Автор Тема: Какви атрибути са ми нужни за призрачен ловец?  (Прочетена 2379 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

drakoncho5

  • Гост
Отрова до 7,знахарство или критичен удар ???

Неактивен anonimus

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какви атрибути са ми нужни за призрачен ловец?
« Отговор #1 -: Юли 24, 2009, 09:39:53 am »
Отрова до 7,знахарство или критичен удар ???

По мое лично мнение досега много са полезни увеличаването на шанса за критичен удар, увеличаването на обсега на оръжието при максимално ниво на "орлово око" и бонуса от "залп" за стрелба по повече от един противник. При определен тип противник това е много ефективна комбинация.

drakoncho5

  • Гост
Re:Какви атрибути са ми нужни за призрачен ловец?
« Отговор #2 -: Юли 24, 2009, 09:41:42 am »
По мое лично мнение досега много са полезни увеличаването на шанса за критичен удар, увеличаването на обсега на оръжието при максимално ниво на "орлово око" и бонуса от "залп" за стрелба по повече от един противник. При определен тип противник това е много ефективна комбинация.
Знам това което каза,а и въпросът ми е друг

Неактивен anonimus

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какви атрибути са ми нужни за призрачен ловец?
« Отговор #3 -: Юли 24, 2009, 10:44:00 am »
Щом те интересуват само те, ще ти отговоря само за тях. Критичния ударсъм ги вдигнал на максимума. С добавките за критичен удар от оръжие и от ловкост успях да направя шанса за критичен удар 39%, но понякога половината от изстрелите ми в битка са бивали критични.
Знахарството ми също е на максимума, макар че в момента се получава по-бързо възстановяване на здравето в сравнение с духа. Сега разбирам, че е трябвало да търся горе-долу равенство във възстановяването на здраве и дух.
 Отровата не съм я развивал въобще, тъй като прецених, че някои от специализи раните умения за призрачен ловец са далеч по-полезни.
« Последна редакция: Юли 24, 2009, 10:50:22 am от anonimus »

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Какви атрибути са ми нужни за призрачен ловец?
« Отговор #4 -: Юли 24, 2009, 12:31:43 pm »
Отрова до 7,знахарство или критичен удар ???

Критичен удар, после отрова. И аз мислех че отровата е безполезно умение но при ловците мисля е доста полезно особено ако стреляш с арбалет.

14/88

  • Гост
Re:Какви атрибути са ми нужни за призрачен ловец?
« Отговор #5 -: Юли 28, 2009, 08:20:22 pm »
Критичен удар, после отрова. И аз мислех че отровата е безполезно умение но при ловците мисля е доста полезно особено ако стреляш с арбалет.

Отровата е наистина едно не много полезно умение. Има смисъл ако се биеш доста рундове, но има вероятност да "задейства", да отровиш противника в предпоследния рунд, т.е. язък ти за изразходвания дух. Тегли дух, който иначе може да се използва за далеч по-полезни умения като "залп"-а например. И като се има впредвид сравнително ограничения интелект на Призрачния Ловец, можеш преспокойно да не сложиш нито една точка на това умение.