Автор Тема: Безобразие  (Прочетена 1401 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
Безобразие
« -: Юли 16, 2011, 11:53:45 am »
То бива то може ама да вкарате тия нововъведения в събота на нищо не прилича, сума ти предмети изгубих с тези набързо скалъпени тъпотий.
СМС-и ли ДРУГ ПЪТ

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Безобразие
« Отговор #1 -: Юли 16, 2011, 03:07:23 pm »
Всъщност ако не се лъжа още в петък ги вкараха.И ще си позволя да цитирам един човек който точно го каза
Използвахме бъг, който макар и доста непрактичен, ни беше полезен. Новият склад ми харесва, но "загубите" ми са невероятни. Знаехме, че ще стане така, никой не ни е виновен и трябва да го приемем.
Това е положението да си беше чистил склада като останалите хора,а не да ползваш този "бъг",а после и недоволен че склада най-после е оправен, както ВСИЧКИ искаха може би от година.
Така,че поздравления за екипа за добре свършената работа и перфектният склад и аукцион  ;)

Неактивен edmon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 14
  • Karma: +2/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Безобразие
« Отговор #2 -: Юли 19, 2011, 10:46:33 am »
Новият аукцион е ужасен!?По-добре върнете стария - направо не ми се влиза в този - никаква сравняемост на екепировката няма, бавен, без...поглед върху  стоките и...т.н.....

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Безобразие
« Отговор #3 -: Юли 23, 2011, 03:26:56 pm »
докато оправят сравняването си има един прост трик който всеки може да използва. отваряте менюто герой и аукциона в 2 отделни таба или прозорци. по този начин можете пак да си сравнявате предметите. а аукциона ще го оправят просто ще им трябва повечко време така като гледам. надявам се и някой от екипа да се изкаже какво е оправено до момента и кога може да очакваме всичко да заработи нормално.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)