:37 am »
 
   Това упражнение за моето мулти струва около 60-70 диаманта(които пак повтарям не са от SMS-си), като за твое сведение в момента на същия акаунт имам натрупани над 100 диаманта (които също не са от SMS-си) Което идва да покаже,че смисъл има и който може да го осъществи е само на печалба!

  Пожелавам ти успех и занапред в моженето :)
 

 Само не разбрах, как 12 дни с по 20 диаманта за допълнителни ходове, се получиха 50-60 диаманта. При мен се получават 240. Научи ме на този номер  ;D ;D ;D

HAMELEON

  • Гост
Re:Мултиакаунт
« Отговор #39 -: Юли 24, 2009, 12:27:06 pm »
Само не разбрах, как 12 дни с по 20 диаманта за допълнителни ходове, се получиха 50-60 диаманта. При мен се получават 240. Научи ме на този номер  ;D ;D ;D

  Ами ако си чел внимателно цялата тема ще ти е ясно че за моето мулти съм вложил 60-70 Д , за малко повече от 20 дни. Още 108 има в наличност в момента ! А колко точно съм пренасочил към силния си герой ще ми е много трудно да кажа със сигурност!!!
   Прецени си сам за себе си какво се получава и дали има изгода от това!

   Дерзайте!!!
 Аз лично съм твърде доволен за момента,а и сега  когато вече ще започна само да добивам ресурс нещата ще придобият още по-добри измерения!!!

 И ако още се съмнявате в изгодата да имате мултита Ви препоръчвам много внимателно да разгледате  ацц-KRIVIA  и неговата гилдия и сами да си отговорите на въпроса:
  Е как така аджеба този стана първи в статистиката на играта?
« Последна редакция: Юли 24, 2009, 12:29:04 pm от HAMELEON »

Rayh

  • Гост
Re:Мултиакаунт
« Отговор #40 -: Юли 24, 2009, 12:30:43 pm »
  Ами ако си чел внимателно цялата тема ще ти е ясно че за моето мулти съм вложил 60-70 Д , за малко повече от 20 дни. Още 108 има в наличност в момента ! А колко точно съм пренасочил към силния си герой ще ми е много трудно да кажа със сигурност!!!
   Прецени си сам за себе си какво се получава и дали има изгода от това!

   Дерзайте!!!
 Аз лично съм твърде доволен за момента,а и сега  когато вече ще започна само да добивам ресурс нещата ще придобият още по-добри измерения!!!

 И ако още се съмнявате в изгодата да имате мултита Ви препоръчвам много внимателно да разгледате  ацц-KRIVIA  и неговата гилдия и сами да си отговорите на въпроса:
  Е как така аджеба този стана първи в статистиката на играта?


аз спрях да се бия и взех да майсторя  :) иначе знаеш кога щеше да е първи  ;) като иска да се бие за по 200-300 опит

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Мултиакаунт
« Отговор #41 -: Юли 24, 2009, 01:15:46 pm »
 И аз отдавна спрях и резултата е в класацията по занаяти ;) ;). Все пак не получих отговор на въпроса си. Имаше една сметка 12 дни по 48 хода и както и да го смятам, пак се получават 240 диаманта. Иначе който има време и средства нека си развива и други герои - нищо лошо. Колкото до класацията по точки, ако само се биеш ще бъдеш в челото и ти стига само премиума, един пакет и по 24 допълнителни хода. Не ти трябват допълнителни акаунти.

HAMELEON

  • Гост
Re:Мултиакаунт
« Отговор #42 -: Юли 24, 2009, 04:25:48 pm »
  Колкото до класацията по точки, ако само се биеш ще бъдеш в челото и ти стига само премиума, един пакет и по 24 допълнителни хода. Не ти трябват допълнителни акаунти.

 E да де 24 допълнителни хода за които са нужни най-вече диаманти ,както и храна и отвари за дух и здраве!!!  А за да си ги осигуриш ще ти е необходимо да пускаш SMS-и
 И тук е ролята на мултитата . Ресурса който те добиват отива в аукциона за диаманти и после те(диамантите) се пренасочват  към основния герой и се използват за закупуване на същите тези 24 допълнителни хода. Освен това  храната и отварите за дух и здраве които има в магазините на мултитата също биват прехвърлени към основния герой через хранилището на гилдията!!!
  Мултитата имат и други полезни приложения за които се опитай да се досетиш сам!
  До  тук  с  безплатните  съвети ! 8)

HAMELEON

  • Гост
Re:Мултиакаунт
« Отговор #43 -: Юли 24, 2009, 04:35:42 pm »
  Все пак не получих отговор на въпроса си. Имаше една сметка 12 дни по 48 хода и както и да го смятам, пак се получават 240 диаманта.

  Чети бре човек, и като четеш осмисляй това което си прочел !

 "" Ами ако си чел внимателно цялата тема ще ти е ясно че за моето мулти съм вложил 60-70 Д , за малко повече от 20 дни. Още 108 има в наличност в момента ! А колко точно съм пренасочил към силния си герой ще ми е много трудно да кажа със сигурност!!! ""

  Не чакай всичко да ти се сервира на тепсия !

tyty_man85

  • Гост
Re:Мултиакаунт
« Отговор #44 -: Юли 24, 2009, 08:13:50 pm »
хаа и в тая игра се намериха игра4и както винаги не разбирам какво сложно има да развиеш един герой стига да имаш късмет щото колко опит ще спе4елиш си е 4ист късмет един път ми дава 250 на следващия над 700 и то съм мистик