Автор Тема: Аукцион!  (Прочетена 5903 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Аукцион!
« -: Юли 11, 2011, 08:47:58 pm »
Привет, искам да предложа следното нещо ... а именно, когато някой търси дадена екипировка от определена категория(примерно трета) да може да прегледа само офертите които го засягат. В смисъл, не всеки път да се налага да "цъкнем" на "Ковани Шлемове" и след това на "Категория 3" ами с едно натискане на дадената "Категория 3" да можем да разгледаме всичката екипировка която искаме. Смятам , че предложението ми ще се приеме и от останалите играчи, лично мен би ме улеснило много . Благодаря предварително. Успех на всички :)

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Аукцион!
« Отговор #1 -: Юли 11, 2011, 08:52:46 pm »
Да наистина искал съм примерно да видя всички епични Оръжия в К4 но трябва да цъкам ножове ками и разни други глупости и това отделя не малко време. +
viruskiril свят-2

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Аукцион!
« Отговор #2 -: Юли 11, 2011, 09:16:03 pm »
и аз съм съгласен. аргументите са изказани според мен.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен makon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 36
  • Karma: +5/-9
    • Профил
Re:Аукцион!
« Отговор #3 -: Юли 11, 2011, 09:22:08 pm »
И сега можеш да разгледаш само категорията,която те интересува.Цъкаш на кат.3/примерно/ и ти излизат всички оферти...

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Аукцион!
« Отговор #4 -: Юли 11, 2011, 09:23:17 pm »
И сега можеш да разгледаш само категорията,която те интересува.Цъкаш на кат.3/примерно/ и ти излизат всички оферти...
Прав си , но не е като да разгледаш по отделно всеки един клас предмети, оръжия, брони, бижута и т.н.

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Аукцион!
« Отговор #5 -: Юли 13, 2011, 10:32:01 am »
И аз съм за. Липсата на такава възможност винаги ме е учудвала и съм си мислил че е пропуск на програмистите.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Аукцион!
« Отговор #6 -: Юли 13, 2011, 01:49:31 pm »
За!
Съвсем скоро беше коментирано, обаче не можах да намеря темата.

Неактивен makon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 36
  • Karma: +5/-9
    • Профил
Re:Аукцион!
« Отговор #7 -: Юли 13, 2011, 06:06:26 pm »
Цитат
В смисъл, не всеки път да се налага да "цъкнем" на "Ковани Шлемове" и след това на "Категория 3" ами с едно натискане на дадената "Категория 3" да можем да разгледаме всичката екипировка която искаме
   Това го има в момента. А как някой може да познае какво търсят играч А,играч Б и играч С в един и същи момент ,за да може с едно цъкане на бутона да отговори на интересите им?Варианта за това е всяка една позиция да се извади на отделен бутон и да запълни първата страница на склада.Не ми харесва подобна идея...

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Аукцион!
« Отговор #8 -: Юли 13, 2011, 06:33:00 pm »
Не в смисъл когато отвориме на Оръжия примерно да има и опция разгледай всички оръжия и си избираш коя категория и какъв цвят . Едно е да гледаш на куп брони оръжия и брони.
viruskiril свят-2

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:Аукцион!
« Отговор #9 -: Юли 13, 2011, 07:20:41 pm »
Става въпрос за друго - приоритета да е върху категотията! Тоест, избереш ли ведниж 3-та категория, всичко което разглеждаш да е 3-та категория.

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Аукцион!
« Отговор #10 -: Юли 13, 2011, 08:25:56 pm »
Еми тази опция я има.
viruskiril свят-2

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Аукцион!
« Отговор #11 -: Юли 13, 2011, 08:37:30 pm »
Еми тази опция я има.
виж какво идеята е следната. като избереш категория да можеш да избираш след това да разглеждаш поотделно различните типове екипировка за категорията без да се налага да избираш всичко наново както сега.
иначе казано с пример. избирам си категория 2 след това избирам да разгледам кожените шлемове след тях арбалетите и т.н. като маркера си остава автоматично на категория 2 а не както е сега да трябва да го поставям веднъж за да разгледам шлемовете после пак трябва да го слагам там за да разгледам пък мечовете и т.н. или като го сложа както казваш ти излиза абсолютно всичко за категорията и става още по-голямо мазало. ето това е идеята.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Аукцион!
« Отговор #12 -: Юли 14, 2011, 12:15:33 pm »
Да това е доста досадно понякога само да цъкаш категория. Това и преди е предлагано.  :)
viruskiril свят-2

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Аукцион!
« Отговор #13 -: Юли 14, 2011, 12:22:55 pm »
Виждам , че има интерес към темата, им хора които ме подкрепят .. Дано и екипа се съгласи и откликне на предложението :)

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Аукцион!
« Отговор #14 -: Юли 14, 2011, 12:59:16 pm »
виж какво идеята е следната. като избереш категория да можеш да избираш след това да разглеждаш поотделно различните типове екипировка за категорията без да се налага да избираш всичко наново както сега.
иначе казано с пример. избирам си категория 2 след това избирам да разгледам кожените шлемове след тях арбалетите и т.н. като маркера си остава автоматично на категория 2 а не както е сега да трябва да го поставям веднъж за да разгледам шлемовете после пак трябва да го слагам там за да разгледам пък мечовете и т.н. или като го сложа както казваш ти излиза абсолютно всичко за категорията и става още по-голямо мазало. ето това е идеята.

И това е вариянт,но според мен трябва да може и следното:
избираш оръжия и ти излизат всички оръжия,отделно ако искаш можеш специфично да посочиш тип оръжие
или искаш да си намериш бижута за наемниците.....не да търсиш първо пръстени,а после амулети ами направо като кликнеш на бижута да ти излизат всички бижута и вече да избираш категория,вид(обикновени,превъзходни,редки,легендарни,епични,кървави) и тнт
Boku wa nihongo ga daisuki.