Автор Тема: Дроп от бос?!  (Прочетена 7471 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #15 -: Юли 23, 2011, 11:15:59 am »
да ви кажа честно след всичките тези промени си е много различно в долните категории. а и с тези нови умения ако нямаш приятели в горните категории които да ги тестват работата отива на зле. особено при воините защото там на 15 ниво безплатното преразпределение трябва да се гръмне за да се махне точката в фронтална атака която е безполезна(развивал съм на муле за опит - ядеше бой де който го хване и няма начин да стигнеш до 2 оръжия е има ама да отпишеш въртележка и боен вик е супер тъпо според мен). освен това не казвам че не може се събере комплект от бой с животни - може но от хуманоиди става по-бързо.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #16 -: Юли 23, 2011, 12:48:07 pm »
Там е работата, много се съмнявам да е каръщина. Струва ми се, че наново са ни орязали шансовете. А наблюденията ми върху дропа от животни са малко стари, но доколкото помня все пускаха по нещо. Навремето, в трета категория, от животни събрах три занаятчийски комплекта. Да не говорим пък, че при първо минаване на даден бос, винаги пускаше по нещо хубавко, такова чудо никога не е било.
Ами в 3та може да е друго,но в 5та е така.Никога от животни не можеш да очакваш,че ще ти падат само яки предмети.Всъщност дори легендарния бос в Стената ще ти пуска повече предмети отколкото епичния мамут примерно.Играя от доста време в 5та и не с 1 герой и да ти кажа винаги е било така.Много рядко някои от тези босове ми е давал епи,к зелени сигурно никога.
Нали изключвам боса в цитаделата,но и там не всеки път ми дава предмети.

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #17 -: Юли 23, 2011, 02:48:18 pm »
Ами в 3та може да е друго,но в 5та е така.Никога от животни не можеш да очакваш,че ще ти падат само яки предмети.Всъщност дори легендарния бос в Стената ще ти пуска повече предмети отколкото епичния мамут примерно.Играя от доста време в 5та и не с 1 герой и да ти кажа винаги е било така.Много рядко някои от тези босове ми е давал епи,к зелени сигурно никога.
Нали изключвам боса в цитаделата,но и там не всеки път ми дава предмети.
А баба Меца!?Да не я забрави ;) Всеки я "клеца" 3- сета събрали за 2 седмици партизаните (занаятчийският сет)! :D

П.П.По темата лъва и мамута като ги минавах нищо не са ми пускали от първият път както и Айвъна,но за цитаделата ми е чудно,че нищо не ти пуска!
« Последна редакция: Юли 23, 2011, 02:51:45 pm от desperado16 »

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #18 -: Юли 23, 2011, 02:53:50 pm »
фермете казармите там падат предмети , но е малко зор да се стигне до там :Д

Неактивен Matros

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 359
  • Karma: +103/-106
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #19 -: Юли 23, 2011, 03:11:32 pm »
При мамута в долината на краля е екстра за "фермене" на оръжия.Падат лилави и жълти оръжия.Брадви,ножки,ками,копия за мятане,пики,мечове,боздугани и тем подобни щуротии,но не пуска всяка битка лилаво като в цитаделата.Иска си търпение мамутчето за да се издои  :D

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #20 -: Юли 23, 2011, 04:05:39 pm »
А баба Меца!?Да не я забрави ;) Всеки я "клеца" 3- сета събрали за 2 седмици партизаните (занаятчийският сет)! :D

П.П.По темата лъва и мамута като ги минавах нищо не са ми пускали от първият път както и Айвъна,но за цитаделата ми е чудно,че нищо не ти пуска!
Ми баба Меца, поне ако е тази за която си мисля е в Стената в Етерния пак прочети поста споменал съм,че там само пуска от сички животни.Там е най-големият дроп при животните поне в 5та пуска доста зелени бижута главно,но и други пуска.
А цитаделата някои път не пуска случва се не е болка за умиране  ;)

Неактивен milenski222

  • Great Success
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 366
  • Karma: +56/-165
  • К'во ме гледаш !!! :Д
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #21 -: Юли 23, 2011, 04:40:36 pm »
Ледената Кула пуска много добри предмети :-X *freak*

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #22 -: Юли 23, 2011, 05:58:25 pm »
Доколкото разбирам никой не усеща рязка промяна напоследък в колочеството и качеството на дропа?

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #23 -: Юли 23, 2011, 06:06:41 pm »
дропа е въпрос на късмет все пак. на всеки се случва понякога да е карък няма как то има ама това си зависи от екипа дали ще направи промени да има примерно в някоя зона да се падат от легендарни нагоре определен брой предмети като в случая шанса ще е в цвета.
ще използвам възможността за редактиране:
според мен дропа е едно от нещата които трябва да са въпрос на шанс. все пак винаги боса е различно екипиран и с различни гвардейци така да се каже. нормално си е понякога да се падне нещо готино а друг път да е пълен боклук.
« Последна редакция: Юли 23, 2011, 07:38:14 pm от BERSERK.BEAST »
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #24 -: Юли 23, 2011, 07:31:31 pm »
Доколкото разбирам никой не усеща рязка промяна напоследък в колочеството и качеството на дропа?
Ами според мене дропа си е добре не трябва да се прекалява с него
От снощи

има си дроп на късмет е просто.
« Последна редакция: Юли 25, 2011, 08:23:18 am от Ivolver »

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #25 -: Август 01, 2011, 02:38:26 pm »


От известно време не се бия из многостепенните , та реших да проверя слуховете за намален дроп.Битката е от преди има-няма 5 минути , не е кой знае какво ,но въпреки всичко - два епични , два легендарни и два зелени ( в склада) е повече от приличен дроп.
« Последна редакция: Август 01, 2011, 02:40:04 pm от Driada »
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #26 -: Август 01, 2011, 02:56:03 pm »
да дропа си е супер даже понякога прекалява,но за това пък понякога нищо не дава и това се случва така че има някакъв баланс.е може сяка битка по 4-5 епика и 2-3 зелени  ;)

Неактивен ShodoWSho

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +3/-6
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #27 -: Август 01, 2011, 08:32:49 pm »
За мен най добър дроп има от хуманите ! Това си е мое мнение естествено.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #28 -: Август 02, 2011, 04:44:03 am »
ми то така е направено никакво мнение не е това  :D

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #29 -: Август 02, 2011, 04:49:39 pm »
Ако си търся пръстени и амулети, повече тормозя животните. Понеже от тях чук (примерно) няма как да ти падне, остават само легендарните джунджурии (ако имам късмета някой предмет от плячката е легендарен).