Автор Тема: Въпрос относно наемници преследвачи категория 4  (Прочетена 1733 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mtom

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 30
  • Karma: +2/-4
    • Профил
Здравейте!
Първо да се извиня че отварям нова тема - въпросът ми е отчасти засегнат в други теми, но не точно.  Та на думата...
До скоро играех играта колкото да стигна нива даващи ми награди за Империя онлайн. Но взе че ми стана интересно и се запалих. Оказа се че концепцията ми е тотално сгрешена, лошото е че си набих повече от половината спечелени диаманти в наемници, и сега имам 5 мистика. Героят ми също е светъл мистик. от прочетеното по другите теми разбрах че в 4-та категория наемниците е хубаво да са стрелци. Та се спрях на идеята за герой светъл мистик, един тъмен мистик наемник със някакво вцепеняване, двама преследвачи и двама ловци. Ловците си ги намерих и започнах да ги обзавеждам, но за преследвачите ми е дилема - имам 4, а трябва да оставя 2, но не знам кои..Не ми се губят повече диаманти за да се уча на принципа на пробите и грешките, та ето ги и тях, моля дайте ми съвет кои да си оставя, и ако може да е аргументиран, за да не ми търпите занапред пак глупавите въпроси.....
 Мерк, ниво 32, сила 32, жизненост 32, ловкост 64, точност 128, интелект 32, майсторство с копие 3, майсторство с ножки 5, засада 3, отрова 7...
 Мерк, ниво 37, сила 37, жизненост 37, ловкост 74, точност 148, интелект 37, игнориране броня 4, продължително прицелване 3, избягване 4, майсторство с ножки 7...
 Мерк, ниво 30, сила 30, жизненост 30, ловкост 60, точност 120, интелект 30, избягване 4, отрова 10, две оръжия 4...
 Мерк, ниво 37, сила 37, жизненост 37, ловкост 74, точност 148, интелект 37, майсторство с кама 5, две оръжия 4, критичен удар 4, знахарство 5...

Неактивен kolo

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 88
  • Karma: +14/-18
    • Профил
Според мен първите двама не стават,защото нямат две оръжия.
Третия бива до някъде,но е само 30-то ниво.
Четвъртия да,макар че ако имаше стелт или избягване щеше да е по добре.Ще трябва да му търсиш ками,а метателни се намират по лесно.
Събери повече мнения и виж как са минали приключенията в 4-върта някой от водещите играчи-какви наемници,умения и колко ловкост и точност имат въпросните наемници. :)
First in, last out.

Неактивен Shivers

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +22/-83
    • Профил
    • Ел. поща
Моето мнение намери други. Като за идеал примерно считай.
Майст. с две оръжия /// Майст. с метателни ножове///Стелт/// Критичен или Засада. --- Това е горе долу. :) и тези с по 10 отрова вършат работа вместо критичен и засада и така :)

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Вече не си спомням с какви наемници минах 4-та, сега се мъча с един герой да си припомням. Та това, което мога да ти кажа е, че ловците с арбалет са добър избор, особено ако имат орлово око - бият отдалеч. Ти си прецени дали ти трябва и залп, разбира се имат нужда от доста точност, полезно е да имат и някое от тези: лов, прецизност, майсторство с арбалет, критичен. Относно преследвачите, за мен е задължително да имат две оръжия + майсторство с даденото оръжие (иначе пораженията са им ниски, а срещу бос с много броня са направо жалки), стелта е много ценен срещу други стрелци, полезни са и критичен, игнориране на броня и прочие. Относно тъмния мистик с вцепеняване - много е полезен, но в 5-та където можеш да намериш с вцепеняване 7, с по-ниско ми се струва ненужен. Дали съм права не знам, но винаги се старая да имам в групата си и пазител, идеалният вариант е с позиция на пазителя и провокация, а ако има още нещо в добавка - добре дошло.

Неактивен mtom

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 30
  • Karma: +2/-4
    • Профил
Благодаря за съветите. Явно ще трябва още много търсене докато намеря по-подходящи преследвачи. Мислех и за пазител, но някъде четох че не помага при боса на Тъмногория, а на мен практически ми останаха само босовете по различните провинции...Мамка му, 20 дена се въртя из провките и само това изкопах като наемник, даже и ловците ми са само с някакъв бонус към лъка, но тях поне почнах вече да ги екипирам. Иначе и аз търсех основно критичен, две оръжия, майсторство  с ножове, ама нямаааа.... А не знам доколко са полезни останалите умения, просто до сега съм се интересувал единствено и само от мистици.... Между другото героят ми е в свят 2 - ник radiator
« Последна редакция: Юли 22, 2011, 06:43:09 pm от mtom »