Автор Тема: Дроп от бос?!  (Прочетена 8152 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Дроп от бос?!
« -: Юли 22, 2011, 04:34:48 pm »
Ясно ми е, че всичко в играта се обяснява с лошия късмет на играчите, но вече стана прекалено. При следните три боса отивам за първи път, не става въпрос за популярното "фермене", досега винаги при първо минаване на даден бос дропът е бил от щедър до много добър, а сега е едно голямо нищо. Първите два боса само аз си знам откога се мъча да ги мина и за капак тази подигравка... да не говорим пък каква награда ме чакаше от самото приключение, та моля, не ми я споменавайте като евентуална утеха. Тази пародия се разигра вчера и днес:
   
Черната долина (епичният лъв)                                     




Долината на краля (епичният мамут)



Цитаделата на Култа към мрака (поредният епичен бос)

   

Та може ли някой да ми каже какво става? Питам и отговор не чакам, така е то с този тип въпроси.




Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #1 -: Юли 22, 2011, 04:41:27 pm »
Ми аз като тръгнах да ги минавам тези босове от лъвове и мамути ми беше ясно,че нищо не трябваше да очаквам и така и стана.Макс някоя легенда да падне другото само храна нищо друго.
За следовника вече е друго там пуска доста неща,но зависи и процента какъв ти е.А и не всеки път пуска какво да се прави.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #2 -: Юли 22, 2011, 04:48:48 pm »
Ясно ми е, че всичко в играта се обяснява с лошия късмет на играчите, но вече стана прекалено. При следните три боса отивам за първи път, не става въпрос за популярното "фермене", досега винаги при първо минаване на даден бос дропът е бил от щедър до много добър, а сега е едно голямо нищо. Първите два боса само аз си знам откога се мъча да ги мина и за капак тази подигравка... да не говорим пък каква награда ме чакаше от самото приключение, та моля, не ми я споменавайте като евентуална утеха. Тази пародия се разигра вчера и днес:
   
Черната долина (епичният лъв)                                      




Долината на краля (епичният мамут)



Цитаделата на Култа към мрака (поредният епичен бос)

   

Та може ли някой да ми каже какво става? Питам и отговор не чакам, така е то с този тип въпроси.







колега ти си късметлия :oпускай тото 2 :D

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #3 -: Юли 22, 2011, 04:56:37 pm »
Пределно ясно е, че е бърникано по дропа, процентите в трите битки варираха от осемдесет и нещо до 100, но всички знаем какъв въздух под налягане са тези проценти.
Също така добре знам, че "кучетата си лаят, а керванът си върви", но въпреки това не издържах на тази явна подигравка.
И сега очаквам темата светкавично да бъде сметена под килима.

Неактивен Driada

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 432
  • Karma: +152/-275
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #4 -: Юли 22, 2011, 04:57:41 pm »
Шегата на страна , но ако мамутът или лъвът ми пуснат и един кокал , вдигам парти:)

Друг е въпросът ,че относно щедрата плячка/дроп , животинките и разните 4-ри краки , 6-то краки и 8-мо краки гадинки , не са добър избор , поне аз никога не съм имал късмет с тях, независимо от факторите - ниво на героя , наемниците , % бонус от предмети и умения и прочие.

Виждам ,че си в 5-та категория , бих те посъветвал да се биеш в Ледената кула в Етерния или Цитаделата на култа към мрака в Прерийното море.Там от 10 опита 9 ми пуска епици , легенди , комплекти , а и чат-пат някоя и друга легендарна/епична рецепта , златото също не е за пренебрегване

Успех:)
« Последна редакция: Юли 22, 2011, 04:59:29 pm от Driada »
The difference between genius and stupidity is that genius has its limits

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #5 -: Юли 22, 2011, 05:08:01 pm »
Driada, благодаря ти за съвета.

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #6 -: Юли 22, 2011, 05:11:22 pm »
Driada, благодаря ти за съвета.

пробвай и тук - Гигантските крила в Скалните кули.от няколко дни съм доволен от дропа

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #7 -: Юли 22, 2011, 05:16:38 pm »
пробвай и тук - Гигантските крила в Скалните кули.от няколко дни съм доволен от дропа
Мерси, ама нали знаеш, че е опасно да се споменава гласно къде има добър дроп - обикновено секва...

Неактивен Kosiger

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 991
  • Karma: +169/-452
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #8 -: Юли 22, 2011, 05:20:43 pm »
Мерси, ама нали знаеш, че е опасно да се споменава гласно къде има добър дроп - обикновено секва...

то неостана от кой да се крие вече ;D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #9 -: Юли 22, 2011, 06:06:53 pm »
по мои наблюдения от герои на приятели хубави неща се падат от бой с хуманоиди независимо от категорията. да падне нещо добро от зверове си е 1:100 да не кажа повече. за пример с единия си герой фермих една седмица вълчицата в вечният сън и за това време само 2 хубави пръстена и една броня от комплект бяха готини останалото я успея да го пробутам на аукциона я не. чувал съм такива работи и за горните категории.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен viruskiril

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 606
  • Karma: +72/-411
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #10 -: Юли 22, 2011, 06:45:18 pm »
Явно вчера и днеска става няква пародия Вчера от Епичния Войн в Шанри Ла ми падна 1 кост.  :D :D :D
viruskiril свят-2

Неактивен palladium

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #11 -: Юли 23, 2011, 06:07:58 am »
от босове животни падат нерядко зелени , тъй че не ги плюйте чак толкова много.А относно колегата: ебати каръка  :o

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #12 -: Юли 23, 2011, 06:14:09 am »
просто казах че доколкото знам аз от хуманоиди падат по-често добри предмети в сравнение с животните. все пак за това време което споменах ако се биех в базата на червената ръка щях да напълня поне 3-4 чанти с рецепти отделно другото като ги пуска от сини нагоре в повечето случаи.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #13 -: Юли 23, 2011, 10:13:53 am »
Там е работата, много се съмнявам да е каръщина. Струва ми се, че наново са ни орязали шансовете. А наблюденията ми върху дропа от животни са малко стари, но доколкото помня все пускаха по нещо. Навремето, в трета категория, от животни събрах три занаятчийски комплекта. Да не говорим пък, че при първо минаване на даден бос, винаги пускаше по нещо хубавко, такова чудо никога не е било.

Неактивен Sophie

  • The Countess
  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2810
  • Karma: +2078/-1758
  • Alis volat propiis
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #14 -: Юли 23, 2011, 10:24:06 am »
Там е работата, много се съмнявам да е каръщина. Струва ми се, че наново са ни орязали шансовете. А наблюденията ми върху дропа от животни са малко стари, но доколкото помня все пускаха по нещо. Навремето, в трета категория, от животни събрах три занаятчийски комплекта. Да не говорим пък, че при първо минаване на даден бос, винаги пускаше по нещо хубавко, такова чудо никога не е било.


И аз мисля че си прав за орязването, но ................
Отдавна не ми пука какво говорят хората.. нито знаят истината, нито ще им я кажа!