Автор Тема: проблем  (Прочетена 8139 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #30 -: Август 07, 2011, 10:00:55 pm »
ми като цяло онова знахарство дет си качил напълно безполезно умение не влиза в битките даже,отровата също е безполезна като цяло.После се чуди що та бият, вместо да сложиш на нещо по-добро,блъскаш на глупости  ;).Дори да нямаш на какво да сложиш е по-добре да не слагаш,а да запазиш за следващата категория като качиш за да сложиш веднага на нужните умения.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #31 -: Август 07, 2011, 10:04:35 pm »
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=12372.0 ето ти един пример има още много такива теми просто използвай търсачката.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Kimsy

  • -= =-
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +12/-35
  • http://prikachi.com/images/877/3761877P.jpg
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем
« Отговор #32 -: Август 07, 2011, 10:24:44 pm »
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=12372.0 ето ти един пример има още много такива теми просто използвай търсачката.

Отрова - Максимално ниво 13
В случая става въпрос за ловец с ЛЪК, а на него отровата нему е нужна поради ниските минимални поражения на оръжието което носи.Затова няма да разисквам умението "Отрова" - а аз използвам арабалети.
ssp4 отрови Мародер. Отровата автоматично ще нанася 26.6409 точки поражения всеки Рунд. аз си мисля, че на 49 мин. поражения на оръжието ми  26.6409 точки поражения всеки Рунд си е много добре. само не знам защо не трови моя при предизвикателствата. (аз не съм и обръщал внимание де може и да работи). има главни герои които не могат да нанесът такива поражения колкото на мене ми дава отровата. а по въпроса да не се слагат като не си харесаш нищо. имам и три неразпределени точки щото не съм си харесал къде да ги сложа.(моя герой е герой2)

« Последна редакция: Август 07, 2011, 10:30:27 pm от Kimsy »

Неактивен Kimsy

  • -= =-
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 125
  • Karma: +12/-35
  • http://prikachi.com/images/877/3761877P.jpg
    • Профил
    • Ел. поща
Re:проблем
« Отговор #33 -: Август 07, 2011, 10:44:23 pm »
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=12372.0 ето ти един пример има още много такива теми просто използвай търсачката.

друга една питанка от тая страница на форума
"Изстрел в главата - Максимално ниво 7
Изтрел в главата е много полезно умение, защото комбинирано с критичен удар и злап става уникална комбинация, която може да повали всичките ви противници за първите пет рунда докъто те стигнат до вас, и вие да излезнете невредим от битката."
някой ми каза, или ме излъга - че когато има изстрел в главата не може да има залп. има ли нещо такова?

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #34 -: Август 07, 2011, 10:45:51 pm »
критичен удар 7 командир на наемници 5 орлово око 3 залп 2 прецизност 3 майсторство с лък 3 ето това са уменията на моя ловец ниво 23 Titan-X в свят 3. ако си в свят 3 ме намери да видиш какво значи здрав бой да ядеш. ако си пък в свят 2 намери си един с тези умения да видиш как ще те разкатае. пък ако се забавиш да съм качил 25 ниво и да сложа епика с който ще стрелям от 8 обсег никакъв късмет не може те отърве от помитане още на обсега.
зависи как си ме разбрал за изтрела в главата. той проваля първия изтрел при залпа това е проверено. едва от 2я изтрел започваш да целиш всички а предвид духа който гълта не съм му фен. предпочитам да си кача други умения вместо изтрел в главата защото както и да го гледаш важното е героя да остане жив а не мерковете. за което уменията невидимост лов пронизващ изтрел помагат доста особено в комбинация със съответната екипировка и подходящото парти. изтрел в главата и други такива мога да ги намеря и от оръжия.
« Последна редакция: Август 07, 2011, 10:51:45 pm от BERSERK.BEAST »
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:проблем
« Отговор #35 -: Август 08, 2011, 10:32:25 am »
Абе не си зле, ама имаш живот само за няколко удара, а откъм ловкост и точност си прекалил. А лъкът прави долу-горе прилични поражения само при критични удари, можеш спокойно да си сложиш един арбалет и да трупаш само на сила и жизненост.

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #36 -: Август 08, 2011, 10:39:39 am »
ако говориш за мене определено не съм прекалил :) идеално си съчетавам екипировката и атрибутните точки. а и съм с два комплекта които ми осигуряват доста предимства :)
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #37 -: Август 08, 2011, 02:37:10 pm »
Като цяло тези теми с помоща са стари и може да има неточности и промени по тях,включително и новите умения.Не приемайте всичко буквално от тях  :D

Неактивен BERSERK.BEAST

  • Lycan__Defguard свят 2
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 340
  • Karma: +108/-160
    • Профил
Re:проблем
« Отговор #38 -: Август 08, 2011, 03:31:00 pm »
за базовите умения като отровата си важи затова му казах да се порови. изтрела в главата е добро като цяло но иска твърде много точки същото е и с отровата и в крайна сметка щетата им не се отплаща за вложените точки затова ги използвам само ако са от оръжия. примерно невидимостта в комбинация с провокация ти качва шанса да отцелееш в битката.
Правя ви на игленици и дим да ме няма :)