Автор Тема: Дроп от бос?!  (Прочетена 7468 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #30 -: Август 02, 2011, 05:12:07 pm »
Ами за пръстени и амулети пак няма да търся животните.Достатъчно епични и легендарни бижута падат от ледената кула или цитаделата и с малко късмет някои са доста прилични

Неактивен icedream

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 190
  • Karma: +12/-28
  • Hello, I am balance!
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #31 -: Август 04, 2011, 09:21:48 am »
според мен момчето се чуди защо на тези стъпки които са в пъти по трудни от стената му падат кости и зеленчуци/плодове а на стената може да се ФАРМИ за зелено без проблем което до някъде е добре да има зона в която новодошлите в 5та категория да мога да се сдобият с някое друго бижу и с повечко търпение да се стегнат за другите босове Лично аз от стената направих героя си и минах 5та категория!Проблемът е че при 1во минаване наистина на зоните трябва да ти падат поне според мен доста прилични неща които да ползваш както при наградите защото съгласете се снимките които видях от дроп на лилави и жълти предмети 90% от играчите няма да ги сложат по наемници камо ли на герои тъй че според мен не е важно да ти падат на килограм епици и легенди а след като са такъв цвят да стават за носене а не само на занаята да се разчита които към момента е доста трудна кауза и всеки достигнал максимални точки или изработил епичен предмет може да се гордее с това!

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #32 -: Август 04, 2011, 04:57:43 pm »
Лично за мене,а и ако не се лъжа и тука е споменавано,че хубавите неща трябва да бъдат изработки.Не да ти падат неща от дроп който в 80% от случайте да ползваш и занаята да ти е безполезен.Дропа не трябва да е по-силен от изработките,а като гледам така се случва понякога.
Друго което е ти казваш 90% от играчите няма да облекат.За пример една 5та категория.Арбалети,бижута, слаби брони и такива под 44 ниво от дроп се ползват много сигурно над 50% от играчите са ползвали или ползват такива неща.Дори на основни герой съм ползвал и ползвам арбалети от дроп,по-добри бижута.А има и хора който предпочитат по-евтиното и ползват много неща от дроп.Или пък някое муле да го облечеш.Така,че доста се ползва дропа,но проблема е точно,че този дроп обезмисля някои неща.Примерно какъв е смисъла някое оръжейник да се мъчи в 5та категория да направи арбалет на този процент.Пък да бъде и с обсег и крит и щети над 450,като в аукциона има такива от дроп съм виждал с щети над 500 с максималните,с обсег и с крит който са същите или по-добре от изработките.Е само атрибутите липсват,но цените.Едно е да вземеш арбалет за макс 3 млн който ще ти върши супер работа,друго е да вземеш същият арбалет с 30 атрибута отгоре за 10 млн нали така.И така много рядко виждам някои да прави арбалети в 5та.Тоягите са на същият принцип.В 5та съм виждал тояги който имат повече щета и блок от такива изработени от легендарни или епични рецепти.Кой да майстори като са по-добри и само по атрибутите се различават?

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:Дроп от бос?!
« Отговор #33 -: Август 04, 2011, 06:50:25 pm »
иволвър е прав. с дропа който ми се пада мога да екипирам цяло парти в обикновени предмети докато намеря добри на пазара. а при командир на макс дори обикновено облечени пак ще ми вършат работа. заради което докато не изкочи нещо добро на пазара няма да хвърля злато а за мен добро значи от легенда нагоре или рядък предмет от легендарна рецепта най-малкото като в някои случаи може си намеря такива от дроп и да си дам по някой диамант на масйторите в гилдията да ми ги направят при което пак не е задължително да опирам до пазара.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)